Vlad

Urcite najslabsi diel trilogie -avsak- v ziadnom pripade nie zly horor - z tohtorocnych pocinov dokonca jeden z naj (v tomto pripade bohuzial). Co mi chybalo bolo ponorenie sa do noveho deja, viac prace s novym bubakom, viac novych prvkov a nie tie iste finty z dielov predoslych. Celkova atmosfera sice poslabsia, ale napinave sceny tam boli. Po negativnych ocakavaniach a Dame v ciernom 2 som ale spokojny. Pohodove 3* ()

Pollini

Málem mě trefil šlak myokardu. Bylo tam pár věcí, které byly přitažené za vlasy a hlavně úplně poslední scéna, to rušilo zážitek z flmu. Ale mám ráda černo zelenou atmosféru a byly tam věci, které mě fakt děsily. ()

folkos

Jediný obsah tohoto zcela ojedinělého filmu tvoří stará bába, pochodující mezi scénami s lucernou. 820 hvězdiček z 5, kluci. ()

Akatsuki

Několikeré vymrštění z vozíčku mě vážně nedokáže vyděsit a přemýšlím, koho to vlastně vůbec vyděsit mohlo. Hlavní záporák kupodivu také neděsí, stopy, které po sobě zanechává snad jsou spíše k smíchu (zaregistroval někdo ty stopy na zdi pod oknem? To jsme se trochu dostali k Jacksonovu videoklipu ´Ghost´,ne?) a vůbec celý snímek je neustále srážen dolů. Pokud jsem dával dobrý pozor, ani jednou se nikdo nezmínil o možnosti stěhování, hlavní postava, na které vám má záležet, je nudná (herecky odfláklá) a bylo mi úplně jedno, co se s ní stane. Vůbec plochost charakterů z filmu přímo křičí - místo, aby nějakým způsobem vedlejší postavy přispěly alespoň k budování profilu protagonistky, stávají se pouze berličkami z porcelánu - kamarádka je dobrá k zavolání pomoci po nehodě, soused od vedle jen k napsání textovky, že je u babičky - tím vlastně jejich veškerý význam končí a to je opravdu málo. Téměř závěrečné "emocionální" setkání proběhlo úplně bez emocí jako ostatně celý film. Jediná hvězda patří Lin Shaye, která snad jediná herecky obstála. Horor to není, komedie to není, teenage drama to není...Smysluplná otázka, co to vlastně bylo, asi zůstane bez odpovědi. ()

BStone

Třetí kapitola, neboli prequel je nejslabším, a doufejme že posledním článkem této série. Po víceméně vynikajících a i co se týče scénáře výborně dotažených předchozích dílech, nepřichází trojka s ničím novým. Další a další pokračování úspěšných snímků je pouze o penězích, které chtějí studia vydojit z diváků. Whanellovi se podařila udržet atmosféra série, ale jinak se jedná o velice průměrnou žánrovku. Scénář slabý, vůbec není jasné, kdo je "muž, který nemůže dýchat", ve filmu jen prostě obtěžuje a straší. Je to totiž "ten druhý typ ducha"... Kdybych se nedozvěděl souvislosti, kterými je navázáno na jedničku, bylo by mi to asi jedno. O žádné klíčové informace se totiž nejedná. Lekačky fungují, ale je to jen pouhé napodobování Wanova kumštu. Film lehce zapomenutelný, na jedno kouknutí... 45% ()

EagleSK

Kebyze tu bolo Tiptoe through the tulips, dam o hviezdu viac. Takto su to stedre tri hviezdy za par lakaciek, ale inak je tu plno nelogickych chyb. ()

Cermi_CZ

Redak...obcas by neskodilo napsat treba jenom-film se mi libil,nelibil z toho a toho duvodu Nekdy je to lepsi nez "vtipna" recenze ()

PORTER44

Ze třech dílů je trojka co se týče hororového žánru nejmíň děsivá,sice nechybí nějaká ta lekavá scéna a dobré oblůdky které se objeví až v druhé půlce filmu ale na celý film toho bylo málo,chtělo to víc rozjet scény v temnotě a víc duchařských příšer. Herecké výkony průměr. ()

MadFerIt

První dva díly byly celkem příjemným překvapením a proto jsem se rozhodl vydat do kina na třetí pokračování. To co jsem viděl mi trochu znechutilo celou sérii. Počátek je další z pokusů jak ze skvělé jedničky (a překvapivě dobré dvojky) vytřískat co nejvíce peněz. Tento díl už je zbytečný a nepřichází s ničím převratným. Po shlédnutí jsem dokonce pochyboval, že mělo jít o hororový film. ()

Dexies

větší či menší zklamání ... čekal jsem mnohem více po prvních dvou dílech ... ale i trojka mmá něco do sebe, ale rozhodně nedosahuje kvalit předchozích dílů, a trocha logiky by taky neškodilo :) ()

vrch07256732

Ťažko hovoriť či je to najhorší diel trilógie - pri odmyslení si predošlých dielov a posudenia filmu ako takého stále mi to vychádza ako nadpriemerný horor v porovnaní s ostatnými shitmi čo som v poslednej dobe videl. Dostatok lakačiek, bubáci celkom strašidelný, stopáž akurátna. Dej miestami trošku prekombinovaný ale stále sledovateľný. Osobne si myslím že v súčasnosti je ťažké natočiť niečo originálne, neopozerané, nakoľko za tie roky kinematografie sa už všetky námety minuly, recyklovali a prežuli x krát. A to sa netýka len hororového žánru. ()

JerryPilsen

Celou dobu se nám rozvíjí strach z něčeho,co se nakonec ukáže slaboučké.Atmosféra je ovšem úžasná a film si s ní vystačí. ()

lineker

Důstojné završení (doufám) hororové série, která se nedokázala vymanit z čistého průměru. Paradoxně bez Wana pro mne nejlepší aspoň co se atmosféry týká. ()

dombas

No tak to byla famózní hovadina..příběh nula, atmosféra nula, duchové nula ale baba řádící a nebojící se v mlžné temnotě ztrestat jednou větou a zázračnou wrestling schopností starýho dědka v masce asi deset... ()

GalaktikHero

Tretí diel hororu, pri ktorom sa človek môže báť, tomu sa povie VÝKON!!! Škoda toho záveru v štýle "proletári všetkých krajín spojte sa" ()

abanek

Stejný duchařský mustr jako minule i předminule. Zabaví , vyleká ,ale nic navíc....Ale ta roztomilá buchta to zvedla o kus vejš.... ()

luis13

Je to hezky natocene, ale presto strasne obycejne. Wanuv tym horory tocit umi, tedy po vizualni strance, ale pribehove je to prumer. S jednickou a dvojkou to ma spolecne pouze postavy ()

Infarktové Insidious dostane třetí kapitolu

Infarktové Insidious dostane třetí kapitolu