poster

Insidious 3: Počátek

 • USA

  Insidious: Chapter 3

 • Slovensko

  Insidious: Kapitola 3

Horor / Thriller

USA / Kanada, 2015, 97 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Dever
  ****

  // Distribútor: Focus Features // Počet premietajúcich kín v USA: 3,014 // Otvárací Víkend v USA: $22,692,741 //(3.7.2016)

 • heyda
  ****

  Určitě půjdu proti davu, ale jedničku i dvojku považuju za průměrný horor a rozhodně se neztotožňuju s tak vysokým hodnocením. V případě tohoto pokračování Leigh Whannell (alias Adam ze Saw) udělal asi něco trochu jinak, protože se mu povedlo atmosféru opravdu těžce zahustit a musím říct, že místy jsem se fakt bál. Podle mě nejlepší Insidious, ale nebudu se zlobit, když se mnou nebudete souhlasit. :-))) 75%(18.7.2015)

 • Beastmaster4
  ***

  Pokud bych nesrovnával, musel bych tenhle díl vystřihnout ze série....každý díl je v základu úplně o tom samém, v některém se to povedlo více, v některém - v tomto pak méně. U mě vede dvojka, trojka na mě byla už moc obyčejná, všední....necítil jsem z ní strach ani se mi nestavěli chloupky na těle...obyč. horor, kterej neurazí, ani nenadchne :-/(2.8.2015)

 • Flipnic
  **

  Opakujeme již zopakované a vykrádáme původní tvorbu ... no kdo na tohle může skočit? Raději nebudu odpovídat. Změna režiséra nevede k ničemu zásadnímu, i kdyby to režíroval sám "mistr" Wan, evidentně to skončí u mě stejně. Vše mělo začít a skončit "hardcore - děsivou" jedničkou a film by se po 20ti letech stal kultem a legendou. Dvojka se dala ještě snést s relativně pozitivním přijetím. Ale trojka už absolutně neměla co vytěžit. Tam kde lekačky předpokládáme, tam jsou. Stará bába, která v každém díle umřít a v dalším se zase objevit s tím, že "tentokrát budeme čelit tomu největšímu zlu", mě už irituje a doslova mě srala. Její "fighty", haha!!, potyčky s démony jsou směšné až ujeté. Film postrádá cokoliv na nějaké inovantnosti a kopíruje díly předchozí. To vede k maximálnímu bodu znudění a ztrapnění teď již trilogie samotné. Co musím ocenit tak vizual, ten si zachovává standardní vysokou kvalitu oldschoolově "Argentovského" stylu, který prostě oku vnímavého diváka lahodí. Jinak je to zbytečný díl, který nemá nějaký větší význam pro moderní horor...(21.6.2015)

 • Ramirez85
  odpad!

  Mně nikdo Insidious (aka nejlepší horor po roce 2000) znásilňovat nebude, bitcheeeees! Pojďme se tvářit, že toto nemá s Wanovým Insidious nic společného, anebo ještě lépe, že tuten nikdy nevzniklo...(8.7.2015)

 • Lin Shaye

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace