Přešlapy

Česko, (2009–2010), 32 h 33 min (Minutáž: 48–53 min)

Filip Blažek, Zuzana Norisová, David Novotný, Jitka Schneiderová, David Matásek, Soňa Norisová, Miroslav Šimůnek, Daniel Svoboda, Betka Stanková (více)

Série(3) / Epizody(39)

Nový třináctidílný seriál Televize Prima, který sleduje životní kotrmelce tří párů ve věku okolo 30 let. Jsou vzájemně propojeni láskou a přátelstvím. Adam a Radka se teprve poznali a jejich vztah začíná. Petr a Jana mají po svatbě a snaží se o první dítě. David s Karolínou už dítě mají a uvažují o dalším. Jsou to vaši sousedé nebo kolegové z práce – mají zaměstnání, koníčky, chodí se bavit i sportovat. Seriál je o tom, co všichni prožíváme. O tom, co řešíme, nebo o tom co budeme dělat, až dorazíme domů. Může to být rozhodování mezi mateřstvím a kariérou, můžete mít pocit, že vám manžel doma nepomáhá, řešit partnerské neshody, sexuální problémy, rodinné finance, žárlivost, nevěru. Že byste šli raději na pivo než hlídat… Nebo naopak, že byste raději hlídali, ale nemáte koho. Stejně jako v životě se i v seriálu vážnější soukromé tragédie dají přežít jen díky humoru. Důležité je, že ty nejhorší rány osudu berou naši hrdinové s nadhledem, takže pak máte i vy pocit, že je všechno o něco jednodušší. Život po třicítce přece občas každému připomíná komedii plnou omylů. (TV Prima)

Shashlick odpad!

Poprvé jsem si to přečetl tady, o podobnosti se seriálem "Šest v tom", který kdysi dávala ČT a který jsem sledoval. Z nostalgie jsem ho tedy začal sledovat znovu a u prvního dílu jsem byl fakt rozsekanej. Přešlapy jsou totiž jeho věrnou kopií, stejné scény, stejné dialogy, akorát místo neoblíbených Chinaski jsou tu neoblíbení Wet Wet Wet. Ne ne, kopírovat se nemá, milá Primo! ()

sun.eagle

První díl jsem si nenechal ujít kvuli te reklamní masáži a zvědavost udělala své. Měl jsem rozporuplné pocity. Slibovali pravý klenot seriálové tvorby posledních let, spoustu legrace a příběh ze života. Nedostavilo se ani jedno. Druhý díl už jsem nevydýchal a nechal jsem televizi zapnutou jen jako kulisu a šel se věnovat jiným smysluplnějším věcem. Nějaké díly ještě zkouknu, třeba se zlepší a hodnocení pujde výš ale nevěřím tomu. Kdyby raději dali do "prime timu" něco ze zahraničí udělají líp. ()

Gugos

Bože můj zase bude pytel příspěvků že Prima někde něco kopíruje, ...ale vždyť v této době už je skoro všechno někde použité a převzaté, ....pro mě je hlavní,že se u seriálu skvěle bavím a odpočinu si u něj a nevadí mi, jestli podobný udělal někdo v jiné zemi...zase jeden super seriál ()

bernau84

Je to jeden z těch lepších seriálů co se dnes točí ale to není žádná pochvala... opět je to převážně míněno pro ženskou část populace chybí mi tam neočekávaný vtip a nějaké pikantnější situace to že je matásek neschopný soulože nikoho nezajímá a to že si o tom pak někdo povídá u vínka taky ne... jinak bych pochválil výběr hereček aspoň se je na co koukat - teď přemejšlim jestli nemám dát o hvězdu víc protože se exteriéry točí často u nás v Bubenči ale to bych pak musel dát lepší hodnocení půlce českejch seriálů a reklam... ()

potkys04

COFi_666 moje řeč ,pokud nepočítám Comeback tak nejlepší cz seriál co se právě vysílá.Normálně bych dal 3*,ale za sparťana Novotného jedna * navíc.Sparta forever !!! ()

Lucipherka

Občas mě vážně překvapuje, co by všechno někteří diváci nechtěli po seriálech, které se točí po celých scénách a ne po obrazech, jako filmy. Nikdo se nesnaží o nejlepší kamerové záběry nebo dokonalý střih. Jde o to vypnou a trochu se pobavit. Na to jsou české seriály dělané. Aby si u toho člověk odpočinul. Když se bude chtít zamyslet nad dílem a užít si zvuk, zajde do kina na vysokorozpočtovej film. Já i Přešlapy hodnotím vcelku pozitivně. Jsou tu daleko horší díla a v zahraničí taktéž. Já dávám 3 hvězdy v poměru s ostatními seriály a filmy, u kterých je vhodné zkoumat střih a zvuk. ()

Anka1597

Pár dílů bylo ze začátku dost dobrých a také vtipných. Pak to sklouzlo do seriálových, nudných stereotypů a nedalo se na to koukat. ()

LameHand

Už se těším, až zase shlédnu nějaký totální propadák a půjdu o tom hned "nablít" na ČSFD, jaký že to byl odpad atd. Naštěstí Přešlapy odpadem (tedy pro mě) nejsou, takže se mohu v klidu bavit u hereckých výkonů pánů Blažek, Matásek, Novotný, ... Všem negativistům, kteří s takovou oblibou hledají na každém filmu či seriálu kdejakou chybu, přeji hezký den :-) ()

slatkakuca

Občas ten seriál zaváněl trapností (nahý Blažek s růží v zadnici, svatba Radky a Adama wtf? apod.) a horší uvěřitelností, ale jinak je celkem koukatelný a slušně zahraný. Asi by nikdo z nich nebyl v reálným životě ani mým kamarádem ani mým parterem, ale dvojice Novotný - Schneiderová mě bavila. Bohužel jde úroveň od druhé série dolu. ()