Tohle je Sparta!

• USA Meet the Spartans (více)

Bitva začíná! Hrdinný Leonidas, jehož jedinou zbraní jsou kožené spodky, vede oddíl třinácti válečníků, aby bránil Spartu před invazí Peršanů, mezi nimiž nechybí Rocky Balboa, Transformers či hrbatá Paris Hilton. Tahle bláznivá parodie vás rozesměje až k slzám.  Příběh hrdinného Leonidase a tří stovek udatných Sparťanů, kteří do posledního muže padli, aby zabránili invazi armády Peršanů v čele s králem Xerxem, se dočkal bláznivé parodie. Místo Gerarda Butlera se do čela oddílu třinácti válečníků (ano, čtete dobře) postaví Kevin Sorbo (bývalý Hercules) a řady jejich nepřátel rozšíří Ghost Rider se Shrekem, Rocky Balboa, Transformers či hrbatá Paris Hilton. Objeví se i další slavné celebrity, ale ani ty tahle ztřeštěná komedie, jejímiž režiséry jsou Jason Friedberg a Aaron Seltzer, nijak nešetří. (oficiální text distributora)

Hans. odpad!

Neskutečně debilní film, který mi přijde spíš k pláči než k smíchu. Těm rádoby vtipným situacím se může smát jen člověk s abnormálně sníženou inteligencí... 0% bez debat. ()

A.Fish

Koukam 8 minut a je to úplně debilní... /// 14 minut - zjišťuji že debilní má novou definici a tou je: Tohle je Sparta /// 17 minut - HNUS /// 23 minut - HNUS podruhé /// 26 minut - WTF?! /// 29 minut - WTF?! podruhé /// 32 minut - dělaj si prdel?! /// 39 minut - no ty vole /// 40 minut - ty soutěže mě začínaj srát /// 43 minut - ty reklamy mě začínaj srát /// 57 minut - bitva nevypadala až zas tak blbě, ale Ghost Rider to zase vrátil na SHIT /// 58 minut - parodie na Rockyho byla víc než trapná /// 60 minut - GTA San Andreas?! /// 65 minut - Sláva že už je konec /// Shrnutí: Během filmu jsem se ani jednou nezasmál... Komentář byl psán během filmu. ()

tom88

Je to strašná vtákovina, ale musím uznať, že som sa sem tam slušne pobavil a zasmial. Niektoré vtípky boli samozrejme dosť trápne, ale to je pre takýto typ komédie bežné. Myslím, že je to vydarená paródia na známe filmy ako 300, Transformers, Happy Feet, Spider-man, Ghost rider a ďalšie. Je to typ komédie ako Scary Movie, Date Movie, Epic Movie a podobne. Mám pocit a bojím sa, že na druhý krát mi to bude pripadať ako trápna hlúposť. 40% ()

otík

Nelze jen tak lehce odsoudit tenhle patvar, který si střílí na základě parodie na film 300 z dalších kupy filmů (Shrek, James Bond, Základní instinkt, Spider-Man 3, Rocky VI, Ghost Rider, Transformers), z počítačové hry San Andreas a různých amerických hudebních soutěží. Řada scén je naprosto trapná, ale najdou se i takové, při kterých se člověk trošku pousměje. Navíc se na plátně objevuje Kevin Sorbo, který odvedl dobrý part a podařilo se mu i dobře si vystřelit z diváků v přídavných materiálech na dvd. Ano, je to sračka, ale ještě ne tak úděsná. ()

Mol

Jelikož jsem viděl místní ohodnocení, tak jsem očekával blyvajz typu Date Movie, ale mile mě to překvapilo a zabavilo. ()

tomeek odpad!

To je velice laciná míchanice úplně všeho. Ale k smíchu je tam fakt asi jeden dva momenty, ale ty asi neměly být vtipné. Kde je konec pravým parodiím? ()

Nivenx odpad!

Neuvěřitelně trapné a dementní. Jednou jsem se rozesmál, a to když "Rocky" dal pěstí a ulítla hlava. :D ()

SeanLSD odpad!

Vysvetlil už niekto tej dvojke neuveriteľných kreténov, že parodovať neznamená zosmiešňovať ? Má to ledva hodinu, ale človek by sa zožral nudou, kým sa zase aspoň na chvíľu neobjaví Carmen Electra. A pritom myšlienka obrátiť na posmech kult dokonalého tela ( hollywoodsky ) a kult násilnej smrti ( sparťanský ) prostredníctvom homosexuálneho laškovania a obracania pojmu sloboda nebol zlý... - ale zaplavený takým neuveriteľným hnusom a stupiditou, že mu je rovno iba v ostatných súčasných "paródiách". ()

eye candy

Snyderova reklama na fitcentrum samozřejmě nemohla uniknout pozornosti dvou vyhlášených hollywůdkých mistrů ostrovtipu Jasonu a Aaronovi, kteří okamžitě odhalili její potenciál. Chystáte-li se tedy dobrovolně absolvovat jejich další počin, připravte se na humor páté cenové kategorie, který obsahuje takové evergreeny jakými jsou zvracení, plivání do ksichtu etc. Na obhajobu těchto dvou sympaťáků ale musím říct, že některé vtipy se "občas" "docela" "říkám to nerad" povedly. Carmen Electra by si už mohla nechat tu roli hloupé sexy kočky pomalu patentovat, Sean Maguire zase parádně zvládá mimiku a gesta Butlera a herkules Kevin Sorbo si taky nemůže stěžovat, že by jeho filmový šatník postrádal kožené spodní prádlo, takže co se obsazení týče, jde o dobře odvedenou práci. Jste-li připraveni na blbou hollywoodskou parodii balancující na hranici zbytečně ztraceného času a nenáročné zábavy s několika světlejšími momenty go for it ()

Jirgen

Bez dresingu ! Stejně jako chyběl Leonidovi v bagetě dresing, tak nám chyběl u filmu lepší nápad. Možná až na Rockyho v řetězech :D Takže jestli nejste pravý sparťan radím nekoukat . ()

Estrellita

Jednu hvězdičku dávám vlastně jen za příhodné využití písničky "I will survive" a asi tak dvě dobré hlášky. ("Vyhráli jsme jednu bitvu, ale oni vyhrají celou válku!") ()

Mrkvič

opravdu jedna z nejhorších parodií, ale asi 2x jsem se zasmál. Při tak krátké délce filmu to zas tak hrozný počet není. Ale těch trapných momentů jsme si prožil asi jako na 4 obyčejné parodie. ()

adams89 odpad!

Jestli existuje ve světě filmu něco, co mi spolehlivě dokáže zkazit dobrou náladu, tak jsou to hollywoodské parodie Jasona Friedberga a Aarona Seltzera, nejhorších komerčních režisérů současnosti, kterým se svou nemohoucností nevyrovná ani Uwe Boll. Je smutné, že ač oba dva trpí těžko vyléčitelným syndromem neschopnosti, filmy si točí jak na běžícím páse. Zřejmě ještě nestačili pochopit, že k rozesmání diváka jenom nestačí sehnat podobné herce ze známých filmových hitů, naflákat je do povědomých, avšak lacině vypadajících kostýmů a kulis, a tvářit se ještě u toho absurdního humoru bůhví jak důležitě. Jejich Děsnej doják, Velkej biják a teď i nově Tohle je Sparta! sice mají tu výhodu kraťoučké stopáže 80 minut, ale k čemu to, když ta úmorná podívaná spíše připadá člověku jako dlouhé nekončící hodiny nudy. Od tohoto filmu nečekejte nic víc než sprosté parazitování na slavném Snyderově originálu, korunované bezmeznou drzostí tvůrců samých. Když se během hodiny a půl dlouhé komedie nedokážete ani jednou něčemu zasmát, někde se asi stala chyba.0% ()

PeterNet odpad!

Při sledování takových """filmů""" si říkám, jak jsou ty argentinské telenovely skvělé. Ty dvě úchylné hovada by už to měly zabalit. Za půl hodiny jsem schopen natočit 5 lepších filmů mobilem. Tenhle film byl o tom, že všechny naházeli do jámy, Carmen Electra za sebe udělala piču (bez pardonu), pár naolejovaných debílků si zatančilo brake-dance a zvedla se reputace jednoho režiséra s iniciály U.B. ;-) ()

Charlizee odpad!

Tak žalostné, jak jen si dokážete představit. Podobný snímek (který se filmem ani neodvažuji nazvat) by měl sloužit jak měřítko k určování odpadu. Dodívala jsem se jen díky své zatvrzelosti a přesvědčení, že nikdy nemám lámat hůl předčasně... V tomto případě by to ovšem vůbec nevadilo... ()

rodo odpad!

Neuvěřitelná kravina bez špetky invence. Nezasmál jsem se ani jednou, a to je u parodie dost velký problém. Nemohu najít jediný důvod, proč byl tento film natočen. Tady opravdu někomu chyběla soudnost. ()

Freefinger odpad!

Tohle je Sračka! Nejlepší snímek dua Friedberg-Seltzer a zároveň čtvrtý nejhorší film všech dob. Kromě několika celebrit tenhle pokus o film uráží především dobrý vkus... ()

Další „parodie“ na 300

Další „parodie“ na 300

27.08.2008

Sandler bude pro změnu vtipný ;-)

Sandler bude pro změnu vtipný ;-)

11.03.2008

Zdá se, že hollywoodská komedie se probouzí k životu. Samozřejmě teď není řeč o zrůdnostech typu Meet the Spartans a nebo o čemkoliv s Eddiem Murphym či Martinem Lawrencem přesně tento typ filmů… (více)