Scary Movie: Děsnej biják

• USA Scary Movie (více)

Zabiják v masce sleduje Cindy i její přátele. Má něco společného s tajemstvím loňského léta? Cindy a parta jejích nic netušících přátel se musí mít na pozoru... (SPI Film)

Henk

Po prvním shlédnutí "Děsnýho bijáku" jsem byl tak vyčerpán, že bych jakéhokoli komentáře nebyl schopen. Teď po letech bych řekl, že jsem lepší parodii zatím neviděl. Nechybí jí tempo, výborné gagy a ani velmi pohledné herečky. Řekl bych skoro 90 minut dobré zábavy. ()

emil_sojka

Někdy se stane, že se díváte na film, říkáte si, že je úplně blbej, ale stejně se musíte pořád smát. Scary movie je ten případ. ()

kondomxxl

Jediná dobrá paródia zo série Scary Movie, ostatné nestoja za nič. Na toto sa aspoň dá pozerať a veľmi slušne zasmiať. Ak si chcete oddýchnuť, toto je jedna z volieb :-) ()

bodion

Kto na tom nebol v detstve s partiou v kine nikdy nepochopi. Nejde mi do hlavy - ako tento ulet mozete hodnotit ako normalny film? Cista uchylacina, 100% zabava. Dodnes s kamosmi na party odkazujeme na jednotlive sceny:D ()

freezer02

Ale no tak suchaři...tohle je konečně zase jednou pořádná parodie, gag střídá gag a jen málo jich je trapných, což je obdivuhodné! 85% ()

giacobbe

Totální hovadina, laciný, místy fekální humor, ale viděl jsem to nejméně desetkrát . Takhle měl vypadat Vřískot. ()

Naby

Na to že jde převážně o parodii, jsem se bavil celkem slušně. Pokud se chcete někdo odreagiovat něčím méně složitým, tak určitě vyberte tohle. ()

DrahciiiRe

Asi si o mně každý pomyslí, že jsem pošahaný blázen, když tomu nemám co vytknout. Ať je to sebevíc stupidní nebo trapné, já na to koukal, abych se pobavil - a to se mi povedlo na 100%. Celou sérii Scary Movie považuju za významnou na poli komediálních filmů. ()

Pavlo

Tak pri tejto paródie som sa veľmi bavil. Škoda, že ďalšie časti už idú s kvalitou dolu (presne podľa poradia). ()

fifsus

Tak tenhle film musí člověk vidět poprvé nejlépe v pubertě, protože jinak je to strašná kravina. Já jsem ale to štěstí měl. ()

Paramount oznámil řadu nových projektů

Paramount oznámil řadu nových projektů