Učitel Tomáš Majer si zavolá ve škole tři chlapce do tělocvičny, kde jim oznámí, že se je chystá mučit a vytahuje z tašky různé mačety a tyče. Poté všechny nějak napadne. Jednoho střelí, další zmlátí. Poté se probudí ve své posteli. Byl to sen. Z televize se dozvídáme, že Tomáš Majer je skutečně podezřelý z vraždy tří studentů. Sledujeme Majera, který vzpomíná na své působení ve škole. Děti zde byly sprosté a bez jakékoliv autority k učitelům. Novináři sledují paní Majerovou a chtějí jí položit nějaké otázky. Ona zajde do domu, kde naopak čekají sousedé a stěžují si, co vyfasovali za sousedy. Ve škole se okleštěnému učitelskému sboru představuje nový ředitel Halbich. Majer opět vzpomíná na to, jak byl ve škole. Jeden z rodičů romského chlapce si k němu přišel stěžovat, že mu prý mlátí syna. On tedy řekne, že ho mlátit nebude a že mu bude psát poznámky, které pak pošle na město a to rodině sebere přídavky. Otce to samozřejmě zneklidní a náhle otočí a pustí se do svého syna. Do školy přijde inspekce, která řediteli oznamuje, že ministerstvo bude chtít školy tohoto typu zrušit. Tomáš Majer opět vzpomíná. V rádiu hlásí, že na zvláštní škole byla zavražděna jedna učitelka a to pravděpodobně samotnými žáky. Také vzpomíná, jak při vaření děti nasypaly do polévky marihuanu a tu pak snědla i jedna učitelka. Jistý pan Dostál chce, aby se Majer co nejrychleji našel. Posílá jednoho svého muže na radnici, ale tam se dozvídá, že se Dostála už nikdo nebojí a že už nemá takový vliv. Do školy přichází novinářka, která chce psát o zdejších vraždách. Baví se s jednou zdejší učitelkou a říká, že nemůže uvěřit tomu, že by učitel zabil tři žáky, stal se ředitelem a poté na škole ještě rok učil.  Ministerstvo vnitra řeší, zda v případu nedošlo k velkému pochybení policie. Do školy nastupuje nový zaměstnanec, zjišťujeme, že je to muž, který pracuje pro Dostála. Do ředitelny vtrhnou rozzuření rodiče, kteří nejsou rádi, že jejich děti chodí do školy, kde se zabíjejí děti. Kapitán Ševčík jde do nemocnice za mužem, který tady leží ve špatném stavu a chce se zeptat na Majera. Bývalý školník však nechce s policií o ničem mluvit. Ve škole skupinka romských dětí napadne a šikanuje chlapce. Majer si v novinách přečte, že zemřel jeho dědeček. Vzpomíná, jak mu babička říkala, že by se měl policii vzdát. Když je nevinný, tak ho soud osvobodí, ale děda naopak namítal, že v této republice ne. Policie chystá zásahovou jednotku, jelikož si myslí, že Majer navštíví pohřem svého dědy. On se na hřbitově skutečně ukáže a policie si ho všimne. Jemu se však podaří nastoupit do auta a ujet.  Zásahovka ho dojede, zablokují mu cestu a zatknou ho. Zpráva okamžitě proletí všemi médii. Šéf chce po jednom ze svých právníků, Václavu Mádrovi, aby se ujal případu. Jde o velmi mediálně sledovanou událost. Mádr s tím souhlasí a případu se chopí. Do školy nastupuje nová učitelka a okamžitě zjišťuje, jací jsou zdejší žáci. Vulgární a bez jakékoliv autority. Jeden z žáků na ní má sexuální narážky. Manžel jí po práci vyzvedává u školy a mladík má opět nevhodné řeči. Manžel se k němu vydává ale on ho udeří a povalí na zem. Majera ve vězení navštěvuje předseda jedné nacionalistické strany a vyjadřuje mu plnou podporu. Věnuje mu knihu s názvem Pravda o cikánech. Majer knihu vezme a udeří ho s ní. Nastává den procesu. Před soudní budovou jsou velké protesty romů. U procesů vypovídá velké množství svědků. Školník, který byl až do této chvíle v nemocnici také předstupuje. Vypovídá, že všechny ty děti měly zemřít. Nikdo z nich prý netuší co dokážou. Starostce poté vyhrožují muži od Dostála, který je nyní v domově důchodců. Má si prý uvědomit, díky komu je starostka. Starostka vzpomíná na to, jak jí šikanovala skupinka mladých romek, když ona sama byla malá. Poté je také jako svědek u soudu a i ona je na straně Majera… (TV Prima)

Andyss

Když chci natočit více dílů filmu, tak v tom také pokračuji a neopakuju to samé neustále dokola. Myslela jsem si, že po tragické dvojce přijde nějaké humorné finále a ono nic. Jediná uklízečka ve škole držela humor po celé 3 díly až dokonce. Po 60 min. filmu jsem se nudila. Nelíbilo se mi, jak film přeskakoval z přítomnosti do minulosti, divák z toho musel mít značný chaos. Režisér filmem poukazoval na problematiku romských zvláštních škol, chvilkami mi to, ale připadlo jako film hlásící se k pravicovým skupinám. Celý film jde jasně vidět, že dokazuje jaké byly děti zrůdy a smrt si zasloužili. Ve scéně, kde zpívají malé holčičky s copánky píseň „Černé oči jděte spát" (velmi vtipná narážka pro nácky), hlasy ztichnou, když do třídy vchází spolužáci tmavší pleti. Co se týče hudby, tak ta se do mnoha scén vůbec nehodila. Třeba takový rap, když je pohřeb. To mi přijde dost divné a nepochopitelné. Kamera - tak to byla úplná katastrofa. Připadlo mi to jak nějaké cvičení prváků na středních školách. Na mnoha předmětech byly až moc dlouhé záběry a herecké výkony byly také chvilkami katastrofa. Na film by se měli určitě podívat lidé, kteří viděli první a druhý film, ať vědí, jak to vše dopadlo. ()

Prothean odpad!

To je taková sračka, že mi z toho chtěj tak akorát krvácet oči. Nedávám tomu ani jednu hvězdičku, protože jsem se u týhle totální kokotiny ani nezasmál a to ani tý příšerný kameře, která má bejt jakože ''akční'' ()

Esinti odpad!

Stejně jako dokonalý diamant se nepodaří vybrousit napoprvé, ani dokonalý kinematografický humus nejde udělat hned. Bastardi na to potřebovali tři díly. Každým dalším posunuli laťku o něco níže, no a když se dostali pod novoroční projev prezidenta Miloše Zemana, věděli že jsou u cíle. Abych tady jenom nekritizoval a nenadával tak opět vytáhnu jediný klad který tato děsivá série měla...polonahou Leichtovou. ()

Jimmoris

Neutíkejme před realitou, neříkám, že souhlasím se mstou, ale pokud by se mi toto stalo, bůh ví, jak bych se zachoval. ()

TonoM

Magnustek si vzal na starost úplně všechno, ztrácí to tu zajímavost, ale je to opět jiný. Splnilo to očekávání a už stačí. 35% ()

Saxos odpad!

V závěru druhých Bastardů bylo jasné, že trojka bude. Nijak však nevybočila. Slabota. Chtělo to velké nůžky a pořádně sestříhat zbytečných víc jak pět hodin na jednu 80ti minutovku, která by šla ještě poměrně strávit. ()

Diego75 odpad!

Tolik jsem se nudil, že jsem se na Youtube díval na ty nejrůznější videa. Po nějakém čase jsem se dostal i ke sledování tohoto filmu. Je to až k nevíře, ale film jsem zvládl dokoukat až do konce....Ano, opravdu jsem se až tak moc nudil. Nicméně film Bastardi 3 splnil moje očekávání. Je to ten nejhorší díl série. První dva díly jsou sice velmi špatné, ale mají alespoň lehce zajímavý děj. Tady se jen chaoticky dějí věci a divák prosí, aby už byl konec. ()

Teachman odpad!

Námět a zápletka: 1/10 ... Vizuální stránka: 3/10 ... Soundtrack: 3/10 ... Didaktický potenciál: 1/10 ... Celkový dojem: 0/10. ()

Zuzanell

Nechápu vaši kritiku! Jak můžete film který je vlastně psaný životem nazvat odpadem??Narozdíl od spousty vymyšlených filmů je tenhle skutečný, stalo se to a pořád děje! Já jsem ho viděla a u některých scén se mi dělalo špatně ,ale oceňuji odvahu to vůbec točit! Asi je pro ty vás kteří film odsuzují těžké si přiznal že tohle je realita a né žádný blbý vymyšlený scénář a proto ho hodnotíte odpadem! Potom teda nechápu, proč jste chodili do kina když se vám ani předchozí díly nelíbili ..Ze zvědavosti? Pitomost ! ;) Nikdo vás nenutí aby jste dávali vysoká hodnocení ale asi by jste se měli zamyslet nad tím jak vnímáte realitu a jak vymyšlenost..Většina z vás si říká dospělí ale tady prokazujete chování malých dětí !! ()

Nerdik

Otevřeně říkám, že jsem proti veřejnému lynčování jakýchkoliv lidí a tudíž i filmařů. Všichni tu nadávají na Magnuska jako nácka, ale sami dělají totéž. Tohle je přátelé hon na čarodějnice a veřejné lynčování, tak trochu zklidněte hormon. Jsme na filmovém webu, který slouží divákům pro radost a sdílení zážitků, ne vybíjení si svých problémů přes chudáky, kterým nebylo dáno. Jestli se vám něco nelíbí, zdělte to kultivovaně a případně se s tím snažte něco udělat, ale jak můžete chtít po někom filmy na úrovní, když ji velká většina z vás sama nemá?! Za sebe rovněž říkám, že pan Magnusek a přátelé táhne českou kinematografii bleskově dolů a zázračné případy typu Ondříčka, mají co dělat, aby situaci alespoň trochu odvraceli od absolutního dna. Jelikož jsem měl možnost nahlédnout, jak velký mistr pracuje, mohu otevřeně říct, že je to děs a s filmařinou to nemá vůbec co dělat. Jeho scénáře sou nahodilé, herectví lehce podprůměrné (zas takový skandál, to ale není) a myšlenka a zpracování otřesné, hodné amatérského videofilmu. Nadruhou stranu pan Magnusek činí, co miluje a má na toprávo. Zamezit tak jeho "tažení" a řádění na poli českých kin tak můžeme leda s peticí unii filmových distributorů, nebo nenavštěvováním stránek jeho filmů a absolutním ignorem. Toho se ale obávám my Češi nejsme schopni, protože si vždycky rádi "kopnem" do chudáka a děláme tak nevědomky Magnuskovi špatnou, ale stále užitečnou reklamu. Omlouvám se, jestli sem zbytečně prudil, ale jen vyjadřuji myšlenky, co mě trápí. Magnuskovi říkám rovněž stop, alespoň v rovině, kde je dnes, ale vám, co ho osočují špeku a prase, říkám totéž. mějte osobní kulturu a pak ji můžete chtít po dalších! ()

vojta033

To by mě zajímalo, jestli všichni, co dali odpad, vůbec film viděli. Podle mě filmový průmysl na nás hrne plno hov*n, které všichni, jak banda idiotů opěvují. Kdyby série skončila prvním dílem asi by to mělo něco do sebe, ale takhle se aspoň čeří voda. Sice film nebyl nejkvalitnější a zrovna v 3. pokračování bylo spousta podivných věcí, ale odpad ani náhodou. By mě zajímalo jaký Nejnáckovatější film to je. Sice je zde plno záporných romů, ale největší svině byl kdo? A ani jejich nástupci nejsou výlučně všichni stejní. Navíc i mezi romy se najdou slušní a pracovití a taky plno z ostatních jsou svině k pohledání a často chodí o v drahých oblecích. Takováhle situace je! Ne asi všude, ale v jistých regionech je to na těžké a nic se s tím neudělá. 2* za téma 1* za to, že jsem se dost nasmál a poslední 1* natruc většině. ()

Rozumchin odpad!

Silné stránky: Dokonalé vyčerpání tématu... Slabé stránky: Fim je strašně dlouhý proložený zbytečnými záběry. Ploché charaktery postav, včetně hlavního hrdiny, zabraňují vžít se do jejich postojů. Nelogické jenání postav, třeba provaz připravený na cele, znemožňují brát děj vážně. Chudá výprava filmu viditelná nejen na protestu před soudní budovou ale i v samotné škole, která má málo žáků i učitelů. Neralisické znázornění násilí ve filmu působí místy komediálně. Vulgarita mi místy přišla samoučelná, ale to je asi věc názoru... ()

prometheusll odpad!

Asi nejhorší ze všech. O ničem. Škoda,tolik jsem se na to těšil a byl jsem napjat, jak to dopadne. Ale místo toho se tam celej film řeší kolik dostane let. ()

pavelbedi odpad!

Prosím už netočte podobný film. Sice to mělo docela dobré výdělky, ale hodnocení to už Vám musí dojít, že to nemá cenu. ()

Djflash

Ač hodnotím a píši komentář pouze k záverečné části celé trilogie, tak vězte, že jsem měl možnost shlédnout i oba předcházející díly. Na druhé části jsem se byl podívai dokonce i v kině, kde jsem byl pomalu jeden z nejstarších. Co se s Bastardy táhné už od začátku je velmi průměrné až podprumerně technické zpracování. Zmatečná kamera vcelku zvláštní střih u některých scén z nichž lze vybrat i pár těch, které jsou zde naprosto nesmyslně nadbytečné bez nějakého smysluplného účelu. Když se zaměřím jen na závěrečnou třetí část část této rádoby trilogie tak musím říci, že mé očekávání se z části naplnilo. Tomáš Magnusek se asi rozhodl ušetřit nějaké ty peníze, a tak krom hlavní role učitele Majera a napsání scénáře, usedl tentokrát i na režiserskou židli. Bohužel v této roli nijak zvlášť neobstál. Film je bez známek jakékoliv atmosféry, a tudíž emoce zde také moc nevyplouvají na povrch, i když by v některých momentech dozajista měly Scéna u soudu pak tím pádem působí dosti nevýrazně. Herecké výkony jou tak nějak bez chuti a bez zápachu, jinými slovy velmi nepřesvědčivé. S nějvětší pravděpodoností to bude asi tím, že ve filmu vystupuje hodně postav tedy i mnoho herců, kterým je, ale vytyčen hodně malý prostor na to, aby vůbec stihli charakterizovat svoji postavu. Sám to dokazuje i hlavní hrdina, který po čas filmu převážně vzpomíná a mluví jen sporadicky. Zda-li to byl záměr se mohu jen domýšlet Námět je snad jediným aspektem,, který se snaží celou tuhle nastalou situaci ve které se snímek nachazí zachranit , a je pravda, že aspoň tohle tu vyšlo. O aktuálnosti daného tématu tu totiž nemůže být pochyb. Autor se nám sice asi pokouší něco duležiteho sdělit, ale dělá to způsobem nezáživným a krkolomným Zákončení celé trilogie dopadlo tedy ne moc slavně, ale na druhou stranu odvaha se cení, a proto alespoň ta jedna jediná hvězdička . ()

pirate

Nejvíce se mi líbí na všech třech Bastardech, že tímto filmem nám chtějí dát důkaz o tom, jak je dnes totálně zmršený svět (a taky, že trest smrti pro vraha, který zabil někoho jiného, je velmi správný) , jen by tam nemusel cpát scény s týráním těch hodných lidí, pak to totiž nějaká s prominutím svině může odkoukat a dělat taky. Ale teď k samotnému filmovému ději. Podle některých upoutávek jsem čekal, že Magnusek bude pořád učit ve škole a tentokrát po něm půjde třeba samotný Krampol, plus policie, na konci vše vyjde najevo a Magnuska zavřou. Nebo, že se nikdo nic víc nedozví a Magnusek zůstane na svobodě. Byl jsem úplně vedle. Za další mi tam chyběla hromada postav z předchozích dílů. Například bez Jana Šťastného to postrádalo jakousi vizáž "temného a drsného gangstera". Jiří Krampol se také moc nevytáhl, čekal jsem s ním nějakou "pomstu" za smrt svého vnuka a syna. Dále Tomáš Magnusek tentokrát do mluvené role téměř nezasahoval a po celou dobu jsem se díval jen na jeho smutný obličej. Pravdou je, že snímek přinesl rozuzlení (ukázal, jak se uskutečnily všechny vraždy) a konečně to dotáhl do úplného konce, ze kterého mi šel mráz po zádech. Konec je opravdu brutální a doufal jsem v obrat. Nestalo se. Děj už nebyl ani zdaleka tak napínavý, jak se vedlo dvojce, místo toho zde zbyly pouze vzpomínky hlavních postav (což je nové) na to, co se jim kdy stalo, včetně některých scén z minulých dílů a potom už soud. Následovala tedy převážně nudná atmosféra, naštěstí se na to ještě dalo dívat. Avšak jediné, co bylo na celém filmu asi zdaleka nejzáživnější a nejmrazivější, byl ten konec. 35%. ()

Bohdy67

Filmu jako takovemu bych dal odpad a tak 5% protoze to bylo o nicem, nicmene za to,ze alespon nekdo v teto republice ukazal jak vypada "realita diskriminace" davam pet hvezd. Skoda,ze lidi jako Majer neni ve skutecnem svete nekolik tisic...Kdyby kazdy zabil tri neprizpusobivce, bylo by tu krasne!!! :) 101% ()

frantad

Film se silným sdĕlením, financovaný ze soukromých penĕz. Za to určitĕ tleskám. Když vidím, co všechno je možné natočit z našich penĕz. Autor chtĕl nĕjak zakončit neuzavřené záležitosti z minulých dílů a občas film plnil takovou tou vatou, což je na filmu znát, takže bodík dolů. Jinak není moc co vytknout, výborné herecké obsazení, realistický dĕj. Je jasné, že pseudohumanisti ječí, ale před realitou se nejde schovat. ()