Figuto

Problém je v tom, jak lze promítnutím posledních několika minut života něco měnit, třebaže by to měla být "alternativní realita"? Film je vystavěný na nesmyslu. Natočené pěkně. Konzumně. He he. ()

marco.uk

Mozno je to preto, ze som dnes predtym uz videl dva blbe filmy, ale tento ma dostal. Jeden z filmov, pri ktorych clovek zabuda dychat. Tento film ma vsetko, co si predstavujem JA pod naozaj dobrym filmom. Motiv je skvely a tempo filmu uchvatne, s jemne (pre mna) necakanym koncom. Jake mal svoj den a Michelle bola na zahryznutie. Oplatilo by sa pre nu zachranit svet :-) Odporucam kazdemu... ()

Maryo

Je to jako když píšeš maturitní slohovku, máš skvělý nápad, který má pointu, akorát zjistíš, že místo čtyř stran popíšeš jen dvě. Tak je to s tímhle filmem. Snaží se vyplnit čas, naštěstí tvůrci to sestříhali tak, že tě to nenudí. Stejně jako u filmu Moon se dotýkáme otázek smrti a lidské identity, kdy nad životem člověka rozhoduje někdo jiný. Tradiční pojetí příběhu, kdy klaďas se snaží zpacifikovat toho špatného s bombou v dodávce (ale na to už tu přece je John McClane). Film Moon mi ale přišel lepší, komornější atmosféra a schizofrenní prostředí v případě Moon celému tématu dodalo atraktivity, expresivnosti a zároveň děsivosti. ()

CumboDevil

Vyborny film na vecer s partiou popijajucich kamaratov ked vas uz nebavi hrat poker alebo x-box. Velmi dobre postavany dej az na koniec co uz bola hlupost ale to sa da lahko prehliadnut. Dalsi priklad ze mensi film moze byt viac zabavny a zaujimavy ako milionove "monstery" kde ich prereklamuju a potom nam znicia zazitok. BFS Bluray 27.7 2012 ()

rhodos

Je tohle nový "Matrix" nebo není? Originální neotřelý scifi námět o cestování časem s přivlastňováním identit spolu s dokonale přesným Jakem Gyllenhaalem a dalšími herci a také s krátkou stopáží dělají tento inteligentní film filmem roku. Bohužel k dokonalosti chybělo pouze málo, a to závěrečné vyústění do alternativní reality, což se mi zdálo poněkud zbytečné. I když možná, že vznikne podle ohlasu druhý díl. ()

noggy

Oceňuji filmy a nápadem a tenhle rozhodně patří mezi ně. možná trochu pomalejší rozjezd, než se člověk zorientuje, ale o to překvapivější závěr. Dobrý zajímavý příběh. ()

Bukvicka

Zdrojový kod mě zaujal hned od začátku. Celý film mě postupně překvapoval a ani jsem si netroufala tipovat jak celý příběh dopadne, což je bohužel u většiny filmů lehké. Bravurní promyšlenost a originalita je poslední dobou vzácná a na můj vkus tento film tyto dvě položky splnil naprosto perfektně :-) ()

bron

Sympatická a po všech stránkách nápaditá záležitost s tak nepatřičným závěrem, až to tlouklo do očí. Ale buďme shovívaví, holt ty americké konce už asi jiné nebudou. ()

oleg121

Nie len ďalší prepracovaný film tohto žánru, taktiež klenot, ktorého záver vám napovie, že Everything´s gonna be ok. A to nie iba v tomto filme a už vôbec nie v programe Source Code, ale taktiež aj v reálnom živote. Pre mňa umelecké dielo! ()

zmirix

Vynikající scifi o cestování v čase které vlastně cestováním v čase není a nebo je? Úsporným způsobem sdělí mnohem víc než mnohé pompézní filmy.Opakující se časová smyčka je dokonale využita a je pojata tak zajímavě,že pomáhá budovat napětí v celém filmu.Nevadí ani romantická linka příběhu.Vynikající Gyllenhaal,skvělý příběh zajímavý konec.. 95% ()

mad.dog

Vynikající nápad, skvělé tempo, výborný Jake Gyllenhaal. Sci-fi jak má být, jen můj subjektivní názor k paralelním realitám ve sci-fi, které moc nemusím. Veliké překvapení. ()

Profík

Skvělý nápad a sympatičtí herci a napětí od začátku do konce. Jen bych v tom měl rád více té sci složky ze sci-fi žánru. 85%. ()

The Count

Dobrý film se zajímavým námětem. Gyllenhaal hrál moc hezky a i hlavní ženské postavy musím pochválit a to ani jednu z představitelek dvakrát nemusím. Rozuzlení se mi líbilo a konec snesu, i když je takový laciný a bez něj by to bylo možná lepší, ale snesu ho. ()

poncius

Tento film ma úplne ohromil, nič podobné som nevidel. Jake Gyllenhaal sa predviedol v úžasnej forme a spolu s Michelle tvorili výborný tým. ()

Zofan

Něco mezi geniálním "béčkem" a slabším "áčkem". Samo o sobě to až tak dokonale bezchybné není, chtělo by to poněkud doladit, ale za důkaz kvality považuji to, že na film myslím ještě po týdnu. 80% ()

Linduna

nevím, co si o tom mám myslet. od první chvíle jsem se nemohla od filmu odtrhnout. některé části byly ale opravdu až moc složité. když se nad tím pokusíte hodně zamyslet, je to opravdu psycho. film mě zaujal hlavními herci (hlavně Jakem) a tak jsem se rozhodla se na něj podívat. a i přesto, že jsem nepochopila úplně všechno, rozhodně stálo za to, se podívat! ()

wyoming

Na poprvé zaujalo moc, ale myslím, že vidět tento film víckrát ani nepotřebuju. Nejzajímavější je tam zápletka, která když se vysvětlí, tak už moc nezbyde. ()

mfanta

80% - Nastesti uz je pryc doba, kdy drtiva vetsina sci-fi filmu byly bezduche akcnarny majici budouci dobu jen jako plastik pro ospravedlneni nemoznych efektu. Zdrojovy kod se mi velmi libil, mel myslenku, mel stavu a dokonce po jeho prvnim shlednuti nejsem stoprocentne presvedcen o tom, ze jsem ho "spravne" pochopil. A to je velke pozitivum. ()

Mute už je za rohem

Mute už je za rohem