Scary Movie: Děsnej biják

• USA Scary Movie (více)

Zabiják v masce sleduje Cindy i její přátele. Má něco společného s tajemstvím loňského léta? Cindy a parta jejích nic netušících přátel se musí mít na pozoru... (SPI Film)

vandamator

Nejlepší díl, jak to u prvních dílů většinou bývá. Dnes už spíš trapná komedie, ale v dobách kdy film vyšel, byly hlášky kultovní a co hláška to záchvat smíchu. Natočit dobrou parodii je hodně nevdnéčný úkol a scary movie patří určitě mezi ty lepší z žánru. ()

Kvidoland

Hele nevím, ale jako spíš jsem se nudil, než bavil. Hlášky typu "Co Jeeee", nebo "Na co čekáš?" budou pro mě ikonické, ale zbytek filmu je jedna velká nuda. Možná je to i tím, že ten film je starý už více jak 20 let, takže už to pro dnešní diváky nemusí být tak zábavný, jak tehdy ()

Jason_1988

Sakra dobrej film  HLAVNÍ POSTAVY 10/10 VEDLEJŠÍ POSTAVY 10/10 GHOSTFACE 10/10 ATMOSFÉRA HOROROVÁ 10/10 KAMERA 10/10 HUDBA 10/10 SHORTY 10/10 velice vtipný film doporučuji všem se podívat na tento film ()

PanPyzamo

Za mě opravdu zdařilé. Chlámal jsem se co chvíli. Převážně to pro mě tahal Shorty, Doofy a Vřískot. Strašně rychle to uteklo, protože je to kratší film, ale ještě k tomu jsem se fakt bavil, takže co nevidět byl konec. Pro mě naprostá spokojenost a za mě dobrá komedie, která si utahuje z hororů a pro mě to fungovalo. Ještě bych chtěl pochválit český dabing, který ten film pro mě ještě mnohem zlepšil. 7/10 ()

Teachman odpad!

Námět a zápletka: 3/10 ... Vizuální stránka: 3/10 ... Soundtrack: 2/10 ... Didaktický potenciál: 1/10 ... Celkový dojem: 1/10. ()

JesterKruger

Sérii Scary Movie mám moc rád. Zejména trojku a čtyřku považuji za mistrovský kousek. Bohužel první díl se mi jeví jako nejhorší díl, a nedokážu pochopit, jak z tohohle filmu mohlo vzniknout 4 dalších dílů. Netvrdím, že by se jednalo o špatný film. Chvílemí je vtipný, ale dějově mě nijak neobohatil. A pokud to je jenom o vtipných scénách, tak bych si film sestříhal po svém. Spousta scén, u kterých se mí bratránci smějou, mě osobně vtipné nepříjdou. Polovina jo, a polovina ne. ()

PeteBuck

Scary Movie som videl prvýkrát pred 20 rokmi. A celkom to bola prča. Nie je to žiadny zázrak, ale čo si budeme hovoriť, na paródiu sa to celkom podarilo. Tento žáner proste ťažko brať vážne už len preto, že si v týchto filmoch uťahujú nielen z iného snímku ale aj zo všetkého naokolo. Treba si zároveň uvedomiť, že doba parádne napísaných vecí ako Hot Shots alebo Naked Gun je dávno preč a tvorcovia sú banda týpkov, ktorí museli konkurovať takému South Parku, kde je satira dotiahnutá niekedy až do absurdity a fekálnych vtípkov, či iných somarín sa dočkáte požehnane. Možno aj to je problém tohto filmu. Posunúť film niekde inde, aby to bolo predsa len modernejšie. Ale ak to znamená pridať čo najviac vtípkov o sraní, prdení a prezentovaní iných telesných tekutín, tak to kazí dojem. Výsledkom je potom trochu nevyvážený film. Ale celkom zábavný. Tentokrát je cieľom sparodovať hlavne film Vreskot a pomrkáva sa aj na mnohé iné snímky. Ja som sa bavil, zasa nejaká priemerná komédia to nie je, ale ani extra vydarená. Dalo sa. 3 sú málo, 4 veľa. Asi tak. ()

F2003F

Najvtipnejšia a najviac cool paródia. Väčšina momentov dodnes fungujúco úsmevne trefná ako zábavný úlet z reálneho prednesu hororového klišé akým sa pýšia známe série. Úvod skvelo navnadí na super odľahčenú atmosféru, ak si pred tým dáte Scream máte o srandu zaručene postarané lebo z toho si tu uťahuje fakt na mieste. Zvyšok filmu síce vôbec nenudí, vždy niečo smiešne zaboduje, ale nájde sa pár trápnych (hlava, fotka) a pár navyše scén (záchod, matrix) čím sa kazí odviazane odľahčený dojem vtipnej jazdy. Obsadenie celkom ok nič extra, ale Shorty je proste top a fakt dobrý cz dabing. „A můžete zpívat, doleva doprava jointa dávat a to dobrý je špatný.” ()

PavHer

Absolutně skvělá parodie úplně na všechno, teda hlavně na americké vyvražďovačky konce minulého tisíciletí. Shorty prostě nemá chybu Run bitch, Ruuunn!!! :-D 80% ()

Vital

Myslim,že kdo viděl horory na tyhle parodie,tak může uznat že se celkem povedly,má to vtip,a mě se to líbí,některé hlášky jsou skutku dobrý a baví mě dodneška ()

Boxer666

Hustej film, ty hlášky a nechutně úchylný scény sou prostě geniální, sice herecký výkony nákých herců jsou naprosto nemožné, ale dávám 5* ()

Paramount oznámil řadu nových projektů

Paramount oznámil řadu nových projektů