Tohle je Sparta!

• USA Meet the Spartans (více)

Bitva začíná! Hrdinný Leonidas, jehož jedinou zbraní jsou kožené spodky, vede oddíl třinácti válečníků, aby bránil Spartu před invazí Peršanů, mezi nimiž nechybí Rocky Balboa, Transformers či hrbatá Paris Hilton. Tahle bláznivá parodie vás rozesměje až k slzám.  Příběh hrdinného Leonidase a tří stovek udatných Sparťanů, kteří do posledního muže padli, aby zabránili invazi armády Peršanů v čele s králem Xerxem, se dočkal bláznivé parodie. Místo Gerarda Butlera se do čela oddílu třinácti válečníků (ano, čtete dobře) postaví Kevin Sorbo (bývalý Hercules) a řady jejich nepřátel rozšíří Ghost Rider se Shrekem, Rocky Balboa, Transformers či hrbatá Paris Hilton. Objeví se i další slavné celebrity, ale ani ty tahle ztřeštěná komedie, jejímiž režiséry jsou Jason Friedberg a Aaron Seltzer, nijak nešetří. (oficiální text distributora)

FilmFan24 odpad!

"Tohle je hnus!" - to by měl být správný název parodie, která ani vlastně parodií není, ale pouze snad třista fórů, co ani fóry nejsou poslepovaných do guláše tak nechutného, že místo smíchu se chce zvracet. Místo vtipného převálcování "300" se vše na 84 minut nezvykle pomalu vleče do stoky filmového zapomění!!! Jenom, když se podívám na celosvětové tržby, mám velmi vážné obavy, že si pánové Jason Friedberg a Aaron Seltzer nedají pokoj a naservírují nám něco dalšího! Děkuji, nechci!!! ()

mae-geri odpad!

Sice jsem se vydrzel divat do konce, ale ani tak si to nezaslouzi ani jednu hvezdicku. Opravdu neuveritelne stupidni film.. K tomu uz se snad neda nic jineho napsat.. ()

Dexter1

Po tomto filme som zostal zarezený a začal som rozmýšľať, ako sa takéto filmové výkvety vedia tak ľahko dostať do našich končín, zatiaľ čo hodnotné filmové klenoty majú s tým veľký problém, prípadne sa sem ani nedostanú. Pri filme som sa smial možno prvých 10 minút, potom som už len nechápavo pozeral na film a krivky Carmen Electry. Hviezdičku dávam za Kevina Sorboa, ktorý si vie urobiť srandu sám zo seba. ()

Kopik odpad!

Proste blbost, co na to více říct. Párkrát se zasmějete, ale pointa nikde. Jediny co se mi libilo tak byla scena z GTA. ()

maverick10

Narozdil od DOJAKU a BIJAKU se Friedbergovi a Seltzerovi podarilo do Spartanu zaradit radu velice originalnich scenek. Jenomze jeste bohuzel poradne filmove nedospeli. Natocit poradnou parodii neni jednoduche. Velike mnozstvi radoby humornych skecu v rychlem sledu za sebou, bez jakehokoliv deje je velice spatny zpusob, hledani tak zdarilych vecicek jako byly Zhave vystrely a Blazniva strela. Navic opet ve Spartanech nechybi naprosto nevkusne fekalni a vulgarni sceny, ktere jsou tu platne asi jako fén na mongolsky pousti. Kvalita se tedy zveda, ovsem timhle tempem z toho bude dobry film az budou moje vnoucata vousaty a to i vnucky. Presto, filmove parodie jsou salkem meho podmasli a tak prave kvuli tomu a kvuli rade originalnich a vtipnych scen davam za 2*. ()

Valsadora

Jelikož jsem velkým příznivcem parodií i Meet the Spartans mi připadalo úžasné!Taky je to možná proto,že všechny filmy,které zde byly parodované,jsem znala,takže jsem věděla ,,Vo co go,, :-) A hlavně se mi líbila vánočka Leonidase:-) ()

kagemush

Nepovedený pokus o Jinak. Kde jsem si dost často říkal,-,,no to si snad ze mě dělaj prdel?!" Dělali -,ale sem tam hezky vypíchli tu hýro nabubřelost mnou oblíbených 300,a taky jsem se párkrát zasmál.(jasně že úplně nejlepší byl ten tlusťoch ,co vypadal naprosto stejně jako ten tlusťoch z Borata) Tak. ()

StrYke

Film byl sám o sobě skvělej, ale některé scény (bohužel většina) byla strašně zdlouhavá a trapná. Naopak nějaké scény byly zatraceně vtipný :) Průměr ()

Chen

Velký biják a Velký doják mě zklamaly, ale Meet The Spartans na tom nejsou tak špatně. Kdyby se ubralo na tělesných tekutinách a přidalo na slovním humoru, tak by to filmu vůbec neuškodilo. Ale na druhou stranu, alespoň víme, jaké je tajemství vyrýsovaného břišního svalstva :)). ()

kombajn

Jedna z nejlepších parodií za poslední dobu, i když samozřejmě jako vždy je to prúšvih. Má to vtipné scény, paroduje se tu Britney, Paris, toho úchyla z Youtube (Nechte Britney na pokoji!) a dalsi dva tisice veci vcetne parodování digitalnich triku - modreho klicovaciho pozadi. Nicmene je to gulas a vypada to, ze dnes uz poradnou parodii nikdo natocit neumi. Ale jak rikam, narozdil od jinych parodii jsem se u tehle parkrat zasmal, samozrejme ze pro lidi, kteri nemaji prehled a z 3/4 netusi co se paroduje to bude odpad s podtrzenim a u toho zbytku (coz je vetsina) autori trikrat reknou: "POZOR, ted parodujeme to a to", coz moc filmu neprospiva ()

Meridius

Po Děsnejch dojácích a Velkejch bijácích příjemné překvapení v podobě docela povedené parodie (na dnešní poměry) s několika velmi vtipnými místy (baby Leonidas, výcvik dětí...). ()

ZoltanCZ

Vzhledem k tomu, že jsem se asi 5x zasmál, dám z milosti jednu hvězdu. Odpad si nechávám na zbývající filmy těchto velikánů novodobé filmové parodie. ()

HappySmile

Konečně po dlouhé době nějaká vtipná parodie, která má hlavu i patu. Příběh narozdíl od takového Epic Movie nebo Date Movie dává smysl a vtipy jsou hodně povedené. Navíc tvůrci parodují takové věci, které už v dnešní době zná každý, takže by neměl být problém se v tom orientovat. ()

rakovnik odpad!

Obrovsky debilní kravina. Ani ty nejsprostější nejsou vtipné. Nejlacinější humor, kterému se nemůžu smát a jen lituji, že jsem se na tohle díval. ()

Hennes

Odpadem to nenazvu, protože jsem se opravdu párkrát od srdce zasmál. Není to samozřejmě žádný průlom kinematografie, ale o to tu nešlo. Lepší scény se střídají s těmi trapnějšími. Něco z toho snad každý mít ale může. Někdo se pobaví, někdo naštve, někdo se dle svého komentáře pozvrací a třeba Angelina a Brad mají ty vietnamce. ()

SallyZen

Ty vole, tak nejvíc mě doslova srali ti porotci, co se tam pořád a pořád objevovali a hodnotili Leonidase. Je to brutální hovadina, kterou jsem viděl ve škole, takže to nemá cenu moc rozpitvávat, ale třeba markíza, že to dá do večerního vysílání mě docela udivuje. Nejlepší na tom filmu byl pochod Sparťanů do války(tak už je patrné, že je na tom něco špatně). 15% ()

Další „parodie“ na 300

Další „parodie“ na 300

27.08.2008

Sandler bude pro změnu vtipný ;-)

Sandler bude pro změnu vtipný ;-)

11.03.2008

Zdá se, že hollywoodská komedie se probouzí k životu. Samozřejmě teď není řeč o zrůdnostech typu Meet the Spartans a nebo o čemkoliv s Eddiem Murphym či Martinem Lawrencem přesně tento typ filmů… (více)