Zakousněte se do neskutečně legrační parodie TUPÍŘI v prodloužené SKOUSNUTELNÉ verzi, která servíruje ještě větší porci nestydatého humoru a krvavě dobré legrace! Zakřiknutá Becca právě začala studovat na střední škole a už o ni usilují dva nadpřirození nápadníci: náladový upír a nesmírně zarostlý vlkodlak. Geniální autoři filmu Scary Movie uvádí komedii, u které se ani chvíli neubráníte salvám smíchu! V jedné z vedlejších rolí se představuje Ken Jeong (Pařba ve Vegas). (oficiální text distributora)

FanMovie.cz (Filip Šula) odpad!

"Očividně zde proběhla snaha zapůsobit na tu polovinu diváctva, které upíří sága znechucuje, ovšem tlačení tvůrců na pilu vytvořilo něco, co znechucuje mnohem víc. Kouzlo parodií typu Žhavé výstřely, kromě toho, že nebyly úplně stupidní, bylo to, že si vytvořily vlastní fanouškovskou základnu.…" více

Filmserver.cz (Jana Bébarová)

"Laciné vtipy, které nezřídka přecházející do trapnosti a za hranici soudnosti, a scenáristické neumětelství jsou hlavními důvody, proč se tvůrcům nepodařilo vytřískat z Tupírů (v originále Vampires Suck) maximum." více

Kfilmu.net (Martin Svoboda II) odpad!

"Dělat si totiž srandu ze Stmívání je moc snadné na to, abychom to nějak ocenili. Asi jako vysmívat se postiženému člověku. A když nám tvůrci nedají nic, co by nenapadlo nás samotné, tak jednoduše neuspěli. " více