Randall "Memphis" Raines žije poklidným životem kdesi na předměstí a učí děti jezdit na motokárách. Ovšem pouze do té doby, než se dozví, že se jeho mladší bratr zapletl do krádeží aut a jednu tak parádně zpackal, že mu hrozí smrt slisováním v autě. Byl přesvědčen, že s kriminální kariérou definitivně skončil, ale nastal čas, kdy se musí na chvíli vrátit ke své bývalé profesi. Dostal totiž zakázku, kterou nemůže odmítnout. Buď ukradne padesátku drahých a náležitě zabezpečených automobilů, nebo jeho bratr zemře. Aut na seznamu je hodně a času pekelně málo. Proto Memphis svolá svůj starý tým, aby rozehráli koncert, po kterém bude policii ještě dlouho zvonit v uších! (TV Nova)

enterama

nenehajte sa ovplyvnit komentarmi ,toto nie je film o autach ale o zlodejoch aut,nechapem ako niekto moze prirovnavat 60 sekund s Rychlo a zbesilo. Hviezdicka za hudbu a styri za tehlu. ()

randel

Nevím proč, ale nějak mi ten film přirostl k srdci. Snad kvůli nádherným autům, snad kvůli mému oblíbenému Nicolasovi mě ani v pořadí snad pátá projekce neurazila. ()

CrashHP

Nicolas Cage, Angelina Jolie, rýchle autá. Je to jedna obrovská akčná jazda. Takto má vypadať film, ktorý si dokážem pozrieť kedykoľvek a hneď mi zlepší náladu. ()

Uframufrag

Prvykrat som film videl pred veeeeeeeeeeeela rokmi a bol som do neho uplne pafff, jasne od vtedy sa casy zmenili a trend filmov siel inym smeron, no napriek tomu je toto podla mna jeden z najlepsich "Cage-ovych" filmov... Rychle auta a krasne zeny to je "moja salka caju" :-)))) ()

Novik

Přitroublý scénář který schazuje příjemnou oddychovku s skvělými herci. Cage a Jones jasně vede. :) ()

Bolletta

Scénář průhledný jak právě vypucované okno, ošklivá Angelina Jolie, nevýrazný Nicolas Cage... ale naštěstí je film přehlcen takovým množstvím aut a vrnění motorů, že se ta negativa dají překousnout. Ke svému auto jsem mívala podobný vztah jako Cage ke svému Shelby (rozdíl byl snad jen v tom, že já to své nekradla), takže jsem se i docela pobavila :-) Z původního hodnocení ubírám jednu hvězdičku, ale i tak se film drží nad průměrem. ()

JARDAHONDA

Film 60 sekund patří k mojim favoritům - nehledě na auta, které jsou mojí srdcovou záležitostí. Parta kamarádů se dá po letech dohromady aby pomohla Memphisovi (Nicolasu Cageovi) zachránit jeho bratra před popravou. Pokud chce bratr přežít, musí tak experti na vozy ukradnout do tří dnů 50 luxusních aut. Boj s časem může začít. Kladně hodotím taktéž soundtrack. Závěr = 100% ()

Varoglam

Automobilová klasika pro automobilové nadšence s akčním dějem a lásce, jak bratrské tak, však víte ;-) K tomu vynikající herci jako Cage a Julie. ()

Scott4

Lepší 3*. Film má skvělý soundtrack,režie je slušná,Cage hraje solidně,všude jezdí spousta nádherných aut..hmm..no a co že scénář je dementní..já se bavil. ()

Choucas odpad!

Zřejmně jsem opravdu divnej a jinej, ale nudil sem se naprosto neskutečným spůsobem. Možná to bude tím že filmy okolo roku 2000 mně neberou obecně, možná tím jak nemožně to zničilo kult originálu. Originál je opravdu o 100% lepší pro mně, nevím čím to je ale tam jsem našel vše co jsem čekal, zde nic. Takže bohužel odpad. ()

MR.Lolofon

A.Jolie pred 11 rokmi dala tomuto filmu šťavu, hlavne vizúalne, skvelý snímok. Slušné výkony, samozrejme je to priamočiare ale netreba všade do každého filmu srať dramatické zvraty, srdce trhajúce kraviny a podobné hlúposti iba oblbujúce už ajtak blbého amerického občana, občas treba aj čosi priamočiare. V tomto filme, ale aspoň u mňa najobľúbenejšou postavou nebol Memphis , ale "Socha". ()

Naštvaný řidič Nicolas Cage

Naštvaný řidič Nicolas Cage