Sammy.Boy

Tvůrci upustili od většiny vulgarit, vtipné hlášky zůstaly a tak tu máme dost možná nejlepší 3. pokračování v historii! ()

Nix

Ale jo, trojka má pořád nějaký kouzlo a některé vtípky nejsou zas tak trapný. Pořád se u toho pobavíte a potěší i přítomnost některých herců. Rozhodně je to povedenější než předchozí díl. ()

aik

Konečně zas nějaká slušná parodie, která se navíc nenechá zahanbit i ve srovnání s jejími předešlými povedenými předchůdci (lepší než dvojka). Obsahuje plno vychytaných scén mezi kterými určitě kraluje už uváděný pohřeb. Rovněž dobré výkony některých herců ( Anna Faris, Charlie Scheen). Ovšem taky to ještě není úplně ono (pořád se tam dost často oběvuje poněkud trapný humor), a i výkon Leslieho Nielsena mi nepřišel moc zajímavý. No, uvidíme jak dopadne další díl. ()

Threepwood

Kvalitativně něco mezi Bláznivou střelou a předchozími díly.Je to větší sranda(hlavně parodie na Znamení),ale pořád to není to pravé ořechové. ()

Allka

"Děkuji, vaše láska mne vysvobodila." "Vážně?" "Ne, jenom si z vás dělam prdel!" Můj nejoblíbenější díl ze série. Ubráno na nechutnosti a přidáno na trefnejch vtipech:) ()

diabolique

hm,...to uz bolo slabe. Smial som sa len sem-tam, mozno len ked si robili prdel z Eminema, ktory je pre mna dost trapny uz sam o sebe a potesil ma Charlie Sheen(ale tiez sa moc nepredviedol). Mam pocit, ze trosku dosli napady a americky "ring", ktory je jednou z hlavnych tem tejto nevydarenej parodie bol pre mna totalny odpad, takze mozno preto mi toto pripadalo viac suche ako vtipne. ...OK,...beriem spat. Ano, je to slabe a trapne, ale vzdy ked to ide v telke, tak si to pozriem a udrbavam sa jak svina:) Co viac k tomu dodat.... na oscarovom Forrestovi sa sa tolkokrat nezasmejem a ani si ho tolkokrat nepozriem. ()

TSZ

Chacháá, nikdy bych nevěřil že u hodnocení Scary Movie 3 použiju tuhle frázi, ale kvalitu tohoto filmu skutečně většina z nás docení až postupem doby. Co se totiž v roce 2003 zdálo blbé a idiotské (+ extrémně trapné), se dnes, díky Disaster Movie či Epic Movie, jeví téměř jako nadlidsky dokonalá parodie (samozřejmě v kontrastu s výše uvedenými debilitami). ()

movemat

Najlepšie scary movie. Smejem sa len čo si na tento film spomeniem. Skvelo zvládnutá paródia a jedna z najlepších komédií. ()

Haloo5

V porovnaní s dalšími "kúskami" tohoto žánru jedna z nadpriemerných paródií. Na dávku trápnosti musí byť každý fanúšik (aj nefanúšik) paródie pripravený. Faris ma veru nesklamala, podáva dobrý výkon. Brenda tam má tiež slušnú scénku, pri nahnevanej Vedme z Matrixu som skoro plakal od smiechu. Lesliemu Nielsenovi padla rola ako ušitá. - Prezident: "Výborne, už je tady letectvo s těma novýma letadlama" - Odpoveď prezidentovi: "Nemáme kulatá letadla" ()

Jacccob

Nejlepší díl celé triologie, samozřejmě že není dokonalá a původně jsem tu měl tči *, ale při vzpomínce na to couvání autem sem musel jednu přidat ;) ()

Indy21

Sérii Scary Movie mám rád i když je pravda, že první dva díly mě moc nezaujali. Ale ten to je můj nejoblíbenější. ()

Bezda22

Trojka je fakt vymazlená. Dvojka mě moc nebavila a jednička je už taková klasika, kterou už mám okoukanou. Ale trojka to zase nastřelila trošku vejš a některý scény a hlášky se stávají pomalu kultem. Paráda... ()

Skratchy

Asi nejlepší díl ze série Scary Movie.Po tragické dvojce příjemné oživení.Hlavně Leslie Nielsen hrající zmateného prezidenta.Ovšem ten dabing to je zase tragédie.... ()

Lak na vlasy podruhé

Lak na vlasy podruhé