Rychlí a zběsilí

• USA Fast & Furious (více)

Dominic Toretto je stále v čele gangu pirátů silnic. Jenže cítí, že bude brzo dopaden, a tak chce zmizet, aby neohrozil lidi ve svém okolí, především svou lásku Letty. Tajně utíká do Dominikánské republiky, aby se tam schoval. Letty se nechce smířit s tím, že ho nikdy neuvidí, a tak se spojí se starým známým Brianem O' Connerem, který se s kolegy snaží dopadnout drogový kartel vedený Antoniem Bragou. Pokud mu Letty pomůže dopadnout Bragu, tak bude Dom osvobozen. Letty nabídku přijímá. Když se Dominic dozví o smrti Letty, vrátí se do Los Angeles hledat jejího vraha. Oba bývalí kamarádi se musí utkat s drogovým bossem Bragou. Sejdou se na startu nelegálního závodu, jehož vítězové získají pochybné právo stát se členy gangu a pracovat pro něj jako námezdní jezdci... (TV Nova)

bif

Tak tohle už Justin přehnal, opravdu až moc! Takový nelogiky jsem dlouho neviděl, zlatá dvojka! Nebýt DOKONALÉ Jordany Brewster tak nevim. ()

bolf!k

Spokojenost. Dostal jsem vše, co jsem od Fast and Furious "2" (existenci původní dovjky a zvrácený trojky bych nejraději vymazal) chtěl a očekával. 4tá hvězda asi jen díky nostalgii kvůli jedničce, která je mou srdcovou záležitostí a viděl jsem ji nesčetněkrát, ale i tak jde o super akční film se skvělýma kárama. 80% ()

savage3303

Veľmi som sa tešil, išiel som do kina a oplatilo sa. Perfektné pokračovanie Rýchlo a zbesilo. Nechápem čo sa tu skoro všetkým nepáči. Ja som sa počas celého filmu skvelo zabával a nebola ani chvilka, pri kt. by som sa nudil. Super akčné scény a nahánačky na autách, kt. sa len tak v hocijakom filme nevidia. Vin Diesel bol úžastný a celé to držal na skvelej úrovni, Paul Walker zahral tiež skvelo. Veď tu o nič viac nešlo len o jazdu. Najviac mi asi vadilo, len veľmi viditelná práca počítača. Nad to sa tokážem preniesť. Svoj účel to slpnilo. 4*. ()

guri

Navrat starej partie mohol znamenat bud navrat k (podla mna vynikajucej) jednotke, alebo dalsi prepadak snaziaci sa vytazit maximum zo serie. Rychli a zbesili skoncili kdesi uprostred. Najvacsou skodou je, ze navratelkyne z prve filmu tu su viac-menej do poctu a iba na par minut. Pribeh je postaveny okolo ustrednej dvojice a ich snahy o dolapenie drogoveho priekupnika Bragu, pricom kazdy z nich ma uplne odlisny motiv. Auta su podarene, nahanackz slusne, sceny v tuneloch otrasne. Rychli a zbesili nenadchnu, ale ani neurazia. ()

Liduskaa

Tak mohlo to dopadnout líp,ale co pořád točit dokola?raději to šupnem do tmy, ať toho lidi moc nevidí a bude...aspoň do toho nebudou moc kecat...no a vyšlo jim to nemám do toho moc co kecat protože čtyři pětiny filmu jsou točeny ve tmě a já z toho vlastně nic nemám...smůla dneska jen za dvě:( ()

FFs

Film v podstatě přesně splnil svá očekávání. Rychlá auta, krásné ženy a akce od začátku až do konce. Snesitelná stopáž a stravitelný děj bez nějakých větších minel si zaslouží svých 4/5. ()

Nšoči

Perfektní spád, nadupané akční scény, nepřetáhnutá délka filmu, krásné auta i ženy, žádné velké scénáristické díry, nádherně modré oči Paula Walkera a neopakovatelný hlas Vina Diesela .... no prostě správná oddechovka 73 % ()

Márduk33

Koukam, že těch 5 hvězd je tady docela výjimka. To bude tím, že na sérii Rychle a zběsile dost ulítávam a vzhledem k tomu, že 4ka nám nabízí stejnou sestavu jako v 1čce (která patří mezi moje hodně oblíbené filmy), navíc má dost takový nádech právě z jedničky, není moc co u mě řešit. Dva předchozí díly nejsou špatné, ale přeci jenom na original parts nemají. Film není překvapivě nijak dějově a myšlenkově náročný, ale co jsem od něj čekal, jako stylové závody a dávku akce jsem dostal. Hlavní je, že mi to celé tak nějak bavilo. ()

Skleni

Pre porovnanie je to u mňa lepšie ako dva a tri dohromady. Avšak či sa to rovná jednotke to neviem povedať. dynamické scény boli parádne až na ich opakovateľnosť, ktorú ja moc nemusím. Scenár bol trochu priblblý v oblasti dialógov a dlhých póz typu JA SOM (bla bla bla)! Ináč to bolo fajn. Aj koniec sa mi velmi páčil a čo je dokonca neobvyklé bolo to aj pomerne reálne. Až na ten tunel to si musíme priznať, že bol riadny prešvih:-D. I tak slušných 73% ()

Jakubik

Zatím nejlepší díl této "série". Pěkné záběry, pěkná auta, utíkající děj. Hodina a půl celkem slušné jízdy která rychle uteče. ()

Meiers

Kvalitní jednohubka na odreagování. V podstatě je to furt to samý, akorát se to vrací zpět ke kořenům s Vinem a tím druhým uzdisráčkem(Paul?). Takže neprůstřelnej scénář to nemá, ale to mohl čekat málokdo. Jelikož se považuji za odborníka alias, když přijdu k autu, okamžitě poznám, kde má předek a kde zadek a kde kufr a kde volant, tak musím podotknout, že ..nekdy zapomínam interpunkci ). Sem tam se rozjiždím se zataženou ručkou, ale kdo ne, že. Vsadim tatíkovy přední gumy, že aji Dom to sem tam zasklí. ()

aR3Zz

Původně jsem očekával tupou akci s důrazem na vytuněná auta a polonahé slečinky, kupodivu ale Rychlí a zběsilí mohou nabídnout i něco navíc. O propadák se tedy naštěstí nejedná, nicméně kvalita prvního dílu (ať už byla jakákoli) zůstala nedosažena. Průměrný akčňák hraný na efekt. Milovníci tuningu mohou přidat hvězdičku, jinak ale 55% ()

Johny M.

Opět děsně cool, stará (dobrá) parta, skvělá 'akce'. Od filmu, kterej je jen o autech, holkách a zase autech se moc čekat nedá, ale co... Škoda že takhle nevypadala už 'dvojka' :-/ 85% ()

darkreider

Mal som akčný absťák a tento pure action movie mi prišiel neuveriteľne vhod. Nie som žiadny autíčkar, ani nekalím NFS, ale toto ma neskutočne bavilo. Hneď prvá scéna je napumpovaná do plna a Michelle Rodriguez na cisterne s benzínom je pre mňa na dlhú dobu top scéna. Ak zrovna skončila akcia, tak sa vykecávacie pasáže dopĺňajú tonou žien v priliehavých handrách, no nemôžem povedať, že sa mi to nepáčilo :). Štvrté F&F sa teda podarilo, relaxačné adrenalínové akčno lahodiace mužskému oku. Spokojnosť, Walker je fajn, ale až s Dieselom to má pravé grády(týmto som definitívne zabudol na slabý Tokio Drift). Hovorí sa, že v najlepšom treba prestať, ale ja by som si kľudne počkal na pokračovanie. ()

Torgal

Slušný filmík, ktorý príjemne pobaví od začiatku do konca. Nie som fanúšikom tejto série, ale tento diel mi sadol najviac. Pre mňa sú najväčším mínusom scény v tuneloch, ktoré smrdia CGI-čkom na míle. 6+/10 ()

Singerovy fazole, Highlander pro dorostence

Singerovy fazole, Highlander pro dorostence

24.09.2009

Dvakrát fantasy, pokaždé jinak. A podle jmen režisérů i v různorodé kvalitě. Bryan Singer v poslední době zvažoval několik zajímavých projektů, nakonec ale podepsal smlouvu na fantasy Jack the Giant… (více)

Vin Diesel a rychlá kola

Vin Diesel a rychlá kola

10.05.2009

Ne, tohle není novinka o pátém pokračování série Fast & Furious (ačkoli scénárista Chris Morgan už byl studiem Universal oficiálně pověřen napsáním dalšího dílu a umístěním děje do Brazílie).… (více)

Rorschach z Elm Street

Rorschach z Elm Street

06.04.2009

Přes 100 miliónů dolarů na celosvětových tržbách, to je víkendové skóre Rychlých a zběsilých. Znamená to snad, že duben se pozvolna stává součástí letní blockbusterové sezóny? Možná. Zhruba za rok,… (více)

Čtyřky útočí

Čtyřky útočí