V druhém celovečerním dobrodružství se budou naši animovaní hrdinové Fry, Bender, Leela, Profesor Farnsworth, Dr. Zoidberg a byrokrat 34. stupně Hermes Conrad snažit spravit trhlinu v časoprostoru, skrze kterou do našeho vesmíru pronikl obří chapadlovitý vetřelec s podlými úmysly a nadpřirozenými schopnostmi. Lidem na Zemi vnutí nové náboženství, do jehož čela se jako slepý k houslím dostane Fry, který obyvatele Země přesvědčí, aby "modrou planetu" opustili a vydali se na cestu do nebe... Zemi tak ovládnou roboti, v čele s nikým jiným, než Benderem.
Tento film je druhým v řadě z připravované čtveřice. Zbývající dva mají být na DVD trh uvedeny v letech 2008 a 2009. (havLord)

BigDeal

Oproti prvej filmovej Futurame je to posun dolu. Celý film sa akosi vlečie a aj keď je tu veľa gagov, nie sú už také úderné ako kedysi (samozrejme sa však nájdu aj svetlé miesta). Príbeh sa mi zasa zo začiatku zdal byť príliš šialený aj na Futuramu, no postupne som pochopil, čo ním chceli tvorcovia povedať a za to, že dali filmu filozofický nádych prižmurujem oči a dávam ešte 4*. Inak 70% ()

adamo_znk

Nejslabší z nových futuramáckých filmů a tudíž nejslabší z celé Futuramy jako takové. Autoři sami sebe vykrádají a film postrádá šťávu, kterou byl seriál přesycen ()

Mononoke.

Snahy dát seriálům celovečerní film málo kdy vyjdou dobře. Bavila jsem se docela i dobře, ale vím, že standartní laťka seriálové Futuramy je zkrátka jinde. Škoda. ()

Terva

CITÁT - Dvojité zvracení, znamená radost.......... Průzkum anomálie "roztržení vesmíru" může začít. Posádka, která vyhraje, může vyrazit na průzkum. Hádejte, kdo vyhrál. Planet Expres. (to není spoiler - to je Benderův osud) CITÁT - A jak je to nebezpečné?...... Tak opět spousta hustých hlášek, trapných situací, vtipu, humoru, zvracení a beznaděje. To je Futurama. CITÁT - Kdo si hraje, nezlobí......... Bender a jeho "Džbánkový test" je opět geniální situace. Milion a jedno chapadlo je o existenci robotů a o vesmírné lásce. CITÁT - Kritizovat umí každej............... ()

Gazy

První půlhodina je ještě docela slušná nálož vtipů, jenže potom to začne být celé takové rozvleklé a ke konci už dosti nudící. Je to sice o fous zdařilejší než první film, ale přeci jenom to Futuramě sluší mnohem víc v tom kratším, seriálovém kabátku. ()

liquido26

První půlka byla skvělá. Sice ne tak vtipná jako seriál nebo předchozí film, ale pořád to šlo. V momentě, kdy se lidstvo odstěhovalo do nebe, se všechno zadrhlo a nebejt hrdinného pirátského kapitána Bendera Bending Rodrigueze, byla by to pořádná nuda. No a taky téma tohodle filmu nebylo nic moc. Jako varování proti sektářstvi a náboženskýmu fanatismu to bylo dobrý, ale ke konci to na mě působilo trochu přehnaně. ()

F.man

Mám také podobný názor, stejně jako spousta místních kolegů, že Futurama se pro film nehodí. 20 minutové díly se dají na minimální ději našlapat až po okraj šílených fórků z prostředí kde je vše možné. Nevím proč, ale 90. minut na mě takhle nefunguje. Nová Futurama není špatná, pro mě dokonce lepší mež minulý film, ale na více jak tři hvězdy to stále není. Párkrát jsem se pěkně zasmál, ale nebylo toho zdaleka tolik jako kdysi. Tak snad napotřetí...? ()

Kryton

Po předchozím filmu celkem zklamaní. Není to špatné a pořád je to FUTURAMA , ale v druhe pulce tomu dojde dech , pribeh a kouzlo.Jinak je tu porad plno paradních scének. Bender zjistuje , že jako Robot je nepotrebný tak se dostane do LIGY ROBOTU a vedle toho máme onu chapadlovitou vec. Po dalších zkouknutí zedituji hodnocení , ale po prvním a bez titulku to vidim jen na 70 procent a to jeste davam dost z nostalgie. Skoda , že si to neudrzí to tempo a silu z první pulky. "ALTERNATIVE UNIVERSE BITE MY SHINY METAL ASS! " ()

Bakllazaan

Jsem asi jeden z mála tady, opravdovým fanouškem FUTURAMY a proto tak malé hodnocení. Příběh byl tak podivně smotán, že mi z toho šla až hlava kolem. Nejen že vymizel onen absurdní humor (nepočítám ony 2,3 sucháče), ale i nápady. Prostě zmizela mi nějak z příběhu FUTURAMA. Jednička to vyrovnala alespoň chytlavým scénářem, ale tady se jen pohybuje smutné torzo, hned za simpsnama ve filmu. Musím si napravit chuť nějakým dílem futurami a na tohle už se doufám nebudu nuce koukat znova. Je mi to líto ale jestli je někdo zarytý fanoušek, tak se na to s odstupem podívá, jen tak ze zajímavosti a z hladu po nových dílech, ale raději to pak nechá v dobře skryté, vlhké zásuvce a vystřelí na měsíc k nevrlému farmáři se zelím. ()

havLord

Genialitě seriálu je sice druhý futuramácký film stále ještě na hony vzdálen, ale naštěstí ještě mnohem vzdálenější je mu ta koncentrovaná nuda, která byla tolik vlastní filmu prvnímu. ()

Asgy

Celkem slabý odvar, v porovnání se seriálem. Moc jsem se nezasmál, příběh už tradičně jednoduchý. Doufám, že třetí film bude lepší. ()

GodComplex

Talentovani tvurci Futuramy stale jeste v ramci filmoveho formatu hledaji tu spravnou formu, ktera zdobila serial a o ktere zatim u doposud vydanych kousku nemuze byt ani zdaleka rec. Nastesti jdou ale spravnym smerem a Beast With a Billion Backs je o kousicek lepsi, nez predchozi Bender's Big Score. Jsem rad, ze tvurci peclive ctou me csfd komentare, ze kterych se nalezite poucili. Zatimco prvni pocin se zameril temer exclusivne na filmovy format, detailnost pribehu a celkovy koncept, kompletne tak pozapomel na faktor vtipnosti, ktery je pro Futuramu az prilis zasadni. V Beast je tento pomer o neco lepe vybalancovan, kdy zejmena prvni tretina je mnohdy velmi vtipna a tempo spravne dynamicke. Bohuzel ale v druhe pulce zacnou dochazet sily a nastava opet az prilisny duraz na vytvoreni co nejvetsi velkoleposti pribehu, ktery sice neni uplne spatny, ale o poznani slabsi, nez minule. Zajimava je take pokracujici tendence filmove Futuramy o velmi intenzivni koncentraci na "vztahy", clovek si pak obcas pripada, ze sleduje seriozne romanticky stuff. Jak ses mohla Amy vyspat se Zappem Branniganem a podvest tak Kifika, kdyz sem vam tak fandil? 7/10 ()

Freemind

Mínusy - je to normální díl Futuramy natažený na hodinu a půl. Plusy - je to normální díl Futuramy natažený na hodinu a půl. ()

gogos

Pro mě určitě nejlepší Futurama film. Obsahuje nejvíce gagů, má celkem jednoduchý a dobrý scénář. Je vtipný, dobře rozvíjí mnoho vedlejších postav a je v něm několik nezapomenutelných hlášek. Na seriál to sice stále nemá, ale z filmů je to rozhodně nejpodařenější! 4* ()