• dobytek

Tenhle film je jenom slabej odvar originální verze z roku 74. Zatimco v roce 1974 vzduchem lítaly skutečný auta, který řídili skutečný lidi a při bouračkách se mačkaly skutečný plechy, tak tady Nicolas Cage vesele lítá se svym na počítači vytvořenym Mustangem takovym způsobem, že kdyby to viděli bratři Wrightové, tak zblednou závistí. Eleanor je sice moc pěknej stroj, ale to je na tomhle filmu asi to nejzajímavější, což je dost málo. Navíc mně se stejně víc líbí Mustang z roku 73, kterej můžete vidět právě v originální verzi.(14.9.2006)

Škoda, že Nicolas Cage má ve filmu jen jeden výraz a Angelina na hlavě něco, co nikdy nemělo spatřit světlo světa. Příběh je předvídatelný, ale pěkný káry, trocha akce a skvělý soundtrack přeci jen vyvažují ostatní zápory. Zakončení ve stylu "nevyšlo to, ale fízlové nám odpustí " mě taky příliš nenadchlo.(1.9.2009)

• monolog

Děj spíš o ničem a na ty auta taky moc vidět není. A zápletka mi přijde tak přitažená za vlasy, že jinde než v Tibetu by se to stát nemohlo. Vlastně ani nevím, proč jsem se na to díval, protože nic dobrýho tam nebylo. Jen jedna velká nablýskaná nuda.(12.2.2006)

Průměrný thriller o velkém kradení aut v ulicích amer.měst.(6.11.2009)

Dobra jizda, ale lepší pocit by byl,kdybych na konci cítil, že trvala 60 sekund než 117minut ;-)(3.6.2004)