Brooklynský gangster a produktivní zabiják Jimmy Conlon (Neeson), kdysi přezdívaný Hrobník, už zažil lepší časy. Nyní 55letého Jimmyho, dlouholetého nejlepšího přítele mafiánského bosse Shawna Maguirea (Harris), pronásleduje kromě hříchů minulosti také zarputilý detektiv (D'Onofrio), který byl celých 30 let vždy o krok pozadu za Jimmym. V poslední době se však zdá, že Jimmy nachází jedinou životní útěchu na dně sklenky whisky. Ale když se terčem stane Mike (Kinnaman), Jimmyho syn, kterého celá léta neviděl, musí se Jimmy rozhodnout mezi zločineckou rodinou, kterou si vybral dobrovolně, a skutečnou rodinou, kterou kdysi dávno opustil. (Warner Bros. CZ)

IvoB

Velmi dobrá neesonovka, která má poměrně blízko ke skvělému Taken. Již od začátku dokáže zaháčkovat parádními přechody, temnou atmosférou, rozporuplnými charaktery a dobrým soundtrackem, který ale bohužel mnohdy nevynikne tak, jak by mohl. Jsem rád, že se film nesnaží zbytečně tlačit na pilu a dokáže i zvolnit a nahodit melancholičtější tóny. Celé je to velmi fajn akční flák, který je sice dosti šablonovitý, ale zase od něho divák dostane přesně to, co očekává. Za mě spokojenost - 4* (7/10) ()

dormouse

Po dlouhé době Liam Neeson hraje v dobrém akčním filmu. Taken I se to nevyrovná, ale je to hodně dobré. Hlavně je jeho postava dosti jiná, než na jaké jsme zvyklí. ()

Hadriel

Neeson tisíckrát jinak a stále stejně. Hraje to co umí nejlíp. Ed Harris fajn. Líbivá hudba, a hlavně New York! Ten to táhne, ty arialy, to je super! ()

vander19

Po roku sa opäť dala dokopy už osvedčená dvojica Neeson + Collet-Serra. Toto anglicko-katalánske spojenie nám už prinieslo dva výborné filmy, pri ktorý sa človek nenudí. Len sa divím a budem sa znovu opakovať, prečo chudáka Neesona nechávajú večne hrať spitého ožralu? Úvod trošku predbieha to čo sa udeje. Sám som bol zvedavý akú pozíciu vo filme získal Kinnaman. Tento švédsko-americký chalanisko sa v poslednom čase zdarne prebíja smerom na vrchol. Dosť mu ku tomu asi pomohol seriál Zločin. Ed Harris potvrdzuje, že stále nepatrí do starého železa a má čo ponúknuť. Aj v tomto filme je charakter a rola veľmi výrazná. Či už svojim vystupovaním, rečou tela alebo drsnými hláškami. Je presne vhodný na tento typ filmov. No a ako to už v poslednej dobe býva chudák Liam sa opäť dostáva aj tento rok do mega riťného prúseru. Na rok 2015 musí zachraňovať synčeka. Síce je už na dôchodku a radšej si dáva škótsku a hrá sa na Santa Clausa (tá scéna nemá chybu), ale s osudom proste človek nevyjebe. Dobehnú ho staré hriechy, ktoré sa značne začnú dotýkať ako chobotnica aj jeho rodiny. A to si Liam alias Jimmy Conlon nemôže dovoliť. Vyťahuje búchačku a pádi do ulíc New York City. Vlastne presne tak, ako skoro každý rok...Vydarená akcia, drsné hlášky plne fuckovania a predvídateľný koniec. Ale stále ma to baví. ()

Strandmon

Tak jsem s Neesonem znovu vsadil na jistotu a dobře jsem se bavil. Začátek a závěrečná scéna v lese perfektní, ovšem přece jenom bohužel musím něco vytknout celou dobu filmu jsem čekal na něco jako drajv(jako třeba u 96 hodin) na nějaké pořádné napětí, který by dostalo film do nějakého pořádného tempa, bohužel jsem se nedočkal. Samozřejmě obsadit do tohoto filmu někoho jiného něž pana Liama by nepřipadalo v úvahu a ten film si doslova užíval. Zajímalo by mě jestli dostane někdy Liam do ruky něco jiného než skotskou s ledem to asi ne, protože to k němu už patří a asi se to nikdy neotrhne. Noční běžec se, ale naopak zase nebojí říct něco sprostějšího což my možná třeba u 96 hodin nebo např. u Non-stopu trochu chybělo. Film je solidní a zřejmě si ho užijete. Závěr: Další kvalitní Neesonovka. ()

Disease

Jednoznačně nejlepší akční "neesonovka" s kvalitním scénářem. Jako bonusy - nasazení Eda Harrise jako záporáka a westernová stylizace. ()

tterez

Zařadila bych to mezi filmy, které mě bavily, ale jistě si je už nepustím. Nic, co by mě poznamenalo, nebo aspoň zaujalo. Prostě film, u kterého bez problému můžete dělat ještě něco jiného. ()

peetriss

Jedním slovem: mizérie. Liam Neeson by si už měl konečně říct: "Seru na Serru" (ale i na Bessona apod.), protože učinkováním v kouscích tohoto ražení je na nejlepší cestě následovat neslavný osud Cage či Willise. Vlastně napůl už se v béčkové mrvě utápí, což mě mrzí, protože jej mám docela rád. Noční běžec je primitivní akční thriller narvaný nelogičnostmi a opravdu hloupými dialogy, který chce být natolik cool, až upadá do naprosté bezaděje a křeče. Svou modernost exhibuje nevlídným a nepříjemným potemnělým filtrem a přihloupými "google-earthovskými" průlety New Yorkem. Collet-Serra se vždy jevil potenciálně schopným tvůrcem svižné zábavy - Orphan byl skvělý, Neznámý a Non-Stop se mu sesypaly po nadějném začátku jako domeček z karek až ve druhé polovině stopáže, v Nočním běžci však servíruje nezajímavé béčko od začátku do konce, a já jen kroutil nevěřícně hlavou jaké hlouposti, protiklady, hloupé postavy a dialogy na mě tento film sype. Nepříjemná potemnělá nuda "bessonovských" parametrů, která mi velice rychle vyšumí z hlavy. Na ČSFD velice nadhodnocený film. Pouhá Neesonova přítomnost mi k filmovému štěstí nestačí, navíc beznadějně tentokrát působí i on sám. ()

Prochy38

Velmi pohodová "Neesenovka" okořeněná dost vymazlenou a originální kamerou. Postavy jedna sympatičtější než druhá a byť jde o věc už asi fakt profláklou, mně se to líbilo a sedlo mi to. ()

peto580

Chcem dat viac ale nemozem. Proste po telefonate to odprata vsetko doslova do minuty a hotovo. Trosku mi chyba to ,,bournovske" zapojenie všetkých naokolo. Asi tomu dam ešte jednu šancu jebo film to bol ozaj nadpriemerný ale stale 3*. ()

Jaro_slav

Tenhle film má celkem tři závažný problémy. Za dva z nich tvůrci nemůžou. I existence Taken a A Walk Amkong the Tombstones by furt zajistila poctivý čtyři rudý (i v rámci žánru Liam Neeson je badass motherfucker, co řeší problémy po svym) - za tu skvělou chemii, jaká je na plátně mezi Liamem a Edem, a taky za celkem zajímavý videoklipový/videoherní hrátky s kamerou. Ale třetí problém je přesně ten důvod, proč jsem unáhlený čtyři srazil na odpovídající tři. Mně nevaděj ve filmu klišé, kdyžho někam posunou. Ale postava nájemnýho zabijáka, kerej tam je jenom proto, aby na konci byla ta naprosto předvídatelná a nenapínavá scéna, na kerou se čeká několik desítek minut, je fakt fail. Mohlo to bejt skvělej film, ale tvůrcum stačil jeden jedinej černoch, aby to domrdali k průměrnosti: 60%, škoda. ()

Renfield

Samozřejmě nic moc nového... akční klasika, která je ale především díky dobré režii, hercům a kvalitní kameře zábavná. Úvodní seznamovací část mě celkem slušně vtáhla do děje. Dokonce jsem se u ní i několikrát zasmál, ono vtípků je ve filmu více. Hned poté přichází akční jízda a ta nepoleví až do závěrečných titulků. V té je vidět, že Jaume Collet-Serra je režisér především akčních snímků a tak mu to vyhovuje. Jako plus filmu vnímám i přechody (přelety) nad nočním městem. Vcelku zajímavý nápad, jak divákovi ukázat, kde se co děje. Celkově atmosféra nočního New Yorku a jeho ruchy filmu prostě padnou. 60% ()

H4ku11

Toto je presne šité na Liama. Fakt mu to ide, ale stále dokola pozerať na rovnaký námet vždy len s inými postavami časom omrzí. U mňa to záčina asi práve týmto filmom a to aj napriek tomu, že mal teraz schopného soka. ()

Zombi

Spíš pomalejší krimi drama, než akční nálož, ale atmosféra je hutná, charaktery celkem výživné i dobře obsazené a když dojde na to střílení ke konci, tak je slušně natočené. Neeson sice hraje drsňáka, ale je tak trochu v hajzlu, kvůli chlastu, odcizenému synovi a hříchům z minulosti, není to tedy klasický neohrožený geroj, což je taky příjemné oživení. Slabší 4 hvězdy. ()

laepus

Jsem hrubě spokojen - skvěle napsáno, skvěle zahráno, skvěle natočené - ani na vteřinu jsem se nenudil - film se vyhýbá (jak to jen v žánru akčního filmu jde) všem zbytečným klišé (i když i tak je jich tam pořád dost, ale to k tomu zkrátka patří) - akční scény působí uvěřitelně, auta nelítají desítky metrů daleko, hrdinové nejsou nezranitelní atp. Za mě naprosto v klidu čtyři hvězdy (tu pátou nedávám akčním filmům z principu nikdy). ()

Illy

Spokojenost. Liam ve své klasické roli, Kinnaman zdárně sekunduje svým ultranasraným synáčkem, Harris nezklamal. Tohle je dobře odvedená prácička, správně krvavá a v rámci rozumná. 80% ()

Erik7595

Spolupráca režiséra Jaume Collet-Serra s Neesonom priniesla doteraz dva veľmi dobré počiny a kvalita sa ani tentokrát nezhoršila, ba naopak je Run All Night tým najlepším, čo doteraz Neeson s režisérom Collet-Serra vyprodukovali. Neskutočne ma bavilo sledovať veľmi dobre rozpracované a zobrazené vzťahy medzi hl. postavami, ktorým si tento film spočiatku svojím umiernenejším tempom pripravuje veľmi dobrú pôdu pre neskoršie dianie. Dvojica Ed Helms - Liam Neeson a ich vzťah a vzájomná interakcia je perfektná, Joel Kinnamon po Robocopovi v roli Neesonovho syna opäť príjemne prekvapuje. Skvelá atmosféra sa tiahne po celej stopáže filmu, a pritom fakt, že je film v jadre len klasická story o pomste ( "bolesť, čo prežívam já, budeš prežívát taky") nevadí, pretože je obohatená o veľmi dobre rozpracované i a vykreslené motivácie a vzájomné dialógové scény Neesona s Ed Helmsom patria k tomu najlepšiemu, čo film ponúka. Avšak ani tá akčná časť filmu nie je vôbec zlá, naopak. Akčné scény som si užíval a pre mňa topkou bol akčný záver, ktorý je atmosfericky a prevedeným veľmi pôsobivým zakončením filmu. Pre mňa je Run All Night po Taken jednotkou najlepšia Neesonovka, len je veľká škoda, že film finančne prepadol a naopak tohtoročná sračička Taken 3 na seba fakt slušne zarobila.. 9/10 ()

Standic1

Liam Neeson a jeden z jeho filmů, které řadím do té horší polovinu filmů. Strašně natahovaná a dějově naprosto nedoladěná tuctovka, kterou bohužel nezachrání ani chladný Liam Neeson (i když ho v těchto rolích naprosto uznávám, tak tady mě bohužel nudil). Není tady nic, co bych si zapamatoval. Za pár dobrých scén dávám alespoň dvě hvězdy, protože přemlouvat se k tomu, abych to dokoukal, jsem se nemusel. ()

Predátor má nového nepřítele

Predátor má nového nepřítele

13.10.2016

John Wick 2 má záporáka

John Wick 2 má záporáka

27.10.2015

Postavit se Johnu Wickovi není legrace. Zabiják s tváří Keanu Reevese (Matrix) se chlubí přezdívkou Baba Jaga a je o něm známo, že dokáže splnit i nesplnitelnou misi. Kdo se mu pokusí narušit… (více)

Neeson a drogová ponorka

Neeson a drogová ponorka