Resident Evil: Odveta

• Německo Resident Evil: Retribution (více)

Illuminare

Od samého začátku mi bylo jasné do čehu jdu. A co jsem čekal, to jsem také dostal. Paul W.S. Anderson totiž točí Resident Evil přez šablonu, tak je uplně jasné jak film bude probíhat. Oproti Afterlife se mi to líbilo víc, jenže ty zpomalované "akční" záběry mi fakt lezou krkem. Sakra, když člověk někam zdrhá, tak chci aby to bylo rychlé nebálbych se říct až zběsilé, k tomu strhující hudba a nějaké ty efekty. Dlouhá táhla chodba, Alice a kopa zombíků a on ten útěk trvá věčnost a fe finále se jen zavřou dveře a toť vše. :D A nejvíc mě pobavila vykrádačka Dnu poté. ()

RockStar01

Pro mě lepší než čtyřka, ale stále ne moc dobré. Těch několik momentů a hlášek, které jsem si opravdu užil, nevyváží zbytek plný zbytečných zpomalovaček. Škoda, celé to pak působilo lacině a nevkusně. ()

Mallyyy

Takový mix, který už nemá co nabídnout nového. Od každého dílu trochu přidáno. Hodnocení odpovídá. Mám rád RE, ale první 3 potom už to s tím nemá nic společnýho. Žádný děj, tady se hraje na efekty a ani nevím na co dalšího. Asi o přeplácání filmu, aby z toho byla taková míchanice, že to ani hezky není.... ()

Chundys

Opět další zmršenina. Boje byli úplně trapné. Dobrá! Úvodní titulky byly hezké, ale tím to asi tak končilo! Naštěstí to bylo o trochu lepší než Afterlife. Další věc, Alice přežije všechno a ty které jsem si oblíbil, tak většinou umřeli po první ráně! Konec, doufám, že příští díl bude poslední... ()

Saur.us

Dvě věci Andersonovi v tomhle díle musím pochválit. Jednak zasadit tenhle díl do podzemního komplexu plného simulací světových metropolí, a potom nostalgické setkání s partou z prvního dílu. Ale jinak je to stále ta samá písnička. Šňůra nezáživné akce, tragické herectví a levné cgi. A poznatek na závěr: vojáci z Umbrelly střílí hůř jak vojáci Impéria a smolař z Pulp Fiction dohromady. ()

Aurus

Za mě pořád zábavné a dobré. Příběh je dobrej, postavy jsou sympatycké a hudba je výborná. Akce tu je hodně skvělá a povedená. Atmosféra tu je velmi dobrá a hustá. Napětí je zde uděláno velmi dobře. Za mě 6,5/10. ()

Wolvie odpad!

Stále tomu nějak nemůžu uvěřit.Že to nebude film roku mi bylo jasné,že to asi bude blbé,to jsem taky čekal.Ale že to bude ještě větší utrpení než Afterlife?To jsem za možné nepokládal.Ten film vypadá strašně,tomu se už nedá ani říkat videoherní estetika,to je prostě digitální blivajz odehrávající se zhruba v pěti umělých prostředích,celé zpomaleně,do toho duní příšerná hudba a člověku je do pláče z toho,jak se ze slušné béčkové zábavy stala série,která je pro mě osobně tím nejlepším příkladem současného filmového zla.Čtvrtý Underworld mě nebavil,přitom byl několikanásobně lepším filmem než je tohle.Odstavit Andersona! A celou sérii radši s ním. ()

Hapretor odpad!

Tohle snad už nemyslí Anderson vážně!? Tohle není film, ale sakra dlouhý a sakra nezáživný trailer k PC hře. A co má divák očekávat po tomto?! - RE VI. - Damnation?! Akce dobrá, ale sama o sobě k ničemu. Pokouší se Anderson vůbec o nejaký děj, nebo to prostě jen chce dál natahovat, že ho to baví?! Tohle je jednoznačně další obrovský průser jeho filmařiny. Ach jo! Ještě, že jsem na to nešel do kina. - "Doufal jsem, zaplakal jsem nad výdělkem !!!" ()

MarleyCZ

Nejslabší díl? Zdá se, že ano. Přeci je to už pátý díl a kromě prvního dílu, je to jedno a to samé. Milla Jovovich samozřejmě za nic nemůže, táhne celý film, ale ten příběh je dost suchý. První třetina filmu dobrá, postupně se propadá do odpadu:) Konec mě překvapil(poslední lidé bojující za život - poslední lidé na světě)je zajímavé téma samo o sobě. Snímek je místy nelogický, ale na to sme si už u Resident Evil všichni zvykli, že? A jsem opravdu zvědav jak bude vypadat další díl této nekončící suché série, které předpovídám dalších mnoho špatných dílů:) 40/100 ()

Dudny

Tento díl se mi zdá z celé Resident Evil serie snad nejslabší příběh dost slabí skoro žádný rozhovory mezi postavami jenom samé střílení ale tu jednu hvězdičku si zaslouží a dobré vylepšení Zombii a oblud si zaslouží druhou 40% ()

figliar

Z minulého dielu sa dalo natočiť všelijaké pokračovanie, tak ale toto som nečakal. Viem že to bola totálna hlúposť, plná bludov, klišé, stupidít, ale mne sa to celkom páčilo. Aj keď príbeh bol prakticky nulový a s pôvodným Residentom to nemalo nič spoločné, pre mňa to bol určite lepší filmový zážitok ako predchádzajúci, ale aj ako druhý diel. Spokojnosť. ()

FilmWave

Zatím asi nejslabší díl. Triky a hudba fajn, zbytek dost chaotická střílečka po všem možném i nemožném. Miss Resident Evil 2012: 1. Michelle, 2. Milla, 3. Kevin Durand ()

M.Myers

Nevim co mě jako fanouška herní serie vede k tomu na tohleto koukat, asi abych se přesvědčil jak to totálně przněj dál a dál....A to je taky pravda, opět je to prznění až hrůza, ale to už jsem si zvyknul. Naproti tomu se musí uznat, že akce je to fakt hustá, a závěrečná bitka je oproti předchozí kokotině Afterlife, skutečně výborná. Pak v tom paskvilu najednou proběhne záblesk z her Resident evilu a to v postavách Ady Wong a Leona Kennedyho,mých nejoblíbenějších postav ze hry, i s tím jejich vzájemným jiskření, k tomu ještě Barry Burton v podobě Kevina Duranda. Dále ještě chválím soundtrack, sice elektro jako prase, ale do tohoto filmu to tak nějak patří. Tak třeba ještě této béčkové řežbě přijdu na chuť. 3D opět uplně na hovno, na to už jsem si taky zvyknul. ()

zelda82

Ted uz se to minimalne formou definitivne blizi videohre - vcetne jednotlivych levelu (Moskva, New York) a bossfightu (obri se sekyrou, prerostly licker). A pokud se to takhle i bere, je to zabava - sice tupa, ale zabava...Nad logikou, motivaci postav a jinymi u filmu podstatnymi vecmi je lepe se nezabyvat, o tom to koneckoncu proste neni ()

Luk Skywalker

Je to lepší než předchozí díl (kdyby ne, tak by to byla žalostná situace), takže tři hvězdy dám (s přivřenýma očima). 3D samoúčelných efektů oproti minule naštěstí ubylo, zpomalovačky zůstaly ke konci filmu je to lepší, ale na začátku jsou v míře větším než velkém, zmutované zombie se vrátily a hudba je podařená (v závěrečných titulcích jedna skladba místy připomíná hudbu z Bourna, ale není to poprvé co se něco vykrádá). Příběh je průměrný, je zde několik logických kopanců, které se ani nikdo nesnaží vysvětlit a za mínus považuji "rentgenové" snímky, kdy žebra praskají a přitom se zastaví srdce, tvůrci by mohli být reálnější a to se týká i těch soubojů, kdy je smrtelných chvatů přehršel. Naopak mnoho lidí nepřekvapí, že bude další díl a teď už snad opravdu poslední, pokud nevymyslí něco jiného (příběhy jiných postav) nebo nesmyslné meziprequely, aby se dále parazitovalo na téhle značce. ()

SkyCaptain odpad!

Jak tomuhle může někdo dát něco jiného než odpad nechápu. Prosím promiňte, ale svět kde tenhle filmový exkrement vydělá 221 milionů USD je svět ve kterém je něco hodně špatně. Miluju RE hry a jejich příběhy i postavy. Filmy jsem viděl ze zvědavosti všechny, považuju je sice do jednoho za odpad, ale alespoň jsem se u nich moc nenudil, nebo jsem se trochu zasmál. Tenhle film je ale jedno velké ZERO. Nyní již série obsahuje naprosto nulový děj, nulové herecké výkony, nulovou zábavu a nulové triky. Jediné co mě rozesmálo byl LOTRovský záver, to už moje bránice nevydržela. Smutno mi ale bylo, když jsem viděl své nejoblíbenější herní postavy Adu, Leona, Jill nebo Weskera jak jsou ztvárňováni céčkovými "herci" a v roli statických panáků jenom dělají křoví ještě prkenější manželce pana režiséra. Ptám se, kdy už tahle urážka mé oblíbené herní série konečně skončí a proto apeluji: Prosím, kdo na to chodíte do kina nebo to kupujete na DVD/BD, zamyslete se nad sebou a dejte ty peníze na něco lepšího a nekrmte už tenhle zahnívající rodinný podnik! ()

Zkáza Pompejí bude sexy

Zkáza Pompejí bude sexy