Dlouhé věky od dob, kdy Bohové vyhráli svůj mýtický zápas proti Titánům, se zjevuje nové zlo zmítající světem. Šílený touhou po moci, započal král Hyperion (Mickey Rourke) válku proti lidskosti. Hledá bájný luk Epirus, zbraň nepředstavitelné moci, kterou ukoval bůh Áres. Aby luk našel, shromažďuje krvežíznivou armádu vojáků znetvořených jeho vlastní rukou a začíná válečné běsnění a kruté drancování starého Řecka. Jen ten, kdo vlastní tento luk, je schopen vysvobodit Titány lačnící po pomstě, od úsvitu věků uvězněné hluboko v kameni hory Tartaros. V rukou krále Hyperiona znamená luk zkázu lidstva a pokoření moci bohů - ti totiž dle prastarého zákona nesmějí zasahovat do sporů smrtelníků. Jsou tedy bezmocní, ale jen do chvíle, kdy se objevuje jejich jediná naděje, venkovan Theseus (Henry Cavill). (Hollywood Classic Entertainment (H.C.E.))

fritol34

4 hvězdy ani náhodou, 3 možná a to ještě člověk nesmí počítat titány zavřené v té kleci kterých je přes 20 a bohové jich dostanou přes 30, sice je tam scéná kdy další vyskočí z podlahy pod klecí ale jen aby se neřeklo, docela často jsem se u tohodle filmu nasmál i když to tvůrci neměli v úmyslu. Prostě nemá to hlavu ani patu, chybí hrdina a i přes zajímavou výpravu to nestojí za nic. 5/10 P.S. přes půl filmu hledá luk, když ho najde tak o něj přijde tak stupidním způsobem že kdybych na tom byl v kině tak bych chtěl vrátit peníze. ()

sokor3

Film nadchne asi málokoho, jelikož má "umělou grafiku", nezajímavý obehraný příběh (film vykrádá např. 300: Bitva u Thermopyl). Nebylo to špatné, ale ani dobré. Tento film rozhodně nepatří mezi ty, na které se člověk podívá vícekrát. ()

Midnighton

Průměrná antická bojovka, ve které vystupují pomatení hrdinové a poněkud moc polidštěné božstvo. Tu kastrační scenku s obří paličkou na maso bych si tedy odpustil. 3hvězdičky za boj a krvavé efekty. ()

Mathyen

ten chlápek má vážně hodně osobitý styl...a mě se líbí. To, že Rourke není až tak ve formě, no ...démonický je dost! Scénář má trhliny, je lehce tupý, ale ty barvy a záběry na starověké "malby", dokonalé kostýmy a pohledy z hloubky duše, mě uchvacují. Mělo to být "něco jako 300" a každý frflal, ale vzniklo něco lepšího než jen nepovedená variace (která by to v jiných rukách bezpochyby byla) ... a minimálně poslední bitva titánů s bohy v hoře Tatrtarus ve 3D je nevšední zážitek! ()

RoB23

"Duše všech lidí jsou nesmrtelné. Ale duše všech dobrých lidí jsou nesmrtelné a božské." - Sókratés /// "V dobách míru synové pohřbívají své otce; ve válce otcové pohřbívají své syny." - Hérodotos ()

halberdier

300 a dokonce i remake Souboj Titánů se mně líbil víc. Film obsahoval málo akce a bitev a ta závěrečná trvala jen krátce.Hlavní hrdina nebyl příliš zajímavý a především nebyl vůbec charizmatický.Potěšil mně Mickey Rourke. (5/10) ()

sankacoffee

Immortals kráčejí v šlépějích remaku Souboj Titánů, který zřetelně ukázal jak vydělat i na špatném filmu, a to podle jednoduché formule. Nejprve uděláme trailer, na kterém vyhodíme polovinu rozpočtu, lidé na to půjdou a nám se to krásně zaplatí...no a zbytek nějak dočmrdáme, film vycpem klišoidní vatou, neexistující děj ušetří na scénáři, a charaktery necháme debilně pobíhat z místa na místo aby se teda mohlo něco dít. Málokomu z pusy vyleze něco rozumného, napětí žádné, akce bez aspoň trochu originálnějšího nápadu, kostýmy k smíchu. Kulisy a studio jsou cítit z každého záběru, navíc film zprzňuje řeckou historii naprosto nesmyslně. Největší WTF moment: podoba titánů a situace jako např., když křičí "je to past nechoď tam" a vesele si sami do ni běží. Proč mi to Pane Bože děláš. ()

Marty_cihi

Řadil bych to určitě k lepším filmům s podobnou tematikou. Výborné bojové scény jak lidí, tak i bohů. Hodně povedená záležitost... ()

Trinculo

Kino malba. A je v posledku uplně jedno, že je to v podstatě o ničem, příběh je zde jen médium, díky kterému se propojují obrazy. ()

brasek

Nezaujímavé, nudné a vleklé... určite sklamanie, pretože miesto gréckej mytologickej ságy autori naporcovali nepozerateľný gýč. ()

gpx

Vzhledem k nulovému očekávání velmi příjemné překvapení. Jen ten "final fight" mezi bohy a titány působí trochu rozpačitě. Obzvlášť jeho vyústění pak nedává vůbec smysl. ()

RyxiraAmy

No, ne že bych čekala kdovíjaký zázrak, ale tohle je moc i na můj žaludek. Slátanina v podstatě bez příběhu, zato s tolika dějovými kostrbatostmi, že z toho člověk chytí kopřivku. Theseus, pokud se zrovna neválí v naftě nebo není obalený krví svých zamaskovaných nepřátel, hrdinně odpaňuje čarokrásné kněžky. S ostatními postavami si nezadá v naivitě a bezobsažných plcích. Z tolik opěvovaných obrazů se člověku dělají mžitky před očima, nic než krev a zlato, zlato a krev. 100 minutová litanie o ničem je zakončena tak velkolepou visící armádou v oblacích, že ta hvězdička je tu čistě ze soucitu. ()

SteveV

Dost podhodnocený film. Dobře uznávám, na 5* to asi úplně nebylo. Ale nemůžu si pomoct. Po shlédnutí Immortals jsem prostě nadšen. Takovou pecku jsem nečekal. Neřeším to že na řecké mýty a báje to zvysoka s...kašle. Ale je to prostě ŘEŽBA. Akční scény naprosto famózní, hudba sedne jak pr...zadek na hrnec a začínám mít pocit, že díky obsazení hlavní postavy přeci jen z toho nového Supermana něco může být. Jo...a Freida je docela kočka. ()

MiniRecenze

Špatné kostýmy,špatní herci,špatné pojetí,špatné hraní,špatný příběh.Pouze pár povedených trikových sekvencí.Válka bohů nedosahuje ani podprůměrnosti. ()

JP84

Mnohem lepší než to, co zplodil Zack Snyder. Na třístovce se mi nelíbilo především to, že kromě vizuálu, který se po půlhodině omrzel, nepřinesla nic jiného než dějovou prázdnotu. Válka bohů je úplně z jiného těsta. Nebudu řešit nakládání s antickou mytologií, ta už byla v jiných filmech překroucena mnohem víc. Co mě hodně překvapilo, byl přístup tvůrců k hlavnímu hrdinu. Sice je tu typické klišé o hrdinovi z prostého lidu, který zachrání svět a ještě přitom sbalí pěknou kočku, ale aby ho z každé bryndy tahali bohové, to jsem ještě neviděl. To je naprostý opak proti tomu americkému individualismu, co je cpán snad do každého současného filmu, a hodně to příběh osvěžilo. Vůbec celý film působí nápaditě, hlavně ti bohové jsou kategorie sama pro sebe, konečně měli lidé z kostymérny koule navrhnout něco, na co se jen tak nezapomene. ()

Dacsus odpad!

Akosi mi uniká tá dnešná tendencia przniť všetko čoho kvalitu overil naozaj dlhý čas - v tomto prípade pôvodne naozaj zaujímavý príbeh o Theseovi. Veľký WTF moment nastáva pri vyobrazení gréckych bohov sťa bandy buzien. Keby aspoň boje boli zaujímavo spracované, keď už na príbeh sa tvorcovia celkom vydlábli, ale kdeže - mám dojem že umenie v tomto smere sa už načisto presunulo do hier, viď. napr. videjko z Elder Scrolls Online: http://www.youtube.com/watch?v=-IzSkymiYcA ()

Deus3x

Jelikož jsem okrajově studoval řeckou mytologii, tak jsem nad tímhle filmem jen kroutil hlavou. Odpustit se dá hodně, ale scénáristi v tomhle filmu zdařile znásilnili samotný základy řecký mytologie. Co jinýho taky čekat od Američanů, kteří točí film o cizí kultuře... Jedna hvězda za Mickey Rourka. ()

bonovox

Efektný veľkofilm, ktorý výrazne čerpá z odkazu snímku 300. Veľa krvi a brutality tu nie je vôbec na škodu, práve naopak, veľmi sa to tu hodí. Výber hercov je taktiež faln, takže celkovo veľká spokojnosť. ()

Lucccy.N

Film má úžasnou estetickou stránku chválím režiséra za originalitu , herecké výkony jsou naprosto výborné a film je mnohonásobně lepší než bitva 300 ... , čekala jsem pouze nějakou slátaninu , ale spletla jsem se velice vydařený filmík a chápu že někteří lidé by na plátně viděly nějaké méně pěkné herce a tvrdí že je to samé homo a gay ,dle mého názoru tak sami nevypadají a tak budou hanit ostatní já se velice ráda podívala na pěkná tělíčka herců proč by taky ne :) dávám 4 hvězdičky :) ()

Marco Polo – žhavé zboží?

Marco Polo – žhavé zboží?

31.05.2012

Superman postaví Velkou čínskou zeď

Superman postaví Velkou čínskou zeď

11.02.2012

Uvidíme, co na to Čínská lidová republika :). Tak nebo tak, Edward Zwick pokračuje v přípravách svého nového historického eposu The Great Wall pro studio Warner Bros. a novou produkční společnost… (více)

Proyasův ráj ztracený?

Proyasův ráj ztracený?