V druhém celovečerním dobrodružství se budou naši animovaní hrdinové Fry, Bender, Leela, Profesor Farnsworth, Dr. Zoidberg a byrokrat 34. stupně Hermes Conrad snažit spravit trhlinu v časoprostoru, skrze kterou do našeho vesmíru pronikl obří chapadlovitý vetřelec s podlými úmysly a nadpřirozenými schopnostmi. Lidem na Zemi vnutí nové náboženství, do jehož čela se jako slepý k houslím dostane Fry, který obyvatele Země přesvědčí, aby "modrou planetu" opustili a vydali se na cestu do nebe... Zemi tak ovládnou roboti, v čele s nikým jiným, než Benderem.
Tento film je druhým v řadě z připravované čtveřice. Zbývající dva mají být na DVD trh uvedeny v letech 2008 a 2009. (havLord)

SG_ever

Futurama na celovečerní film zkrátka nestačí, ne v tomto tempu. Opět to je jakoby jste vzali dva díly a roztáhli je do 90 minut. Škoda, je to roztahané a dá se poznat, že to není více než epizodní záležitost. Pokud budou autoři i nadále tvořit Futurama filmy, tak by to chtělo najmout scénáristu se zkušenostmi z celovečerních snímku a ne využívat tvůrce seriálu. (60%) ()

wer4

Filmové spracovanie seriálov má jednu výraznú chybu .. hodnotu seriálom dodáva pravé ich krátkosť, ktorá je prakticky 90% úspechu .. a to film nedokáže nikdy prekonať .. a to o to viac, ak je robený prvoplánovo a spolieha sa na zaručený úspech ťažený na úkor krátkometrážnych kúskov. ()

Playman

Bohužel nemůžu srovnávat se seriálem, ze kterého jsem neviděl ani jeden díl. Možná to znamená trochu plus pro mě, protože většina lidí co shlédla tento film a má seriál Futurama velica ráda si na kvality tohoto snímku dost stěžuje, tito lidé jsou zkrátka zklamáni. Mě se tento seriál zkrátka vyhnul a poté co jsem shlédl musím říct, že jsem se královsky bavil a některé díly seriálu si určitě seženu ! Možná pak svůj verdikt změním, zatím si ovšem stojím za hodnocením 5*... ()

kurcatovium

Uvažoval jsem i nad dvěma, prtože to opravdu nebylo zrovna dobré. Vcelku nuda na Futuramu nehorázně málo vtípků a hlášek. Konec se trochu zvedl, ale na celovečerní film je to prostě málo. ()

tomxxx

Hrozně mě to nudilo, příběh byl vyloženě blbej. Tento film se nevyrovná nejnudnějšímu dílu seriálu ani z poloviny. ()

neoBlast

[Druhé zhlédnutí] Sice druhá celovečerní Futurama nabízí kompaktnější příběh, ale se zábavností je na štíru. Ve dvacetiminutových epizodách bych tleskal, ale u 90 minut jsem se chvílemi dost nudil. 65 % ()

T-pack

Chapadlovitá Futurama se mi ze všech Futuramovských filmů zatím líbila nejvíc (oh, ano, viděl jsem jeden a další, však nevím, jestli celý). Možná díky děsivým chapadlům, oblézajícím celou planetu, které by to možná dotáhly i do nějakého sci-fi thrilleru - samozřejmě v jiném provedení. Přesto by opět film potřeboval zahustit vtipy a promíchat, třeba by nějaké kousky originálnějšího děje vyplavaly samy. ()

Mihail123

Mierne sklamanie, ale aj tak je to stále stará dobrá Futurama. Príbeh nie je až taký komplikovaný ako minule a to je dobre. Dobrých hlášok tam nie je veľa ale jednoznačne najlepšia je "Son of a bit".:D ()

VasaX

Nooo...jak začít. Futuramu mám rád, a to hodně. Ale ty celovečerňáky nějak skřípou. Nevím přesně v čem to je ale nebyl jsem po shlédnutí moc nadšený. Děj takový všelijaký, nemůžu říct nezajímavý, ale spíše dost kolísající mezi "dobrý nápad - blbost - psycho - uh?". Párkrát jsem se zasmál, to ano, ale na konci mě celkem zamrzelo, že film začínal, rozjely se velké fantastické události, ale nakonec (přesně podle mého neblahého očekávání) občas dosti krkolomnými dějovými smyčkami se vrátil do úplně původních kolejí, takže kromě zavřené trhliny jako by se nic nestalo... ()

Aven

Dost velké zklamání. Oproti seriálu citelně ubylo vtipů (nebo alespoň těch povedených). Ne že bych se přímo nudil, ale znovu už si to nepustím. ()

Timak

Netušil jsem jak moc může klesnout úroveň něčeho, co bylo tak dobré. Už raději žádné next time prosím. Chci si uchovat v paměti tu skvělou FUTURAMU z nezapomenutelného seriálu ... ()

Master19

Uvodní pasáž je naprosto úžasná. Dokonce tak, že nejen diváci, ale dokonce i postavy zapomenou, že mají ve vesmíru trhlinu. Pak příchází chapadlová pasáž, která také není špatná, ale závěr je poněkud ufuněný, což je škoda, jinak bych se pěti hvězdičkám nebránil. Ty nenápadné srandičky, drobné vtípky, nebo mimoděčné detaily (všimli jste si šatů, co měla Amy na pohřbu?), dělají z Futuramy pořád nadprůměrnou záležitost. ()

sskrblik

Futuramu mám rád jako seriál. Milion a jedno chapadlo je první z kolekce filmů, jenž jsem měl čest vidět. Dovolím si říct, že hodnocení tří hvězd je na místě. Na celovečerní film je toho málo a to tempo mi taky nesedlo. Jinak dobré nápady a tradičně skvělý Bender. ()

Ichabod

O dost lepší hlavní zápletka jak v prvním filmu a celkově o fous lepší jak první díl. Bohužel to stále nemá takovou sílu jako kratší díly v seriálu ale i tak se na další "cokoliv" z Futuramy těším. ()

Elrond88

55%, jakákoli snaha trumfnout hranici absurdity byla pouze na úkor záživnosti a vtipnosti, protože to těží se staré dobré Futuramy, dávám ještě *** ()

Ravi

Nadprůměr, ale na kvality krátké stopáže je to málo. Je mi záhadou, proč autoři zasáhli seriál do potencionálně nejslabšího místa - do stopáže - a nechali se svést představou, že vydat jednou za čas film bude divákům stačit. Nápad s příšerou, která představuje spirituální nebe se ale přesto počítá. 70% = 4-/5 ()

NDroo

Pár momentů super, ale na Bederovu ránu to nemá, pro mě jako některá z horších epizod, vůbec celé rozuzlení se mi zdálo dost plytké. ()

rubik1

Tak toto bola naozaj silná káva... V živote by som si nemyslel a ani by som o tom neuvažoval, že by som dal FUTURKE menej ako 5*!! Nikdy veď to je predsa Futurama: Bender, Fry, Dr. Zoidberg, Leela, Profesor, "sexiiii" Zap Brannigan a ďalšie ďalšie charaktery ktoré ma vedeli rozosmiať aj napriek tomu že Futurku mám okukanú asi ako pekný zadok nejakej fešnej holky :) Ale Futurama: The Beast with a Billion Backs bol ozaj len veľmi veľmi slabý odvar toho na čo som si navykol viac ako narkoman na nejakú drogu... Každý diel Futuramy som videl asi 100-krát a kľudne si ho "šlahnem" aj stoprvý-krát, ale toto...... rozmýšľam či si to pozriem vôbec ešte raz. A keď hej tak len prvú polhodinu pokiaľ sa do deja svojimi chápadlami nepridá tá chobotnica. Od tejto časti filmu to šlo s úrovňou deja prudko dole. Dokonca by som povedal že dej padal volným pádom až kdesi na samé dno čiernej diery a tá je predsa nekonečná ;) A rozhodne nie je úroveň tohto dielu taká nízka kvôli filmovej stopáži. Veď Bender´s Big Score bolo famózne a vtipné s perfektným scenárom ako seriálové diely!! Skrátka keby sa Groening držal prvej polhodky (son of a bit :D:D:D) a tá by pokračovala až do konca tak by som dal starej dobrej Futurke päť hviezdičiek. Ale teraz dávam tri a aj to len z úcty k môjmu najobľúbenejšiemu animáču a seriálu vôbec!!!!!! Ostáva mi len veriť že pokračovanie Futurama: Bender's Game bude návrat k tomu čo všetci tak na tomto geniálnom seriáli milujeme.... ()