Kurýr: Restart

• Francie Le Transporteur : Héritage (více)

Profesionální kurýr Frank Martin se musí proti své vůli spojit s nájemnou vražedkyní Annou, aby dostali skupinu bezcitných ruských překupníků s lidmi. Našlapaný mix akce s úžasnou kung-fu řežbou, vizuálně excelentními automobilovými honičkami, zabijácky krásnou „roštěnkou" a pořádnou porcí nadhledu! (Bioscop)

bonovox

Nebol to až taký shit, hlavne kvôli slušnej akcii, strihu a prostrediu. Ed Skrein ala Jan Koleník na nezaplatenie... ()

bigmatko

reštart kuriéra sa nekonal. skôr jeho pohreb. jedna hviezdička za to že sa na filme scenárom podielal Luc Besson a druhá za peknú audinu, sem tam pekné ženy a jednu dve podarené bojové scény. nový kuriér nemá charizmu a jediné čo je na nom drsné je asi jeho hlas inak je to naozaj bieda. Stathamovi sa vyrovná asi len vo farbe obleku. film nie je úplna tragédia ale bohužial má k tomu blízko. neuveriteľne zbytočné diálogy bez obsahu. Tento film by mal rovnakú hodnotu aj keby sa v nom vôbec nehovorilo. ()

DannyBurino

Tak tohle mně mile překvapilo na to, že v trailerech byla akce nepřehledná a Skrein vypadal dost nesympaticky, tak to dopadlo skvěle. Akce byla celkem zmáknutá ( většinou ), a příběh ušel. Pokud jde o postavy tak Frank a jeho táta byli asi nejsympatičtější v celém filmu. Není to nejlepší díl z celé série, ale je to skvělý film, sice mi tam chybí Statham a jeho drsnácká akce, ale moc mi to nevadilo. ()

Davidamper odpad!

Stathamovo kurýr měl - akci, pořádný rvačky, uvěřitelný honičky, pěkný kočičky a prostředí. Tenhle má jen prostředí a charismatického tátu. Jinak nic. Hlavní hrdina umí korát efektivně zatínat čelist. Jinak mu nevěřím nic a občas mi vysloveně vadil.. škoda. ()

pepca72

Ale, no tak, zase tak špatný to nebylo. Chyběl Jason, to je jasný, ale Skerin to dal solidně, na to scénaristické peklo, co mu napsali. Ale komu tady jde o děj, kurňna chlapi? Kundy, Audi, kopance, pěsti, pěkné lokace, 96 minut, nějaký to pivko k tomu, a lepší než poslouchat starou, co bylo na Nově v Ordinaci. Zasložené 3* v rámci béčko-idního braku. ()

fruitixx

Jako nechal si vybuchnout auto za dopisní obálku s prachama...ale jinak fajn...má to takové vyjadřování jak Komenského Svět v obrazech. Škoda že se to snaží tvářit tak děsně chytře a přitom si tam pletou kávovar s odšťavňoačem...Ale to člověka mohlo napadnout už dopředu. když to dělají vopice. Originál Kurýr byl prostě originál. Ale efekty oka, jenže ty jsou dneska všude kde jsou peníze. Na oka už toho bylo ale dost kdysi, když to bylo nové...takže 2* ()

Mr.Lordi

VAROVÁNÍ: Před sledováním tohoto filmu vypněte mozek a zejména postřehové a logické centrum. Pak vám možná ujde to největší mínus - špatně načasované souboje, nesouvislé dialogy apod. co již zmínili komentující před mnou, tudíž se nebudu opakovat a udělím krásných 50%. ()

Nathaniel8

Dialogy a scénář tak to je zlo... Frank v podání Stathama byl taky lepší. Ale jako slušný akční film s pěknýma bitkama a hezkým autem to ujde. ()

Mark1983

Z mého úhlu pohledu existují mnohem horší snímky,než je tady tenhle nový Kurýr. Samozřejmě záleží na vkusu a úhlu pohledu,to nepochybně. Přesto bych tenhle snímek přímo nezatracoval,jen můj osobní názor. Podle mě si minimálně tři hvězdičky,jenž mu věnuji,zaslouží. ()

Unrealik

Nebylo to špatné, prostě svižná, nápaditá (nebo se o to aspoń snažila, tedy co se týká bitek) akce. A kdyby hlavní roli hrál Statham, tak by to bylo určitě minimálně za čtyři hvězdičky. ()

katherine7

Nečekala jsem od toho absolutně nic.. a taky jsem od toho skoro nic nedostala, takže jsem v klidu. Do kina jsem na to odmítla jít, protože tyto remaky/restarty nemám ráda.. ano, hlavně je to kvůli tomu, že zde nehraje Jason Statham. Týpek, který tady hraje kurýra nemá podle mě charisma hodno této role.. tedy charisma určitě má, ale ne takové aby zvládnul zmlátit bandu idiotů, usměrnit bandu holek a ještě si při tom nezasvinit oblek. S takovou gracií to opravdu umí pouze Statham. Co se mi na tomto snímku opravdu líbilo bylo to, že do děje zapletli i kurýrova otce, který zde měl nejednu vtipnou vložku. Jinak byl děj nudný a vše se dalo celkem snadno předpokládat.. za mě 2*. ()

Lukkyn

Jason Statham je jen jeden!!!Tenhle pro mě neznámej týpek mu nesahá ani po kotníky. Ovšem je tu druhý úhel pohledu a to , že Luc Besson dostal rozum a napsal aspoň trochu smysluplnou věc. Už nenechal kurýra dělat ty fantasmagorické hovadiny a udělal ho pro nás smrtelníky trochu snesitelnějšího. Samozřejmě můžeme polemizovat jaký má tenhle "Restart" význam??Podle mě žádný. Bessonovi zřejmě dochází nápady a tak recykluje to, co už jednou jaktakž fungovalo. Abych to shrnul první díl kurýra jsem si užíval, druhý vydržel , třetí přetrpěl a tenhle čtvrtý skončil na druhé příčce i bez Stathama. Nepřestane mě fascinovat , že na takovéhle projekty někdo sežene prachy. Inu kdo chce kam , pomocme mu tam. Lucu a ty si prosím tě najdi raději nějakou novou látku díky!!! ()

flouny8

Nuda s vychrtlejma kozama, přemírou love story a trochou akce. Luc by se měl stydět. Btw jestli nějákýmu kokotovi příjde, že je tahle zprzněnost lepší než nový Hitman (taky nic moc), tak by se měl nad sebou zamyslet. ()

chosan

Sice tady chybí Statham ale i bez něj to není žádná slabotina pro mě to bylo koukatelný, přijatelný a dobře udělaný akční film dávám 75%. ()

zeromen

Myslím že tady tvůrci šlápli hodně vedle, toto pokračování nemělo nikdy vzniknout. Zbytečně vyhozené peníze, a ten kurýr (chce se mi blýt velebnosti). Dvě hvězdy za pěkné kočičky (dala bych si říct :-)) a za pár těch akčních scének. Podle mě bude, ten pravý a jediný kurýr s tváří Jasona Stathama. // viděno na DVD: 27% ()