• kingik
  odpad!

  Když se klan dřevorubců vydá na obrazovky, tak lítají třísky. Hrozí, že se zaseknou do oka, a proto bude rozumnější televizi vypnout. Nesledovatelné osudy jedné dřevorubecké generace jsou nejen poměrně zbaveny řemeslného umu, ale mnohem překvapivější je zjištění, že ani herci neodvádějí nic světoborného ve svých rolích. Někteří pražští mluví dokonce s nepřesvědčivým nářečím. Ztráta času s tímto zapomenutým seriálem. Klady: nejsou. Zápory: veskrze špatně natočeno-jednotlivé díly nemají spád - ostřílení herci hrají na jistotu - nepřesvědčivé nářečí - nekvalitní technické zpracování - nezáživnost sama o sobě - doba těchto seriálů je dávno pryč. 0%(26.2.2013)

 • PatoP
  *****

  Jedinečný rodinný seriál z prostredia valašských lesákov. Žiadne veľké umenie, no výborné herecké obsadenie, jednoduchý humor a krásna príroda. Odporúčam ako oddychovú alternatívu k dnešnému uponáhľanému životu.(22.11.2009)

 • cariada
  ****

  Krásný neokoukaný seriál o početné rodině dřevařů z valašska. Jak krásně se kouká na seriál, který je "nový" neokoukaný a ne dokola točit to samý. Ještě že ho tv vytáhla. A takových skvostů leží v archivech desítky.(12.2.2013)

 • ViktorD
  *****

  Vcelku příjemný a nenáročný seriál, mnohdy více pocitový než rozumový, ale proč ne. Úvodní a závěrečná hudba Karla Mareše s nonšalantním rockovým základem v rytmické sekci (basa, bicí) je pro mě tak vtíravá (a výborná svou náladou), že si už po dva týdny nepobrukuju skoro nic jinýho...(29.6.2012)

 • sator
  *

  Tak jsem to zkusil po letech a to se fakt nedá... Scénář škoda mluvit a co by mohl Strnad dohnat režií to pohřbil, takže extraliga českého herectva hrála tak blbě, jak se často nevidí...(19.6.2012)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace