Gadamf

Pár rokov dozadu by to bola pre mňa najlepšia paródia. Takto po vyzretí (a tiež po tom, čo som ten film videl už asi 10-krát) hodnotenie znižujem. Stále však na to, že je to americký pokus o paródiu, je pomerne podarený. Napríklad s predošlými dvoma dielmi sa to nedá vôbec porovnávať. ()

keyzar

Výborný film. Těžko říct, jestli horší nebo lepší jak předchozí díly. Děj byl už trochu přitažený za vlasy, ale o to víc bylo humoru. A konec konců, kdo u takového filmu potřebuje promakaný děj? :-) ()

Leeroy3167

Pre mňa najlepšie Scary Movie, možno vďaka Charliemu, ktorého od čias Horucich striel radim medzi kráľov paródii. ubudlo fekálneho humoru, pribudli klasické gagy a viac pamätných scén, ako v prvých dvoch dieloch dohromady. Kiež by si všetky novodobé paródie držalia aspoň takúto úroveň. ()

ShortyIC

Milujem Scary Movie už od jednotky. A po zhliadnutí tejto trojky nemením názor. Proste skvelá zábava pri ktorej sa ťažko zdržím smiechu. ()

HellFireFery

Po skutečně mizerné dvojce se série Scary Movie ve třetím díle vrací v plné síle. Samozřejmě tomu velmi pomohl Leslie Nielsen (opět v perfektním dabingu od pana Brabce), který má opravdu skvělé hlody, které od něj jeho fanoušci čekají. Škoda jen, že nedostal více prostoru. Co mě však potěšilo, že i další scény nejsou tak trpké a bez chuti jako v předchozím díle. Ano, i zde je plno vtípků, které mohly být vynechány, ale dávám jednu hvězdičku navíc už proto, že tu tento díl moc dobré hodnocení nemá. ()

tsatsiki

Tento díl je můj nejoblibenější, svou ujetostí a hlavně v něm hraje můj oblíbený Charlie Sheen. je to skvělá parodie na kruh, nejvíc mě pobavilo, když smrtka volala Anně, ptala se na jejícho syna jestli je doma a ona počkejte nechte mu vzkaz. 7dní a jak se to píše?... :D Takových komedií by mělo být víc. ()

natalie15

3 pokračovanie sa celkom dalo zniesť, aj keď skutočne nepochopím, či tvorcovia zámerne produkujú viac nechutných a trápnych vtipov, alebo proste nemajú dosť kreativity na to, aby urobili viacej tých inteligentnejších, alebo aspoň "normálnych". 30%. ()

lobo87

Tretie pokračovanie má niekoľko skvelých momentov. Tým prvým je David Zucker, jeden z otcov žánru, na režisérskej stoličke. Tým druhým Leslie Nielsen, najznámejšia tvár parodických filmov. A tým tretím jednoznačne Charlie Sheen. Scary Movie 3 sa opäť vyšvihlo medzi tie lepšie, trefnejšie a kvalitnejšie paródie... 60% ()

blondboss

Jedna z tých lepších častí Scary Movie. Fakt mám niekedy pocit, že tvorcovia filmu boli celý čas nakrúcania filmu na práškoch, lebo niektoré vtipy a fakes boli naozaj bravúrne. Anna Faris ako vždy válila a Leslie Nielsen s Charlie Sheenom boli skvelý bonbónik. Určite podhodnotená paródia. 65 % ()

AndrewNewman

Nie je to síce čístých päť hviezd, no pre mňa je to čo sa komédii alebo skôr paródii týka kultová záležitosť. Opäť sa potvrdilo, že Zucker a Nielsen v tomto ohľade nemajú konkurenciu. ()

Nikolas__

No, teď nevím jak sérii Scary Movie hodnotit. Nějaké díly jsou vtipnější než ty druhé, ale nevím jestli přímo lepší. Humor je tu totiž to jediné co funguje. Trojka mě docela překvapila, od čehož se i odvíjí mé výsledné hodnocení. Dvojka mě ovšem bavila o něco více. ()

Docentus

Viděl jsem to včera a dnes si už nemapatuju na nic zásadnějšího z toho filmu, tedy není to bůhvíco. Občas se jeden zasměje, chvílemi je to dokonce i docela solidní parodie, často nuda. Po úděsné dvojce zasloužené 3* ()

Lak na vlasy podruhé

Lak na vlasy podruhé