Scary Movie: Děsnej biják

• USA Scary Movie (více)

Zabiják v masce sleduje Cindy i její přátele. Má něco společného s tajemstvím loňského léta? Cindy a parta jejích nic netušících přátel se musí mít na pozoru... (SPI Film)

TheTrox

Nejlepší polohuličská-bláznivá-parodiovská komedie co jsem kdy viděl, na tohle se dá koukat pořád :DCelkové hodnocení: 85% ()

HouseMK

Upřímně, není to o nic blbější než tenagerovský horory, který to paroduje (omlouvám se Vřískotu). A právě do krajností vytažená klišé béčkového žánru mě tady prostě bavila. Sprosté - ANO, samoúčelné - ANO, vtipné - pro mě každopádně nejlepší parodie tohoto žánru. Nebrat vážně. ()

jasanka

Nemám ráda parodie. Tady jsem ještě docela hodná a hodnotím jednou hvězdičkou, protože to byla asi první, kterou jsem viděla, a v tu dobu (před lety) bych film takto ohodnotila. ()

Mallyyy

Skvělá parodie na super filmy (Vřískot, Tajemství loňského léta). Pokud máte radči filmy kde se přemýšlí, tak tohle ''dílo'' ani nezapínejte, protože tohle je prostě nářez zábavnosti! Doporučuji koukat pokud možno s vypnutým nebo opilým mozkem s přáteli. A hlavně DOPORUČUJI se na to kouknout v původním jazyku! WHAAAT's UPPPPPPPPPPPPP!!!!!!!! ()

RedHot

Debilita vkusně skloubená s nechutností, každou chvíli někdo něco hulí nebo sopránem řve. Od výstřelků Leslieho Nielsena jako by se po kvalitních amerických parodiích slehla zem - o důvod víc, proč u Scary Movie jásat. Pro mě jednoznačná srdcovka a navždycky vděčný zdroj zábavy pro mozkově uvolněné večery. ()

adriane9

Zatraceně ztracený čas u TV. Mám husí kůži ze všech parodií na cokoliv tím spíš na toto. Určitě mě ovlivnilo to, že originál jsem viděla (který mě stejně nebavil) a především to,že mi film pustili ve škole a já nemohla utéct.. Uznávám jednou dvakrát jsem se zasmála ale to je setsakra málo. ()

rusty09

Jenom díky vřískotovi, kterej se parádně zková pod koberec, pak za závěc a pak zahodí babičku, Výborný! Pak za rap taky.Asi nejlepší z dílů. ()

ASSBURGER

Dá sa povedať že takýto druh komédie mám celkom rád z toho dôvodu som dal dva hviezdičky pretože to bola prvá časť a bolo nepredvídateľné čo sa v nej stane ale potom to išlo dole vodou s týmy ostatnými časťami ale táto sa im ešte podarila.Tieto paródie sú najlepšie hlavne kôli tomu že sa tam zasmejete viacej ako pri niektorej komédii, dokonca su ešte prerobené z hororu na komédiu takých to paródii je veľa ale niektoré niesu až také dobré. Jediná perfektná komédia na svete je podľa mňa Horúce Strely a Bláznivé Strely inak nič ale aj toto je celkom v pohode ako dá sa to pozerať 2/5. ()

Bozvav

Slušná taškařice, která paroduje snad úplně všechno. Je sice vulgární, ale není úplně blbá. Bavila jsem se královsky, ale dětem bych to rozhodně nepouštěla dřív než v patnácti. Za mne 85%. ()

peetrejr

Tak to bol úlet. Hej, nebolo to ako Bláznivé strely ale stálo to za to. Občas to nebolo vtipné pretože zas nie zo všetkého sa dá spraviť sranda... Začiatok filmu je najlepšia scéna z celého filmu... No je to tak, jednoducho na začiatku to bolo vtipné, v strede tiež a na konci to bol len úsmev. Myslím taký chabý úsmev, že aby sa nepovedalo. Možno je divné že najprv sa pozerám na 2 (nie je to Scary Movie 2 ale druhý diel, ktorý sa neviem prečo nevolá Scary Movie 2) a nie aj jednotku - má to jednoduché objasnenie: na Netflixe proste nie je jednotka, je tu 3,5 ale nie jednotka. Neviem prečo. Niektoré sexuálne scény boli pozoruhodné ale myslím že IBA pozoruhodné. Taká priemerná kravina. Na Bláznivé Strely nič nemá. ()

mls

Vynikajúca paródia na rôzne filmy, ktorú som videl pred Usual Suspects a tak som to trochu oľutoval. Sú tam síce riadne trápne kúsky, ale celkovo sa na tom musíte smiať, hlavne keď máte toľko čo ja. Mnohonásobne lepšie ako napríklad vyhlásená "komédia" American Pie. ()

Snape

Teenagerské horory typu Vřískotu mám opravdu rád. Nebojím se u nich, mají na mě opačný účinek: u žádného jiného žánru se tak nepobavím a neodpočinu si. Proto se mi i jejich parodie líbila. Jistě, předkládaný humor se skutečně nedá označit za intelektuální, ale mnoho odkazů na známé snímky filmového fanouška opravdu pobaví. Nejvíce mě odrovnala černoška v kině na Zamilovaném Shakespearovi. Diváky, kteří chodí do kina pozdě, hlasitě konzumují vše možné i nemožné a ještě děj se známými hlasitě komentují opravdu nesnáším, takže jsem jí její konec srdečně přál. ()

jesus666

Milujem paródie. Uznávam, že to nie je dielo z TOP 10 svetovej kinematografie, ale tento film splnil u mňa na 100% úlohu, pre ktorú bol natočený (okrem zarobenia peňazí) a to dokonale ma pobavil. Čo o Kurosawových Siedmich samurajoch povedať nemôžem. ()

PDcz

1* hvězdička Moc okomentovat to nejde. [X] Minus 4**** hvězdičky Občas jsme se zasmáli, většinou ne. Ke konci filmu jsem usnul. [X] Budeme stateční a skoukneme všechny 4 díly. Možná ()

robo7773

**** (82 bodov zo 100) Neviem ako ostatní ale ja povazujem scary movie 1 za legendu vsetkych paródii, proste na scary jednicku sa dokazem pozerat aj po 100-krát. Je to proste najlepsia paródia ktorú poznam. Uplne super najlepsia a ostatne pokracovania su uz o niečo horsie lebo jednicku uz ziadna nepreští :))) ()

Mbeast

Anna Faris je buchta, dobrý (a bohužel jediný klad). Zbytek filmu je prostě sra*ka. Tolik trapných vtipů nakupených v 5 minutách prostě nemůžu překousnout. Sice se tam pár vtipných scén najde, ale to je spíš zázrak. Ale ať nejsem příliš přísnej dám tomuhle filmu 1*. ()

Paramount oznámil řadu nových projektů

Paramount oznámil řadu nových projektů