kubilov

Po nevalném druhém dílu nabrala série Scary Movies úplně jiný směr. Především jména jako Charlie Sheen, Leslie Nielsen nebo Pamela Anderson prostě musejí nalákat, a když se k tomu přidá trochu toho humoru a pár vtipných scének, člověk se u toho dokáže bavit. ()

1mara2

Nejsem nějakej velkej fanoušek tý série filmů, ale kdybych to měl shrnout, tak právě asi trojka se mně libila nejvíc. Navíc právě tenhle díl paroduje některý moje docela oblíbený filmy. ()

helrohir

Oproti dvojke prišlo mierne zlepšenie a tento diel ma bavil z celej série asi najviac. Samozrejme, zábavné elementy sa tu striedajú s ultra trápnymi momentmi, takže zas z toho bude len priemernejšie hodnotenie. ()

subic

Ze série parodií Scary Movie byla nejlepší a neúspěšnější jednička a trojka na ni v rámci možností navazuje. Tím ale nechci říct, že celá série je nějaká sláva a extra zábava. Nutno říct, že nebýt v tomto díle Charlieho Sheena, asi bych to už ani vidět znovu nechtěl. 50% ()

Brano

Niekedy sa mi to páčilo viac, ako teraz. Výber parodovaných filmov ma trocha potešil. No i aj tak je film iba občas zábavný. Raz začas prídú veľmi vydarené scény a potom je to chvíľami strašné nudné a trápne. Škoda, že tých horších tu prevláda viac. Aspoň, že autor zvolil dobrých hercov, ktorý nie sú až tak trápny. Z celkovej série asi najvydarenejšia časť. /50%/ ()

DarweyD

jak to jen říct, po filmařský stránce je to skutečně odpad, ale tak nějak ty vtipy prostě hltám i po svý pubertě, pokaždý skončim smíchy na zemi, jeden z hlavních tahounů jsou Charlie Sheen a Leslie Nielsen, a režisér David Zucker který tomuhle paskvilu dává neskutečnou šťávu. ()

george82

Klasická blbost s tak blbýma vtipama až jsou dobrý. Koukal jsem na to po dlouhý době a docela se pobavil. Na pohřbu, při battlu. No prdel prostě. ()

JosefTomas

Co nám to děláš Zuckere? Chceš nás mít na svědomí? Doufám aspoň, že ti dobře zaplatili, protože režisér Bláznivých střel a spoluautor Přísně tajné! a Připoutejte se prosím má na víc. Mnohem na víc. A že to je lepší než dvojka to neomlouvá. Copak to je nějaká meta? ()

SKA

Pro mě osobně tento díl, zatím vede. Je to parodie u které sem se bavil od začátku do konce, doufám že tento trend nebude upadat. ()

rador

Zaujímavosti: Tom Kenny sa neobjavuje v titulkoch, pretože predstavoval mimozemský hlas *** Niektoré scény, ktoré parodovali Matrix: Reloaded boli vyradené *** Film mal alternatívny koniec, ktorý bol tiež vyradený. Tento koniec obsahoval paródie na Matrix: Reloaded, Hulk a Beautiful Mind. *** Všetci sa na Vás spoliehame - veta z Nielsenových úst ktorú vyslovil aj vo filme AIrplane! . Režisérom bol tiež Zucker *** Postava Anthonyho Andersona sa pri testovacom premietaní stala u tvorcov oblúbená a boli s ním natočené dodatočné scény. *** Cindy a Brenda sú jediné postavy, ktoré sa objavili v tomto a aj 2 predchádzajúcich dieloch. *** Na začiatku Brendinho pohrebu je v odraze vidieť kameramana. ()

x_ander

Zatímco jednička se mi hodně líbila, dvojku jsem nějak přetrpěl a trojka mě vůbec nebavila. Jednu * za hrudník Denise. ()

Toumyk

Poměrně příjemné překvapení...možná je to změnou režiséra, ale ze všech třech dílů co jsem viděl byl tento nejlepší. ()

Lak na vlasy podruhé

Lak na vlasy podruhé