• sator
  *

  Tak jsem to zkusil po letech a to se fakt nedá... Scénář škoda mluvit a co by mohl Strnad dohnat režií to pohřbil, takže extraliga českého herectva hrála tak blbě, jak se často nevidí...(19.6.2012)

 • Master19
  **

  Bude to vždycky zavánět průšvihem, když se pražáci snaží mluvit valašsky... Nejvíce mě ovšem fascinovalo, jaké banality mohou býti nosnými prvky seriálu.(20.5.2012)

 • vitekpe
  ***

  Kaoukal jsem predevsim kvuli Karoline S. (ze studijnich duvodu), ale neurazilo me to. Je to takova klasicka rane-osmdesatkova prumerna televizni serialova zabava... Potesila tez ucast dalsi me oblibenkyne Jaroslavy O.(8.7.2012)

 • Snorlax
  **

  Děkuji tvůrcům za vynález perfektního a zřejmě nejzdravějšího hypnotika, které znám. Šmankote, tolik dobrých herců se propůjčilo k účinkování v takové bezduché slátanině!(27.5.2012)

 • PatoP
  *****

  Jedinečný rodinný seriál z prostredia valašských lesákov. Žiadne veľké umenie, no výborné herecké obsadenie, jednoduchý humor a krásna príroda. Odporúčam ako oddychovú alternatívu k dnešnému uponáhľanému životu.(22.11.2009)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace