Scary Movie: Děsnej biják

• USA Scary Movie (více)

Zabiják v masce sleduje Cindy i její přátele. Má něco společného s tajemstvím loňského léta? Cindy a parta jejích nic netušících přátel se musí mít na pozoru... (SPI Film)

paddy35

Nevím, co mám tento film znamenat. Vtipy, ze kterých je vtipný asi 1 z 10, vůbec nezabírají, působí spíš jako : " To vymyslel který blb ". Herci trapní a příšerní. Film na Zlatou malinu ()

PanJam

Úplne bláznivá komédia, ktorá si podľa mňa zaslúži 4*. Prvá časť bola naozaj veľmi vtipná a občas si naozaj treba pozrieť aj takéto bláznivé komédie. ()

Bornd

Asi nejlepší z celé série, a to proto že to je sem tam i vtipné. Ale zároveň asi polovina vtipů trapně nevtipná. Ale pořád koukatelné oproti dalším dílů. ()

StrixCZ

Narozdíl od dvojky (kterou jsem ani nedokoukal - tam už pro mě míra nechutnosti spolehlivě přeb(l)ila jakoukoli vtipnost a spolehlivě mě tak odradila od trojky a dalších dílů) jsem se u téhle ptákoviny docela dobře bavil - a to jsem ani neviděl většinu filmů, ze kterých si Scary Movie utahuje. Pro mě solidní porce nenáročné (byť trochu ujeté) zábavy. Když to člověk dokáže brát s nadhledem, smíchu se prostě v některých momentech neubrání (i když si uvědomuje, že je to v podstatě hrozná blbost) :o) 65% ()

DansteR

Ptákovina k zasmání...občas hodně přehnaný humor takže to člověka skoro odradí. Má výhodu, že je to první díl a taky že paroduje takové dobré filmy jako "I Know What You Did Last Summer". Ve výsledku 60%. ()

Soumin6

Není to žádný inteligentní humor, při sledování je potřeba vypnout mozek. Jednou za čas to tak rád udělám a zasměju se. Samozřejmě ani to někdy nestačí a zjistím, že se dívám na pěknou pi*ovinu (Scary Movie 5, Děsnej dupák, Velkej biják) ale to není tento případ. Možná je to způsobeno tím, že Scary Movie 1-3 znám už od základky. Tam se mi ty filmy jako puberťákovi samozřejmě moc líbily. Díky tomu mám teď pravděpodobně zkreslený názor ale mně se ty filmy líbí. ()

brasek

Nemám rád paródie, ale toto ma dostalo. Skvelá zábava! Snímok treba sledovať uvoľnený a bez predsudkov, pretože naozaj je to blbosť. ()

Jayk19

Na rozdíl od téměř všech počinů Sandlera nebo Stillera jsem se bavil.Vtípky jednoduché ale některé byly akt dobré.I když sami tvůrci jedničku překonali tak pro mně za 3 hvězdy. ()

unclejack

Na jednej strane treba uznať, že zvesti neklamali. Naozaj ide o kráľa paródií, kedže mnohé situácie sú skutočne vynaliezavé a prihliadnuc na moju osobnú skúsenosť s Cravenovým Vreskotom aj skutočne trefné a vtipné. Hovorím najmä o jednolivých vraždách a slovných výmenách, ktoré k nim nezadržiteľne vedú. Už v prvom diele je však cítiť zápach tuctového eroticky poháňaného teen humoru, z ktorého si svoje kráľovstvo neskôr vybuduje dvojica Friedberg-Seltzer. Herecké výkony boli obstojné, v rámci paródie by som povedal, že nadpriemerné a spracovaniu sa vcelku darí vyhnúť podobným lapsusom, ktoré milovníci žánru považujú za klasiku. O taký druh klasiky nastojím a Scary Movie si tak odnáša lepšie tri hviezdičky. ()

vika.evil

Docela dobrá parodie na vřískot atd,,...Hlášky jsou velmi zajímavé a hlavně zábavné..Mně tento film donutil se dusit jak jsem se až tak smála.Obsazení je tak 50/50..hodí se na večer po těžkém dni.Je tam dost černé humoru,že jsem si místy říkala´´je tohle normální??? Divný scénarysta´´ale vzápětí přijde skvělá hláška zapomenete na to ...Super parodie davám 90 %.. ()

Paramount oznámil řadu nových projektů

Paramount oznámil řadu nových projektů