Disaster Movie

• USA Disaster Movie (více)

Cortesz odpad!

To nejhorší co jsem v žánru parodie měl možnost vidět. Nezasmál jsem se ani jednou, spíše naopak, cítil jsem se trapně při každéscéně. Tvůrci se snaží parodovat snad všechno co se v roce 2008 natočilo, ale naprosto bez vtipu, spíše se snažej všechno a všechny zesměšnit, ale nejvíce tvůrci zesměšňují sami sebe. Naprostá hrůza, která si odpad zaslouží. ()

migele

Víceméně nuda, nuda a zase nuda. Jednu hvězdu dávám za snahu vzpomenout si na tolik filmů. Fakt mě překvapilo kolik se jich tam našlo. ()

ramislav odpad!

Ti, kteří tohle natočili, museli být pod vlivem omamných látek a bůhví čeho ještě. Ty slova, které bych mohl použít na slušný popis filmu zatím neexistují a to jsem velice rád. Co dodat dál? Propadák největší. ()

angel.CZ

Možná jsem divne, ale já se u tohodle céčkovýho počinu skvěle pobavil.Hlavně pří předělaných písní. Ať nežeru 65 ze 100 ale že to má tak hrozné hodnocení tak 5 hvězdiček ! ()

vlKousek odpad!

Opravdu good job, s tím názvem vám to klaplo:D Vydržet celý tenhle film, tak bych musel mít asi ptáka ze železa nebo tunu lepící pásky, aby mi neprasknul. Fakt peklo všech pekel a to, že jsem toho už viděl dost..... ()

HarlanWade odpad!

Od Bláznivé střely ke Scary Movie, přes Děsnej doják a Velkej biják až k nejúchylnějšímu filmu za posledních přinejmenším 10 let. Pokud se to bude stále zhoršovat takovýmhle tempem, řekl bych, že brzy nastane konec světa - nebo alespoň toho filmového, protože, jak jsem zjistil, je demence hodně nakažlivá. ()

ratpile odpad!

Friedberg a Seltzer. Dva idioti. Tohle je urážka filmu obecně, takhle odporně parazitovat na jiných titulech pomocí tak odporného, absolutně nevtipného "humoru" a ještě zaujmout tím, jakým hnusným odpadem film je... tohle by se vůbec nemělo objevit ve videopůjčovnách vedle filmů, protože tohle rozhodně filmem není. ()

MikeMyers odpad!

absolutní plýtvání filmovým materiálem.kdyby šli peníze na charitu udělali by více užitku.mizerné obsazení a napodobeniny slavných, dějové linky by se nikdo ve filmu nedořezal, dlouhé trapné scény atd. těžko více hanit tento film, je to ztráta času která za to nestojí. vyzdvihnout bych mohl akorát možná závěrečnou píseň ale ta na jednu hvězdičku nestačí. ()

drim87 odpad!

Je jasné, že filmy toho typu musíme brát opravdu jen jako oddechové. Každopádně ve střízlivém stavu bych se na toto nikdy nepodíval. 40% ()

Aintcha odpad!

Od tohoto filmu jsem čekala mnohem více, než jen snahu udělat parodii na všechny známé filmy. Mám ráda parodie typu Scary Movie, ale tento film se pořádné a vtipné parodii ani zdaleka nevyrovná. Vtipné scénky jsou nahrazeny spíše trapnými a chybí pořádný příběh. ()

coromoro odpad!

Po tom ako som videl ako Epic movie a Date movie, som nič iné ako "odpad" ani len nečakal. Aj tak som sa na to dal a ale v disastrovi ani tie "slabé žartíky" typické pre DM a EM nepomohli.Úbohá réžia, úbohý scenár. Škoda pozerať, očividne som sa prekonal.3% ()

Falstad

Teda opravdu jsem nečekal, že někdy uvidím uplné dno parodie, ale tohle to byla uplná hrůza i v rámci tohoto žánru. Strašné dialogy, ohrané hlášky, opakující se scény, hrozné kostými a navrch toho všeho uplně idiotský a nesmyslný příběh. Na druhou stranu našel jsem tam i jednu scénu, u které jsem se opravdu zasmál - "A já si říkám: Může prostá newyorská holka jako já, vymlátit duši ze zbouchnutý puberťačky, co myslíte?" + herečky, dost podobné originálu = ode mě, jako opravdového fandy Sexu ve městě, palec nahoru :-D. Dávám jednu hvězdičku - z 1/2 za scénu, o které jsem psal, z 1/2 za stále sexy Carmen Electru. ()

Zlaté maliny rozdány

Zlaté maliny rozdány