Nastala chyba při přehrávání videa.
 • EvilPhoEniX
  *****

  Jediná série, která dílem od dílu vstoupá nahoru, nikoli dolů. Tohle je pro mne náplast za Expendables 3, protože tolik známých tváří kolik se zde sešlo je až k zamyšlení. 250 milionů rozpočet je znát na každém záběru, který vyvolává husí kůži díky Wanové stabilitě a řemeslnosti. Highlight je pro mě definitivně skok autem skrz baráky v Abu Dhabi a výsadek aut z letadla, to jsou scény, které jsme zatím nikde jinde neměli možnost zhlédnout a samozřejmě potěšily i skvěle nasnímané fighty, překvapivě nejvíce se mi líbil fight Tony vs Walker a Ronda Rousey vs Michelle ( Lepší ženský fight jsem v životě neviděl), ale i Statham s Rockem či Dieselem si dávali slušně do nosu. Nechybí i skvělý humor, o který se stará Tyrese Gibson, který je výborný jako vždy a taktéž nechybí sexy prdelky, ostřílené káry či slušivý soundtrack. Jediná výtka k finále, které příliš nepřekvapí vzhledem k událostem dějící se po čas filmu. Nepočítajíc Asii, je tohle nejlepší dostupný Americký akčńák, který máme možnost vidět. Rozloučením s Walkerem cute. 95%(3.4.2015)

 • Isherwood
  **

  Bohatí, nesoudní rodiče nakoupili svému vzornému dítěti všechny hračky, o které si řeklo. A když je mělo v ruce, bez jakékoliv soudnosti a smyslu s nimi začalo mlátit kolem sebe, autíčka lítala, hodní kluci v nich taky, těch zlých na ně bylo moc, a všichni žvatlali přesně tak, jak si malé dítě usmyslí. Ze začátku vám to přišlo roztomilé, pak prudící a nebýt těch několika opravdu zásadních momentů (třeba, když si Alfa s hlavím zlounem dali do huby, nebo když se zjeví deus ex machina s opravdu pořádným rotačákem v ruce), asi byste to vzdali. Takže po tom všem hlučném a nesmyslném řádění zůstane v obýváku na zemi akorát pořádný bordel, k jehož úklidu se evidentně nikdo moc nemá.(2.4.2015)

 • Psema
  ****

  Wan udělal to, co chtěl každý soudný člověk udělat už x dílů zpátky. Vzal veškerou dialogovou výplň, vyhodil ji z okna a na její místo dosadil permanentní akční náhul, který je naládovaný fan-servicem, entuziasmem a nápady. Dojemná není rozlučka s Walkerem, která přichází až příliš pozdě a je teda fest na sílu, nýbrž Wanova schopnost koordinovat několik plánů akce najednou, zároveň ji levelovat do dalších, ještě větších sekvencí a zároveň si udržet kvalitní rytmus, aby nehrozila nuda. Což je teda na poklonu. O to víc, že každý dostane svůj moment a až na otravného Gibsona zazáří. Včetně Tonyho loktů, Rondiných lámaček a Vinova obřího klíče. Když se ozvaly chorály a začal regulérně ikonický náskok do finálního fightu, který Johnson zakončí sestřelováním dronů záchrankou, už jsem se jen pobaveně tetelil v sedačce. Je to strašná chujovina a Wanovi občas ujíždí míra u stopáže jednotlivých sekvencí. Ale kašlat na to. Tahle série má za kamerou konečně kreativní mozek a vydolovala ho sakra poctivě. Už ten úvod je někde úplně jinde než zbytek Linem koordinované série.(30.3.2015)

 • H34D
  ****

  Je fascinující, jakým přerodem si tato filmová série počínaje pátým dílem prošla, myslím, že nebudu jediný, kdo Rychle a zběsile nyní vnímá spíše jako trilogii. Není třeba opakovat, že film je vystavěn na nadsázce, neuvěřitelných, resp. nepravděpodobných akčních scénách a všudypřítomné coolovosti. Vážně, nepamatuju film (sérii), kde by všechno bylo tak cool, tak povznášející, nabíjející, tak stylové... Této lehkomyslné odreagovačce tedy nemá smysl vytýkat nějaké křečovité zvraty a zásahy ve stylu deus ex machina. Paradoxně a zároveň bohužel jediným velkým nedostatkem je příliš rychlý střih v akčních scénách, toto James Wan rozhodně nezvládl tak dobře jako Justin Lin. 8/10(2.4.2015)

 • Bloody13
  ***

  Akční fantasmagorie, která hraje jen a pouze na efekt, a vytvořila si tak vlastní fyzikální zákony. Ehm...(27.4.2015)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace