Tohle je Sparta!

• USA Meet the Spartans (více)

Bitva začíná! Hrdinný Leonidas, jehož jedinou zbraní jsou kožené spodky, vede oddíl třinácti válečníků, aby bránil Spartu před invazí Peršanů, mezi nimiž nechybí Rocky Balboa, Transformers či hrbatá Paris Hilton. Tahle bláznivá parodie vás rozesměje až k slzám.  Příběh hrdinného Leonidase a tří stovek udatných Sparťanů, kteří do posledního muže padli, aby zabránili invazi armády Peršanů v čele s králem Xerxem, se dočkal bláznivé parodie. Místo Gerarda Butlera se do čela oddílu třinácti válečníků (ano, čtete dobře) postaví Kevin Sorbo (bývalý Hercules) a řady jejich nepřátel rozšíří Ghost Rider se Shrekem, Rocky Balboa, Transformers či hrbatá Paris Hilton. Objeví se i další slavné celebrity, ale ani ty tahle ztřeštěná komedie, jejímiž režiséry jsou Jason Friedberg a Aaron Seltzer, nijak nešetří. (oficiální text distributora)

martan1 odpad!

Dobře vim, paroduje to americkou stupidní kulturu, ale vždyť je to taková sr..čka, že to ani vtipný neni! Vážně, kdo tomu dal víc než jednu hvězdu, ať se zamyslí - co když se na to kvůli hodnocení nad 30 % někdo podívá? Já osobně teda určitě nechci svým hodnocením někoho připravit o 83 drahocenných minut jeho života tim, že tomuhle dám něco jinýho než to jediný, co tomu patří a to je - ODPAD!!!! ()

InteleCz

Ač na trapné scénky byly i scénky dobré, u kterých jsem se doslova válel smíchy po zemi. Tedy - některé scénky si mohli opravdu vynechat. 60% ()

luukaas odpad!

Neskutečné hloupé stupidní, nepochopím proč někdo vůbec takové kraviny točí a financuje. Je to jako když dáte desetiletého mongola za kameru a řeknete mu ať natočí něco jako film.....Odpad!!! ()

whass

Dosti nepovedená parodie u které jsem zasmál snad jednou...opravdu nezáživní herci dost trapné dialogy,jedna hvezdicka za začátek!! ()

Jezinho95

Mě tedy parodie baví a tuhle řadím k tomu kvalitnějšímu co v tomto žánru vyšlo. Být tvůrci 300 Bitva u Termopyl, tak dám odpad, ale když hodnotím jenom zábavu, nezbývá mi než udělit 4 hvězdy. A to je asi to hlavní oč tu běží. ()

Lui.eS

Nepřestane mě udivovat zvrácenost lidské mysli, protože tohle by jen tak někdo nevymyslel.. Jednu hvězdu za finální píseň. ()

dugi555

Videl som to asi 40x a vždy som išiel na WC, lebo som sa od srandy skoro pošťal. No proste mne takýto humor sadne a veľmi ale veľmi chcem Method Manovu železnú flexu :DDD 300 som ani ja nevidel nevydržal som pri tom sedieť ale táto komédia na veľa filmov pre tých čo rozumejú tvrdému humoru je za 5 hviezdičiek. ()

iribis

Je to sice stupidní slátanina, ale je to tak stupidní až mě to pobavilo. Hodně laciných vtipů, ale fajn, každopádně nejlepší na filmu je rozhodne Carmen Electra - jak se promenáduje s tím lízátkem v upnutém oblečku a s culíčkama - to nemá chybu - 75% ()

Binkys

Skvělá parodie na 300: Bitva u Thermopyl. Jako odpočinkový film, kterým by komedie bezpochyby měla být, naprosto geniální. Jednoduché, svižné, sexy a hlavně vtipné. Ano, je tam pár nudných scén, kdy už si budete říkat:,,To by snad stačilo!", ale ostatní hlášky a scény vás naprosto dostanou. ()

zuzulend

Hodně slabá parodie.Tenhle film je právě ten případ,kdy je použitý humor až trapný a ubohý.Je to něco mezi odpadem a 1 hvězdou k té hvězdě to má malinko blíž. Trochu jsem se bavila,ale opravdu jenom trošku.Byly tam neskutečné kraviny.Je to spíše pro děti,které jsou hloupé jako můj bratr,kterému je sice 10,ale ty hlouposti,co někdy vypustí z úst se tomuto filmu hodně podobají. ()

vanadada

Jak tak koukám, asi málo lidí dokáže ocenit a hlavně pochopit komedie tohoto typu. "Tohle je Sparta!" je pro mě nejlepší parodie mezi všemi parodiemi. A hlavně, že jsou Sparťané buzeranti!!! ()

Jiri9 odpad!

Nejslabší máte padáka!!! Tak na tohle dílko by se to hodilo. Naprostá slátanina všeho možného dohromady. Superstar, America Idol nebo jak chcete. Je to prostě trapný. Kdyby tam byl alespoň jeden vtipný moment, ale ne. Takže palec dolu. Filmu zdar. ()

Dougwood odpad!

Hrůza. Mám rád parodie, ale todle byl děs. Když to porovnám třeba se Žhavýmy výstřely...co to píšu...to nejde porovnat ani náhodou. Divím se Kevinu Sorbovi, že tam hrál. Akorát Ti hopsající Sparťani stáli za to. ()

Další „parodie“ na 300

Další „parodie“ na 300

27.08.2008

Sandler bude pro změnu vtipný ;-)

Sandler bude pro změnu vtipný ;-)

11.03.2008

Zdá se, že hollywoodská komedie se probouzí k životu. Samozřejmě teď není řeč o zrůdnostech typu Meet the Spartans a nebo o čemkoliv s Eddiem Murphym či Martinem Lawrencem přesně tento typ filmů… (více)