• kingik
  odpad!

  Když se klan dřevorubců vydá na obrazovky, tak lítají třísky. Hrozí, že se zaseknou do oka, a proto bude rozumnější televizi vypnout. Nesledovatelné osudy jedné dřevorubecké generace jsou nejen poměrně zbaveny řemeslného umu, ale mnohem překvapivější je zjištění, že ani herci neodvádějí nic světoborného ve svých rolích. Někteří pražští mluví dokonce s nepřesvědčivým nářečím. Ztráta času s tímto zapomenutým seriálem. Klady: nejsou. Zápory: veskrze špatně natočeno-jednotlivé díly nemají spád - ostřílení herci hrají na jistotu - nepřesvědčivé nářečí - nekvalitní technické zpracování - nezáživnost sama o sobě - doba těchto seriálů je dávno pryč. 0%(26.2.2013)

 • argenson
  **

  Viděl jsem dva díly, což bohatě stačilo. V první části s úchvatnou zápletkou, že se Stáňa bude vracet z vojny. A to vám byla událost asi takového významu, jako když na Velehradě čekají papeže.(25.3.2013)

 • cariada
  ****

  Krásný neokoukaný seriál o početné rodině dřevařů z valašska. Jak krásně se kouká na seriál, který je "nový" neokoukaný a ne dokola točit to samý. Ještě že ho tv vytáhla. A takových skvostů leží v archivech desítky.(12.2.2013)

 • PatoP
  *****

  Jedinečný rodinný seriál z prostredia valašských lesákov. Žiadne veľké umenie, no výborné herecké obsadenie, jednoduchý humor a krásna príroda. Odporúčam ako oddychovú alternatívu k dnešnému uponáhľanému životu.(22.11.2009)

 • Snorlax
  **

  Děkuji tvůrcům za vynález perfektního a zřejmě nejzdravějšího hypnotika, které znám. Šmankote, tolik dobrých herců se propůjčilo k účinkování v takové bezduché slátanině!(27.5.2012)

 • - Scéna z 1. dílu odehrávající se na nádraží a okolí byla natáčena v Benešově u Prahy. (jirikzelhoty)

 • - Přestože se v díle s názvem „Prázdniny“ rozdává závěrečné vysvědčení, mají některé děti aktovky i s učebnicemi a žákovskou knížkou. (pávek)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace