Tohle je Sparta!

• USA Meet the Spartans (více)

Bitva začíná! Hrdinný Leonidas, jehož jedinou zbraní jsou kožené spodky, vede oddíl třinácti válečníků, aby bránil Spartu před invazí Peršanů, mezi nimiž nechybí Rocky Balboa, Transformers či hrbatá Paris Hilton. Tahle bláznivá parodie vás rozesměje až k slzám.  Příběh hrdinného Leonidase a tří stovek udatných Sparťanů, kteří do posledního muže padli, aby zabránili invazi armády Peršanů v čele s králem Xerxem, se dočkal bláznivé parodie. Místo Gerarda Butlera se do čela oddílu třinácti válečníků (ano, čtete dobře) postaví Kevin Sorbo (bývalý Hercules) a řady jejich nepřátel rozšíří Ghost Rider se Shrekem, Rocky Balboa, Transformers či hrbatá Paris Hilton. Objeví se i další slavné celebrity, ale ani ty tahle ztřeštěná komedie, jejímiž režiséry jsou Jason Friedberg a Aaron Seltzer, nijak nešetří. (oficiální text distributora)

RomanBond007

Super film, určite najlepšia paródia. Má šmrnc, super paródie, väčšinu paródií som uhádol. Sean Maguire mi je sympatický, Carmen Electra je sexica a to mužstvo s tri...nástimi vojakmi je super vtipné. Najzábavnejšie scénky u mňa jednoznačne vyhráva stretnutie s čierným poslom, stretnutie s Paris Hilton a samozrejme záverečná bitka spolu so spomalenými zábermi. No proste super :D. 80%! ()

PeteBuck odpad!

Zúfalo nevtipná kravina. Aj keď sa snažili, ale vtipné tu nebolo nič. Zasmial som sa raz, keď bol na fotke na cline roztiahnutý ten mladý blondiak s mečom v rozkroku, čo by bolo možno dobrou fotkou na obal DVD-čka s nejakým gay-pornom, ale inak to bolo pretrpených 83 minút. Nechápem, ako mohla takáto sprostosť zarobiť také prachy. ()

Tomko87 odpad!

Že si dali tú námahu, a zrobili tento klenot. Úbožiaci. Vidno ako Carmen Electra už nemá ani na chleba, keď dáva takéto duchaplné úlohy. ()

Fantasy odpad!

Občas jsem se zasmála, ale to byla spíš výjimka. Několikrát jsem proklela režiséra, za ten paskvil co stvořil a dvakrát nebo třikrát jsem byla v pokušení vyhodit televizi z okna. Nicméně vytrvala jsem a zhlédla film od začátku do konce. Kdyby šlo jen o parodii na 300 tak neřeknu (i když silně pochybuju, že ti dva patlalové za kamerou by něčeho takového byli schopni), ale proč do scénáře sakra cpou i naprosto nesouvisející narážky na USA? Z velmi slibného názvu vzniklo jedno velké zklamání a ještě větší znechucení nad moderními parodiemi. ()

Pjotr8

Tato parodie dokonale splňuje svůj účel - nohy nahoru, vypnout a moc nepřemýšlet. Prostě to nebrat moc vážně. Některé scény byly vážně geniální - narážky na GTA či American Idol, to se vážně povedlo. :-D ()

BarGoldstein odpad!

Američani jsou prostě národ retardovaných orangutanů! Dvakrát za celý film jsem se zasmál, ovšem tuposti nikoliv vtipnosti. Vzkaz všem místním honimírům: Carmen zas takový éro není. V baráku máme ukrajinskou uklízečku, co chodí furt v teplákách, ale vyhoupl bych se na ní mnohem radši! ()

darthboal

Rád se směju kdykoliv to jde a tady se taky vtipné scény najdou. Navíc jsem ten film viděl v pubertě, takže není co řešit. ()

Mr.Skip

Tak strašně hloupý humor až mě to neskutečně pobavilo. Film se nesnaží být dobrý, ale udělat něco u čeho nemusíte přemýšlet. Zasmál jsem se dost, a není to to záměr komedie/Parodie? ()

kishi_SO

mam rad parodie, pokial nie su totalne trapne ako Epic Movie. Ale aj ten pri spravnej davke alkoholu a dobrej partie vie pobavit. Sparta je miestami trapna, ale miestami aj genialna. Je to proste parodia. ()

Teachman

Námět a zápletka: 3/10 ... Vizuální stránka: 4/10 ... Soundtrack: 4/10 ... Didaktický potenciál: 0/10 ... Celkový dojem: 1/10. ()

Špinič

Nerozumiem čo sa vám všetkým tak na tom nepáčilo, nieje to paródia pre všetkých, ale ak ste fanúšik 300, tak toto muselo trafiť do čierneho , áno bolo tam niekoľko klasicky trápnych Friedberg - Seltzer momentov, ale inak to stále rád pozerám, je to určite o triedu lepšie ako Epic a Date movie. ()

kometaks

Průměrná parodie ve které se střídají vtipné momenty s trapnějšími. Bohužel ve druhé polovině převládají ty trapnější.... ()

Jardys88

Je to grandiozní blbost přesto se při pár momentech zasmějete a příhřátí Sparťani co si s ženskou plácnou a s mužem dají francouzáka vás nenudí. Zajímavá scéna hned na začátku když místo šelmy král Leonidas potká tučňáka Happy Feet a vzápětí je mučen ve stylu Casino Royal, na židly a chlapkém co z něj tryská krev. Bezva výrok když se blíží Xerxes:"Není to ten chlápek z Borata?" ()

minichaN

jakože butální film plný humoru...kdo říká, že ne tak tomu vůbec nerozumí....prominte...nejlepěí parodie co sem zatím viděl.. ()

oceanic6 odpad!

Nechutná "paródia" v ktorej nie je absolútne nič čo by aspoň trochu pripomínalo humor.Jednoducho zopár scénok pozlepovaných dokopy bez akejkolvek následnosti. Naviac to čo sa v tých scénkach deje je niekde medzi tým čo by vymyslelo 8-ročné dieťa a tým čo by vymyslelo 9-ročné dieťa. Vdaka Bohu za to že sa film nedostal k nám do kín. A vdaka Bohu za všetkých distribútorov ktorý film nepúšťajú aj v dalších krajinách. Zachraňujú tým tisíce životov..... ()

koff

Skutečnost, že distributoři nevpustili do českých kin tuto spodinu, budiž satisfakcí za The Mist a Juno. ()

Další „parodie“ na 300

Další „parodie“ na 300

27.08.2008

Sandler bude pro změnu vtipný ;-)

Sandler bude pro změnu vtipný ;-)

11.03.2008

Zdá se, že hollywoodská komedie se probouzí k životu. Samozřejmě teď není řeč o zrůdnostech typu Meet the Spartans a nebo o čemkoliv s Eddiem Murphym či Martinem Lawrencem přesně tento typ filmů… (více)