V druhém celovečerním dobrodružství se budou naši animovaní hrdinové Fry, Bender, Leela, Profesor Farnsworth, Dr. Zoidberg a byrokrat 34. stupně Hermes Conrad snažit spravit trhlinu v časoprostoru, skrze kterou do našeho vesmíru pronikl obří chapadlovitý vetřelec s podlými úmysly a nadpřirozenými schopnostmi. Lidem na Zemi vnutí nové náboženství, do jehož čela se jako slepý k houslím dostane Fry, který obyvatele Země přesvědčí, aby "modrou planetu" opustili a vydali se na cestu do nebe... Zemi tak ovládnou roboti, v čele s nikým jiným, než Benderem.
Tento film je druhým v řadě z připravované čtveřice. Zbývající dva mají být na DVD trh uvedeny v letech 2008 a 2009. (havLord)

P1tr

Hodně odřené tři hvězdy. I vzhledem k celkem zajímavému nápadu je tento Futurama snímek nemastný neslaný a kromě počátečního zajímavého námětu už ničim jiným nepřekvapí, ani nezaujme. Nad vodou ho drží jen známé charaktery. ()

3 AM Code

Vyrovnanejsi nez prvni filmovy dil. Pochopitelne do stopaze filmu proste tolik humoru aby to byla jizda od zacatku do konce dostanete jen malokdy. Urcite to stoji za to i prez par slabsich mist. ()

chef

"Please don't hurt me, I will betray anyone!" Jeden z výživnejších a originálnejších nových dielov Futuramy.70% ()

Wally

Musím souhlasit s tím, že lepší jeden podařený seriálový díl plný sranda vtipů než další celovečerák, který jednotlivé vtipné scénky násilně lepí do jednoho velkého celovečerního monstra... ()

BluT

Začátek byl poměrně našláplej, spousta vtipů a furt se něco dělo, ale pak začal děj stagnovat, vtipů se nedostávalo a já si řikal, jak vůbec moh někdo tak debilní scénář schválit. Navíc mi ještě donedávna přišla Futurama celkem inteligentní, ale v tomhle filmu bylo nedodělků nejasností a vyloženejch kravin celá řada. Ale jako aspoň tam furt byly oblíbený charaktery, skrytý vtipný nápisy, který se daj stihnout, jenom když se to pauzne a pěkná animace. 59% ()

Loki_Six

"Ever since man first left his cave and met a stranger with a different language and a new way of looking at things, the human race has had a dream. To kill him, so we don't have to learn his language or his new way of looking at things." ()

baXter

Po dlouhé době konečně další dávka Futuramy. Musím dát 5*, protože je to prostě Futurama. Srovnal bych to v kvalitě s předchozím filmem Futurama: Bender's Big Score (video film) . Je to zábava, ale je to prostě film a ne díl serálu a ke konci už trošku dochází šťáva a zábavnost, ale i tak paráda :) //aktualizace: mé nadšení ochladlo a srovnávám na 4 stars. ()

Peiper2

Tento druhý film je mnohem lepší než první a to z několika důvodů. Je mnohem vtipnější, má přímočařejší a ne tak zmatený příběh, ani chvilku jsem se u něj nenudil a dost prostoru dostaly také vedlejší postavy (třeba můj oblíbenec Dr. Zoidberg a Kif) . Po prvním filmu, který byl pro mě celkem zklamáním, jsem moc nečekal, ale Futurama mě překvapila a jsem za to velmi rád. Přesto ani tento film nedosahuje kvalit seriálu, ale už chybí jen kousek. Dávám 4* a těším se na další filmeček, snad nás tvůrci nenechají dlouho čekat. ()

Nons3nse

Skvelé pokračovanie . Uznávam že tento tento film bol o niečo málo horší ako predchádzajúci , bolo v ňom menej vtipov, ale keď už sa tam nejaký objavil, stál za to. Dej už nebol taký zamotaný The Beast with a Billion Backs určite nesklamalo moje očakávania :) ()

pipapaja

Naši známí z Futurami se vrací v tomto filmu a je to pořád stejně dobré jako seriál. Má to vtip a energii scénář plný šíleností také potěší, takže pro fanoušky povinnost. ()

MadChick

Druhý celovečerní film Futurama, no buďme upřímní, 20ti minutové epizodky sedí autorům rozhodně více než filmy o klasické stopáži. Každopádně mě toto dílko poměrně mile překvapilo. Poté co jsem si zde přečetl několik ne zrovna pro The Beast with a Billion Backs kladně hovořících příspěvků jsem nečekal opravdu nic moc, ale v příběhu mě zaujalo pár velice povedených nápadů a zvratů. Obzvláště se mi velmi líbila celková myšlenka zde ztvárněná jako chapadlatá příšera z jiné dimenze versus klasické křesťanské náboženství (docela se divím autorům za tento odvážný počin, když vezmeme v úvahu procento silně věřících v USA) a nenásilnou a také vtipnou formou podané poselství o tom, že každý potřebuje k životu lásku i když se jedná třeba o cold-hearted robota . Jinak co se týče vtipů, musím souhlasit s tím co tu již bylo řečeno a to, že klasické futuramácké vtipy jsou převážne v prvních 30 minutách, ale zase až tak moc mi to nevadilo. Děj příjemně utíkal a až na pár hlušších míst někdy v polovině filmu jsem se slušně bavil a obzvláště posledních cca 20 minut je opravdu neobvykle zajímavých. Takže já bych dal nachlup stejné hodnocení jako u Benders big score, kde bylo sice vice vtipů, zato děj byl poměrně komplikovaný a hlavně se všude objevovala pěvecká čísla (čehož moc velký zastánce nejsem). Resumé...75% ()