Dlouhé věky od dob, kdy Bohové vyhráli svůj mýtický zápas proti Titánům, se zjevuje nové zlo zmítající světem. Šílený touhou po moci, započal král Hyperion (Mickey Rourke) válku proti lidskosti. Hledá bájný luk Epirus, zbraň nepředstavitelné moci, kterou ukoval bůh Áres. Aby luk našel, shromažďuje krvežíznivou armádu vojáků znetvořených jeho vlastní rukou a začíná válečné běsnění a kruté drancování starého Řecka. Jen ten, kdo vlastní tento luk, je schopen vysvobodit Titány lačnící po pomstě, od úsvitu věků uvězněné hluboko v kameni hory Tartaros. V rukou krále Hyperiona znamená luk zkázu lidstva a pokoření moci bohů - ti totiž dle prastarého zákona nesmějí zasahovat do sporů smrtelníků. Jsou tedy bezmocní, ale jen do chvíle, kdy se objevuje jejich jediná naděje, venkovan Theseus (Henry Cavill). (Hollywood Classic Entertainment (H.C.E.))

PDcz

Až na ty herce, na tu nudu, na těch moc PC efektů, divné bohy, nesmyslné schodiště, děj a tak vůbec to byl hezký film. ()

hEROic

zacatek slibnej, vizualni stranka paradni... bohove se mi libili, i kdyz vsichni se teda za zlaty hochy prevlikat nemuseli :) ale co film zazdilo bylo vypraveni pribehu a celkove podani, bylo to jak kdyby si nekdo cas od casu zdrimnul, kus filmu vypustil a pak se to snazil vsechno nahnat behem chvile... dokola a dokola... zaverecny pohled na valku v nebesich byl jiz tezkej vysmech... ale Rourke jako zaporak byl super a chvilema to bylo krasne krvavy, tak aspon neco :) 60% ()

Magenta

K mému překvapení to nebylo vůbec špatné. Po tom, co mě znechutil Souboj a potom i Hněv Titánů, jsem se na tohle vůbec netěšila, ale bavilo mě to. Theseus tady není zrovna hrdina se vším všudy (což je příjemná změna), ačkoli občas dostává na zadek až moc, hlavně když si nechá ukrást hodně cool luk Epirus. Že v Hollywoodu nikdo neumí obléknout řecké bohy, na to už jsme si asi zvykli, oni nám to pak aspoň vynahradí luxusní závěrečnou bitkou s Titány... I když ti byli asi skládací, vzhledem k tomu, kolik se jich do té malé klece vešlo. Celkově se film vyhýbá většině základních klišé, Mickey Rourke byl drsný jako šmirgl a souboje a zpomalovačky skvělé. Víc než tři hvězdy ale nedám, možná až po tom, co se na to podívám znova. ()

Hopkins

Krom krásných těl bohů a semo tamo nějakého pěkného efektu je film absolutní zklamání, jak jsem nadával na souboj titánů tak tohle je pro mě horší o nějaká ty procenta. chaotické a až na pár soubojů nudné a válka titánů s bohy ? tak tomu sem jen říkal pořádná fraška. Jak už podotýkám a píšu skoro všude svého fanouška si to najde tomu věřím jen já jím nebudu. 3 hvězdičky a doufám že už to po druhé vidět nebudu muset. I když za zmínění stojí Rourke nezklamal a obstál to je jedno z mála pozitiv filmu. ()

marshaall

Sice je tento film toceny "v style 300", co i len porovnavat tieto dva filmy je pre fanusika Leonidovej bandy urazka najhrubsieho zrna. Scenar ako aj herecke vykony v Immortals su amaterske az to boli. No hotovym trnom do oka je vzhlad bohov a titanov. Chapem ze mladistvym vzladom chceli bohom dodat punc vecnej krasy a mladosti, ale odrasteni pubertaci len sotva vzbudia patricny respekt. A titani. Uz len slovo "titan" znie uderne a evokuje predstavu na nieco giganticke, zubate, chlpate a slahajuce plamene. A tuto predstavu rozhodne nesplna hrstka zablatenych jedosov, takze na finalnu bitku epickych rozmerov si treba nechat zajst chut. Na druhej strane, na tu trochu akcie co tam bolo, sa dalo pozerat, takze na hodnotenie ‘odpad!’ to neni. ()

strikeman

Příjemné překvapení. Stylovka, která těžce válcuje sterilní Souboj titánů (2010) i jeho stejně špatné pokračování... 75% ()

Adm.Nelson

Mýtus o Theseovi nevidel nikto z tvorcov ani len z rýchlika, celé dianie vo filme je jeden veľký zmätok, a ani ten ospevovaný vizuál mi neprišiel tak úžasný. Nový Súboj Titanov a jeho pokračovanie aspoň nenudili, bavili akciou a nebrali sa vážne, toto je jeden blbý a absolútne nezaujímavý pokus o fantasy, mixujúci snáď všetky grécke báje dohromady, navyše miestami zbytočne nechutný. Samozrejme, hrdinský preslov pred bojom nesmie chýbať, tento bol asi najotravnejší zo všetkých, ktoré som videl. Hviezda za záverečnú rúbačku bohov a titanov. 1/10 ()

BeranSon

Působivá akční jízda s dobrými nápady, ale spíše zabolí. Válka bohů rozhodně není o příběhu, ten je naprosto zbytečný, ale triky a jiné drobné věci jsou překvapivé. Titáni nic moc a bohové trošku teplejší. No co nadělat. 5/10 ()

Arquitecto

Efekt nula. Nemůžu si pomoct. Problém je ten, že podobných filmů s mytologickou tématikou vzniká ročně několik. A ať už se jedná o Titány, Herkula nebo Conana, alespoň mně svým dějem často splývají. Z toho lze vyvodit, že má-li mi některý z těchto snímků utkvět v paměti, musí být v určitém ohledu výjimečný. Immortals na mě žádným ''božským'' dojmem bohužel nezapůsobili. I přesto, že očekávání zde prakticky neexistovala, věřil jsem v kapku víc než jen podprůměrnou řežbu. A nic na tom nemění parádní záporácký ksicht M.R. ani ukázkový six pack hlavního hrdiny. Nechci jenom kritizovat a sypat tady ze sebe vyčítavé kecy. Ale stejně si musím ještě jednou rýpnout - vyzdvihovaná artová vizualizace mi do očí slzy prostě nevrhla. Spíše mě umocnila v laciném dojmu. Netvrdím, že to není docela příjemná oddychovka. Prakticky jsem se nenudil. Nicméně za pár měsíců si děj vybavím jen velmi obtížně. Tedy až na tu scénu s podtitulem ''kastrace obřím kladivem''. Na tu sotva zapomenu. I když bych zapomněl moc rád. Nechutná záležitost. ()

aslavey

Tak změnili mytologii. No co. Udělali to už třistašedesátosmkrát. Šak co je taky nějakým Amíkům do Řecka. Stejně to ti špekouni neznaj, takže jim to v kině nebude vadit. Ale proč všem dali na palice masky nebo helmy, který vypadají jak ze steampunkovýho muzikálu na Nickelodeonu, to nechápu. Lepší než oba noví "Titáni", horší než obě "Třístovky". Postavy totálně nezajímavý a pár minut po filmu už zapomenutý, snad kromě Mickeyho, kterej si zachoval svůj zjizvenej xicht a sluší mu jakákoli role smějící se bestie. Ale to jak dal Lysandrovi po tom, co mu rozsekal kule, do ruky vlašák, to od nějak fakt nebylo pěkný. A konečně dobrý akční scény. Hlavně souboj titánů s bohama (akorát nevím, proč je neudělali 50m vysoký, tak jak Titáni mají být. To by bylo megacool) ()

P.J.2

Ani nevím co si o tom myslet, na jednu stranu luxusní vizuál, herecky velmi pěkné a na druhou špatně vyprávěný příběh a vlastně ve výsledku nudné, ale za snahu teda tři. ()

Rathalos

Tento akcny fantasy film sa mi pacil hlavne po vizualnej stranke,je to pastva pre oci,ale zaujme aj pribehom ci akciou,spokojnost...:-) ()

Pekisan

Vizual je fakt mega. Od mestecka vytesanom v utese po praobycajnu studnu uprostred puste. Bitky a suboje su tiez skvele, lenze viac-menej su vsetky v trailery. A bohuzial to cele funguje na principe: dych-vyrazajuci zaber - mudrlandske keci - super akcny onanisticka bitka - drsne reci - 3D sex (jj Freida Pinto ukaze prdelku) - sebalutujuci monolog plus pokus o vtipnu poznamku (keby som mal 14 rokov tak sa prisaham Bohu zasmejem). Proste kecov je tam tolko, az vas napadne ci predlohou nebolo divadelne predstavenie. Potom sa vsak zamyslite nad scenarom a je jasne, ze taka hlupa vec by to do divadla nikdy nedotiahla. Herci robia co sa da a tak si vsetci strasne krasni, svalnati a spinavi. Skoda len, ze bohovia vyzeraju akoby si odskocili z Gay Parade niekde v Nemecku. Co sa tyka 3D tak to nijak nesili a zlepsuje uz tak nadupane dizajnerske orgie. Celkovo vzate je to taka prijemna sumienka. ()

Rikky007

Čekal jsem lepší alternativu k Souboji titánů a vyšlo z toho další a snad i větší překroucení řeckých bájí. Ale i když se od tohoto odhlédne, tak jako film to nijak úžasně nepůsobí. Výprava je povedená a lokace nádherně vytvořené. Co se týče příběhu a postav je to o dost horší. Jediný zajímavý aspekt je Rourke alias Hyperion. Obyvatelé Olympu působí spíš jako uniformní jednotka z modelingové agentury, než jako charismatická božstva s vlastními záměry. V podstatě průměrný akční počin, který dost těží z prověřených bojů filmu "300", ale chybí mu jeho spád. ()

Dimo

Trestuhodně nevyužité 3D (za to hvězda dolů) v lacině vypadající konverzačce. Většina těch dobrých scén je obsažena už v traileru. Průser zachraňuje poslední čtvrthodina a Mickey Rourke. ()

Viky.05

Dlouho jsem přemyšlel, co zde napsat. A nic mě nenapada. Po skvělem 300: bitva u Thermopyl je tenhle film pro mě obrovskym zklamanim. Nebyt zavěrečne bitby Buhů s Titany, tak jdu s hodnocenim jěště niž. Viděno ve 3D v kině ()

denisavary

5* získává, protože v kině to byla naprostá senzace...skvělá hudba, která byla dobře ozvučená, grafická stránka dodávala výbornou atmosféru, monstrózní bitvy, sympatičtí herci (krásná Freida Pinto, hrůzostrašný Mickey Rourke, stařec John Hurt, hodný Luke Evans atd..) ()

Marco Polo – žhavé zboží?

Marco Polo – žhavé zboží?

31.05.2012

Superman postaví Velkou čínskou zeď

Superman postaví Velkou čínskou zeď

11.02.2012

Uvidíme, co na to Čínská lidová republika :). Tak nebo tak, Edward Zwick pokračuje v přípravách svého nového historického eposu The Great Wall pro studio Warner Bros. a novou produkční společnost… (více)

Proyasův ráj ztracený?

Proyasův ráj ztracený?