Anatomie lži

Ukázka z filmu
Krimi / Drama / Thriller / Mysteriózní
USA, (2009–2011), 35 h 8 min (Minutáž: 43–47 min)

Tvůrci:

Samuel Baum

Tim Roth, Kelli Williams, Monica Raymund, Brendan Hines, Hayley McFarland, Kristen Ariza, Mekhi Phifer, Tim Guinee, Wayne Dalglish, M.D. Walton, Tim Griffin (více)

Série(3) / Epizody(48)

Doktor Lightman je přední světový expert na lhaní. Perfektně se vyzná v řeči těla, neuteče mu žádný výraz v obličeji ani ten nejmenší záchvěv v hlase. S neodolatelným sarkasmem a s týmem specialistů pomáhá nejen vládním organizacím řešit ty nejzapeklitější případy... (TV Prima)

Fox85

Před nějakou dobou jsem si na tenhle seriál vzpomněl, že jsem ho sledoval v televizi a že mě bavil. Kouknul jsem se něj znovu a tentokrát na všechny epizody. A bavil mě zase ()

DeLaMorte

Velice příjemné překvapení a zpestření v seriálovém šílenství.Líbí se mi ono jiné pojetí krimi seriálu..ano nepřináší co se případů týká nic nového ovšem co se způsobu vyšetřování týká je právě to co se mi zalíbilo navíc velice charismatický mnou oblíbený Tim Roth v hlavní roli a vroli ,které mu fakt padne!Jedniné čeho se bojím je to že se postupem dílů budou věci točit stále okolo toho samého možná bych navrhoval udělat pouze jednu sezonu,ale kdo ví třeba nás tento seriál ještě mile překvapí...hmm opravdu NELŽU ! ()

made1

Srovnání s Mentalistou se člověk asi těžko ubrání, ale tady mi chybí hlubší charaktery hlavních protagonistů. Kluk co říká pořád pravdu? Fajn, ale co dál. Jedna ABSOLUTNĚ pozitivní věc, Tim Roth a jeho přízvuk. Díky Bohu. ....Dokazuje ale tento seriál, že amíci opravdu neumí natočit film bez neamerického hlavního herce? PS. Vzhledem k rychlému sledování jednoho dílu za druhým, získává si tento seriál u mě další hvězdičku a možná, ale opravdu jen možná, vyhoupne se i na maximum. PS2: Je zázračnou mocí seriálu, pokud v něm dovede divák oddělit jednu rovinu příběhu od druhých. V tomto případě je to pro mě vztah Dr. Lightmana a dcery Emily. Za dokonalou shodu těch dvou, a že těm se povedlo něco opravdu neuvěřitelného, přidávám hvězdičku. (HUPS - Kolik, že jsem dala Mentalistovi?) ()

lskala

Určitě se jedná o originální nápad. O tom žádná. Otázkou však zůstává, jestli se ta jejich "znalost projevů lží" dá v takové víře aplikovat do skutečného života. Navíc Tim Roth se mi do takovéto role vůbec nesedí. 55% - 3*** ()

LuciusWlk

Po několika prvních dílech 1. série jsem spokojený a překvapený, jak mě Anatomie lži pohltila. Uvidíme, jestli to vydrží a jestli seriál nesklouzne do průměru. Prozatím full full... ale raději nechávám rezervu:) ()

herr_carter

Jeden z nejpovedenějších seriálů novodobé historie ! Tima Rotha můžu jako herce, znám ho především z Tarantinovských taškařic a i tady dokazuje, že je prostě kvalitním hercem. Pokud navážu na tento seriál, taky by mi asi cukal koutek, když by se na mě tento maník upřeně koukal...................moje hodnocení = 8 z 10. ()

Circumscriptor

Naozaj neznášam kriminálne seriály a to z veľmi pochopiteľných dôvodov: 1. nezaujímajú ma ako z vizuálnej, tak aj z obsahovej stránky; 2. sú nekonečne dlhé a po vymedzenom časovom úseku strácajú svoju kvalitu; 3. so zdĺhavosťou súvisí obrovské množstvo "prípadov", čo extrémne uberá na reálnosti; 4. po o niečo viac vymedzenom časovom úseku sa stávajú komerčnými. Tento seriál však všetky štyri faktory postráda a celkom dobre si udržal kvalitu a nápaditosť (možno vďaka tomu, že bol vysielaný len tri roky). Oproti väčšine kriminálkam je toto naozaj originálne, tvorcom nedochádzajú nápady a Tim Roth v hlavnej úlohe je naozaj geniálny a priemerný divák mal príležitosť vidieť ho v celkom inom svetle. Pre mňa je to vcelku jedno veľké pozitívne prekvapenie. ()

Nemik96

Anatomie lží, je jeden z lepších seriálů s chytrým příběhem a výborným Timem Rothem, který jako expert na odhalování lži, je stéjný frajer jako napříklat Dr. House ve svém oboru. Uděluji 4****. ()

Frakira

Je to průměrný seriál (případy, které se řeší jsou opravdu "a la kriminálka XY"), který má ale zajímavou metodiku vyšetřování (na základě gest a mimiky) a navíc se vtipně strefuje do celebrit a zejména politiků-prezidentů :o) Víc než dva díly po sobě už jednoho trochu nudí, nicméně Tim vás dokáže přesvědčit abyste se postupně koukli i na další díly. Beru to jako příjemnou oddechovku a začínám si všímat výrazů lidí kolem sebe... ()

MareT.

Je to opravdu originální a propracovaný seriál, který hlavně něco dává i do praktického života. Ač se to nezdá, tak se hodně vymyká klasické struktuře podobných seriálů, což je velké plus. I když Rotha moc nemusí, tady jsem si na něho zvykl. Na druhou stranu je to seriál, který má příběh vždy uzavřený v každém díle (což je správně), ale já zrovna v době, kdy jsem ho začal sledovat hledal nějaký seriál na pokračování. Tím není horší, jen konstatuju, že nadšení je trošku při zemi i přes veškeré kvality a neokoukanost. ()

Paity

Na rozdíl od Mentalisty seriál, který má hlavu a patu. Docela rád bych slyšel k tomu lhaní přivolané kriminalisty, kteří lež už z praxe také odhalí. ()

kolemjdouc

Po Policii Hamburk a Místech činu další seriál u kterého vždy čekám s napětím na další díl.Nesnáším americké kriminálky kdy se jen žvaní a v záběrech jsou policajti jak manekýni.Tyhle německé mi přijdou jako z reálného života.Můj názor.U mě dobrý. ()

tom.nosek

1. řada: Tematicky velice zajímavý "krimi" seriál (ne vždy je to úplně krimi) o mikrovýrazech a neverbální komunikaci se sympatickým obsazením. Seriál má velký spád a každý díl je, řekl bych, jiný. 5*. 2. řada: Asi vlivem vyššího počtu dílů je najednou hodně dílů podobných, ve většině je pak nějaká vražda (už je to plnohodnotné krimi). Celkově seriál trochu upadá, ale pořád velice dobré. Slabších 5*. 3. řada: V první polovině řady je Cal odpudivý nejen na "nepřátele", ale i na své blízké, což beru jako změnu charakteru, která se mi moc nelíbí. Naštěstí pak se vše vrátí do normálu a poslední díly jakoby se vrátí do těch lepších řad. 4*. ()

MulaNula

Přijde mi to opravdu moc absurdní. Podle "nepřirozených" reakcí na podněty, které jsou až moc nahrané, udělat seriál je blbost. Má to být drama, je to spíše sci-fi. Nemužu jinak. Zatím tak 30% ()