Do opuštěného venkovského domu se nastěhuje Courtney Collinsová se svými dvojčaty, devítiletými syny Dylanem a Zachem. Brzy ale zjistí, že nejsou mezi stěnami domu asi až tak úplně sami. Na scénu krvavého příběhu se vrací stará promítačka a filmy, kamera, duše dětí, zavražděné rodiny využité jako oběť něčemu či někomu... Malý Dylan se mění, chová se stále záhadněji a zdá se být pod vlivem divných sil. Bagulova chvíle se blíží. Je nějaká naděje zastavit blížící se krvavý rituál? Jsou opuštěný dům nebo nedaleký kostel dostatečnou ochranou? Nebo spíše pastí? Najde se pomoc? (Cinemart)

zeromen

Co to mělo být??? Fajn beru to jako pokus o natočení studentského filmu. Ale to asi nebude....už první byl slabý ale tohle, všechno špatně( scénář, efekty, režisér a ti herci) škoda vyhozených peněz.//viděno na DVD: 21% ()

Adolyna

Za mě rozhodně zajímavější než jedička... ale doporučuji zhlédnout oba díly, protože ačkoliv je to v podstatě něco jiného, stojí to na stejných základech. ()

ToZe99

Škoda no, mohlo to být o dost lepší. I když teda nápad ukázat divákovi děj tentokrát z druhé strany velice oceňuji. Protože většina hororových sérií jede v jedné a té samé šabloně, Sinister 2 se pokusil o změnu. Ale špatně to tvůrci uchopili. Úplně upustili od budování husté atmosféry a příliš spoléhali na prudké lekačky, ale to je právě zase ta lacinost, které je v téměř v každém hororovém béčkovém hororu. Ani samotnej závěr filmu se nepodařil. Snaha jakoby nalákat na další pokračování už tvůrcům nikdo nezbaštil. ()

Larikazka

Oproti prvnímu dílu o dost slabší, příběh se sice točí znovu kolem filmů, ale možná až moc. O hlavních postavách se vlastně vůbec nic nedozvíte, a tak si nevybudujete ani vztah k nim. Je to takový průměr, u kterého se nebudete nudit.. možná lehčí podprůměr. ()

Bogrant

Derrickson opúšťa réžiu a hneď je to cítiť a vidieť. Druhý Sinister nepriamo nadväzuje na okolnosti z jednotky, no žiadnym novým smerom sa nevydáva a všetko vsádza iba na efektné scream momenty a strašidelné decká. Citeľne však chýba Hawke. ()

Holly_Molly

Mick Thompson si už podruhý odskočil ze Slipknot, aby postrašil diváky a potrápil pár nebohých lidiček prostřednictvím těch nejotravnějších děcek, jaký jsem měl tu smůlu vidět ve filmu za hooodně dlouhou dobu! Je to prakticky to samí jako jednička, nahrávky vražd fungujou a jsou pořád stejně mrazivý, ale atmosféra a napětí se vytratili kamsi do neznáma...a ty dva malý otravný zmrdy jsem měl chuť skoro celej film nakopat do vajec, takže (asi) dobrá práce. :-) ()

Jansuper

Mě to nepřišlo o tolik slabší než první díl. Docela taky dobrý hororový nářez, dost solidních lekaček nějaké ty scary momenty a občas i Brutal, a děj a příběh taky dobrej i když upřímně budu radši když další díl už nebude ()

ondyGAMESTV

Sympatičtější postavy, než v prvním díle a dobrý nápad s démonickými dětmi, ale to je všechno. Dvojka je spíše zklamání, co nepřináší nic extra nového. Příběh se od jedničky v podstatě nikam neposunul, žádného poražení zla se nedočkáme, a ten konec jsem vážně nepochopil. Nic, co bych nazýval dobrým ani špatným pokračováním 📽 60% ()

Jouzi.Ef

Doslova hororové čekání se proměnilo v hororové zklamání! Být režisérem prvního dílu, asi najmu Hitmana, aby to s Foyem skoncoval, kdyby někdo takovýmhle způsobem zkurvil moje dítě. Pro mnoho lidí je Sinistr 1 nejlepší horor vůbec, možná, že ještě pro více lidí bude dvojka ten nejhrorší... A jako bonus, malinu pro všechny herce (kromě záporáka v podobě zlého manžílka, toho jsem se bál snad více, než samotného Buggiemana!). ()

Previt

Jestliže Sinister z roku 2012 tak nějak přirozeně plyne k nevyhnutelnému konci a dokáže přitom udržet pozornost i bez nečekaných zvratů, Sinister 2 je stojatou vodou s příliš natahovanými záběry. Mnoho nového se oproti předchozímu dílu nedozvíte, pouze čekáte na nějaký zásadní obrat. Nic překvapivého se ovšem nestane, jen vyvstane malý otazník na konci, což nevěstí nic dobrého. Je totiž možné, že bude další pokračování. Ale nebojte se – nikdo vás nebude nutit, jako malého Dylana, abyste se dívali… ()

kristmeister

Film splnil co měl a sice pořádnou dávku napětí po celu dobu. Nic jiného jsem od pokračování neočekával tudíž hodnotím pouze atmosféru za pět hvězd. ()

Kouba08

Nešel jsem do kina s velkým očekáváním... Ale pokud se mělo pokračovat pro mě lepším prvním dílem..proč to postrádá to alespoň malé tajemno... Snad jediné co mě ve filmu aspoň trochu ohromilo, bylo přidání doprovodné hudby k jejich amateur pov fetish videim.. Za mě od 1 velký pád dolů.. ()

Zagger

cekal jsem teda vic... to uz je milionkrat lepsi ten slaby remake Poltergeista ...toto je jeden z filmu, u ktereho bych si v kine rikal: "kua mel jsem jit radsi do hospody", typicky film na tema: "co najdes pod trickem partnerky v kine", tak jsem si usetril to hledani, stejne uz davno vim, co tam najdu, a ze to bude mnohem lepsi pribeh nez tento nezajimavy film :) ()

C.A.T.

Nevím, proč tady většina tak hrozně nadává a je mi to vcelku jedno. Podle mě je to jen chování podle vzoru - první díl byl naprosto špičkový a má být druhý?!Tak to odpálím ať to bude,co to bude. Ano, první díl byl špičkový a dvojka je dle mého názoru velmi důstojný nástupce. Film jsem hltala od začátku do konce, ani chvilku jsem se nenudila, párkrát jsem sebou pořádně škubla a dostavila se i husí kůže. V kině to byl super zážitek a jsem moc ráda, že se nepřihodilo totéž jako s třetím pokračováním Insidious. Velmi příjemné překvapení (i když vlastně už po traileru jsem tušila,že to nebude průšvih). Upřímně děkuji tvůrcům za nezprznění pokračování kultovního hororu. ()

romcaulrych

Podprůměrný film, čekal sem více akce a těch tzv. lekaček. Když sem viděl spoustu těch mrtvých dětí ve filmu, říkal sem si to bude dobré haranti po nich půjdou a budou je strašit atd atd, ale velké hovn*, místo toho si s malým Dylanem spíše kamarádili a koukali sním na filmy. Hrůzu mě více naháněl otec a bývalý manžel Cortney než bubák co tam (ne)strašil. Díky tomu, že sem na tom byl v kině dávám aspoň 2*. Jinak vyhozené kačky za kino ... ()

f0rest

První Sinister se mi líbil a teď přišla dvojka a bohužel mě zklamala. Není tu nic nového, příběh je slabý a vůbec se s těmi herci nevžíváte do děje. Sinister 2 tu sází na atmosféru a lekačky a to je jediné co tak nějak funguje, bohužel už to není to psycho jako u jedničky. Sinister 2 neurazí, ale ani nenadchne, vše co je ve dvojce bylo vidět i v jedničce 5/10 ()

Esty

Trailer vypadal velice slibně, dokonce lépe, než díl první a pak přišlo takové zklamání. Nebylo to ano napínavé a konec se mi zdál uspěchaný a nedořešený. Jen ty lekačky se jim docela povedly, ale na to jaká to byla šmíra jich tam mohlo být víc, jenže to se stejně nebojíte, jen se leknete a účinek hned pomine, stejně tak rychle jsem zapomněla na ten film hned, co jsem vyšla z kina... ()