• Master19
  **

  Bude to vždycky zavánět průšvihem, když se pražáci snaží mluvit valašsky... Nejvíce mě ovšem fascinovalo, jaké banality mohou býti nosnými prvky seriálu.(20.5.2012)

 • sator
  *

  Tak jsem to zkusil po letech a to se fakt nedá... Scénář škoda mluvit a co by mohl Strnad dohnat režií to pohřbil, takže extraliga českého herectva hrála tak blbě, jak se často nevidí...(19.6.2012)

 • Snorlax
  **

  Děkuji tvůrcům za vynález perfektního a zřejmě nejzdravějšího hypnotika, které znám. Šmankote, tolik dobrých herců se propůjčilo k účinkování v takové bezduché slátanině!(27.5.2012)

 • vitekpe
  ***

  Kaoukal jsem predevsim kvuli Karoline S. (ze studijnich duvodu), ale neurazilo me to. Je to takova klasicka rane-osmdesatkova prumerna televizni serialova zabava... Potesila tez ucast dalsi me oblibenkyne Jaroslavy O.(8.7.2012)

 • LadyPupu
  *

  "K vlastní soutěži budete, soudruzi, nastupovat v pořadí podle čísel, jak jste si je vylosovali. To znamená, že kdo má číslo jedna, bude v lese, v terénu, zpracovávat skupinu stromů s číslem jedna..." Ukázka jednoho z mnoha neuvěřitelně propracovaných dialogů, kterých je tento seriál plný. Já jsem zvyklá na leccos, konkrétně co se socialistické tvorby týká, ale u tohohle díla jsem měla po většinu času hlavu v dlaních, nevěřícný výraz v očích a mé rty stále opakovaly dokola tři písmenka W.T.F.... Jednu hvězdu uděluji sama sobě za statečnost, že jsem zvládla všechny díly.(27.4.2016)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace