Tohle je Sparta!

• USA Meet the Spartans (více)

Bitva začíná! Hrdinný Leonidas, jehož jedinou zbraní jsou kožené spodky, vede oddíl třinácti válečníků, aby bránil Spartu před invazí Peršanů, mezi nimiž nechybí Rocky Balboa, Transformers či hrbatá Paris Hilton. Tahle bláznivá parodie vás rozesměje až k slzám.  Příběh hrdinného Leonidase a tří stovek udatných Sparťanů, kteří do posledního muže padli, aby zabránili invazi armády Peršanů v čele s králem Xerxem, se dočkal bláznivé parodie. Místo Gerarda Butlera se do čela oddílu třinácti válečníků (ano, čtete dobře) postaví Kevin Sorbo (bývalý Hercules) a řady jejich nepřátel rozšíří Ghost Rider se Shrekem, Rocky Balboa, Transformers či hrbatá Paris Hilton. Objeví se i další slavné celebrity, ale ani ty tahle ztřeštěná komedie, jejímiž režiséry jsou Jason Friedberg a Aaron Seltzer, nijak nešetří. (oficiální text distributora)

Martin741

Drahi odpadisti a jednohviezdickovi uzivatelia a ako ja hovorim : "vystudovane filmove teoretiky. elitary". Odpad sa rozhodne nekona, lebo to sice nema logiku, ale malo to 2 - 3 smiesne okamihy, a Friedberg miestami posobil, ze sa dokonca vyzna do filmu. 38 % ()

zdenotvor

Pre niekoho možno odpad,ale mňa táto paródia teda riadne rozosmiala. Totálne stupídna hovadina ako väčšina amerických paródií,ale pre zlepšenie nálady a zasmiatie sa ideálna. Nedá sa paródia hodnotiť ako oskarové filmy,ale v rámci svojho žánru jedna z tých lepších. Nie čisté 3* ale keď vidím toľko odpadov,tak mi to nedá. ()

Aljak

Tá prehnaná akčnosť a extrémnosť vizuálnych efektov filmu 300 si doslova koledovala o dobrú paródiu. Tých extrémov tam bolo až vysoko nadmieru, ktoré by sa dali využiť práve na tieto účely. Bohužiaľ ponúknutý potenciál bol využitý len čiastočne, ale mnoho scénok a rozhovorov naozaj bolo dobre parodovaných. Len škoda, že pomedzi to pchali kadejaké "paródie" reklám, celebrít a podobných zbytočností, ktoré až tak vtipné žiaľ neboli (aj keď tam sa tiež našli výnimky). No úplne najväčším negatívom bol ten kadejaký nechutný, fekálny a sexistický "humor" - ach, ako keby to neišlo aj bez toho. Veľká škoda tých mnohých trápností, ktoré pôsobili fakt nasilu. Bez nich to mohla byť naozaj vydarená paródia - mali sa viac zamerať výlučne na tú 300vku. ()

Jimmi

Ja si nemozem pomoct ja mam rad parodie.Naslo sa tam sice par trapnych scen ale bolo tam aj vela scen na ktorych som sa celkom dobre zasmial.taka priemerna prachsprosta parodia:)) ()

shyster odpad!

Ano, jedná se o sračku (musím ale uznat, že jsem se 2x zasmál). Jinak mi vadí urážení amerických hvězdiček. ()

Petoss1

Klasická paródia? ale nie, paródia pri ktorej sa aj zasmejete a z chuti to už áno. Moje očakávania sa naplnili zabavil som sa. Najlepšia je Carmen ! 60% ()

WoWoW odpad!

Každý filmový žánr má své dobré a špatné filmy a každý filmový žánr se vyvíjí. Bohužel Tohle je Sparta! je další ukázka toho, že žánr parodie ne. Parodie se nikam posledních pár let nevyvijí jsou to pořád stejné blbosti. Tenhle film je jen další naprosto bezduchá ptákovina, která se rádoby tváří vtipně. Jenže ten vtip zůstal kdesi za zavřenými dveřmi. Takže se asi začnu modlit, aby se objevily parodie, které svět bavily v 80. a začátkem 90. let. ()

joker.george

Film má pár povedených míst a scény, u kterých mě doopravdy rozesmál a překvapil. Ale trapnost, nechutnost a vata přebijí to dobré. ()

JohnRambo

Ja som sa teda smial, smial a smial. Sem tam nejaká trapná scéna, ktorú zachránila srandovná scéna. Mne sa to móóóc páčilo. Meet the Spartans a Superhero movie sú najlepšie paródie posledných rokov. ()

Wladi.mir

Bohužel je tu více trapnosti než vtipu a to by u parodie být nemělo. Hodně slabá a hlavně blbá zábava, u které není třeba ztrácet čas. ()

Flynn

Začátek vypadal, že by to mohlo být zábavné, a člověk se párkrát pousmál, ale časem film ztrácel dech a gagy začaly přecházet velice rychle do kategorie trapných. Jediné co může film nabídnout je žhavá postava Carmen Electry... ()

lakikaki

Jedna hviezdička za zopár momentov, ktoré ma rozosmiali - dalo by sa síce polemizovať o tom, či ma rozosmiali samotné parodické "nápady" alebo len veci, ktoré sa tu tvorcovia snažili sparodovať, ale kašľať na to... Jason Friedberg a Aaron Seltzer sú na veľmi dobrej ceste zapísať sa naveky do filmovej histórie a hoci sa mnohí čudujú odkiaľ berú na svoje "filmy" peniaze, odpoveď je jednoduchá - reklama. A na tú sú zrejme odborníci, Meet The Spartans bolo totiž až tak preplnené reklamou, že tento výtvor musel byť ziskový ešte pred samotnou premiérou. A prečo tu píšem o niečom takom? Pravdepodobne preto, že Meet The Spartans vôbec nestojí za reč a už vonkoncom nie za pozretie. ()

Andre3000

Tak nevyžívám se v dávání do odpadu od toho jsou tu asi jiní. Narozdíl od nedávno shlédnutého Disaster movie se dalo najít aspoň pár docela vtipných scének, samozřejmě většina věcí se dala předvídat, nebo už někde byly použity a byly pouze zasazeny do tohoto prostředí. To nic nemění na tom, že by už se tyto filmy nemuseli dál natáčet, co vy na to páni režiséři??? ()

ic

Jedno filmu neodpářete, roky a roky od vydání je zdrojem memů ať už ve formě obrázků nebo klipů… pro celý internet. To je pro film asi charakteristické, složenina různých vtipných scének, hodně špatně poslepovaná. ()

Maty85

No tak todle je teda těžká ptákovina a trailer rozhodně předčil samotný film, který navíc má jen dobrou hodinku :-)) Párkrát sem se sice zasmál, ale jinak sem čekal rozhodně víc. Jedna hvězda a to jen za mnou oblíbenou Carmen. ()

c.tucker

Hoši se trošinku polepšili, ale stále jsou zde vtípky stavěné na nechutnosti a trapnosti. Párkrát sem se pousmál, ale to bylo asi vše. Díky Bohu za tu stopáž. ()

fars

Asi tak o 50% lepsi nez posledni dil Scary movie, date movie nebo epic movie, avsak porad to ma daleko do kvalitni zabavy. Vetsina foru je vylozene trapna, pokud se najde nejaky slusny vtipek tak uz jsem ho videl 3x v traileru. Sem tam se stane dokonce zazrak a nejaky for me docela pobavi, ovsem tvurci ho okamzite zazdi tim ze ho zopakujou jeste 4x, nebo ho jinak zazdi nejakou stupiditou. Aspon ze narozdil od ostatnich zminenych filmu tady neni skoro zadny fekalni humor, ani prilis moc dementnich foru typu -bezici hrdina vrazi hlavou do sloupu-, ma to jen 80 minut takze pokud se nudite, klidne si spartany dejte, na tech 40% to jeste je. ()

Další „parodie“ na 300

Další „parodie“ na 300

27.08.2008

Sandler bude pro změnu vtipný ;-)

Sandler bude pro změnu vtipný ;-)

11.03.2008

Zdá se, že hollywoodská komedie se probouzí k životu. Samozřejmě teď není řeč o zrůdnostech typu Meet the Spartans a nebo o čemkoliv s Eddiem Murphym či Martinem Lawrencem přesně tento typ filmů… (více)