Nebyť tam Angie....(19.9.2005)

• Tosim

S autíčkama jsem si hrál naposledy ve školce a ten zbytek žádný (tím méně filmový) orgasmus nevyvolá (i když se o to blonďatá Angelina svými hláškami, z nichž nejlepší je ta o souloži na kapotě, docela snaží.) Leč marně. 50%.(31.1.2006)

Cage je torporný jako vždy, Jolie je kočka jako vždy,auta jsou rychlá a policajti tupí, co čekat, že? Celkem nuda, za krásu žena rychlost koní dávám 3*(15.8.2006)

• Cival

... aneb jak dokáže otravný scénář mrzké kvality zhatit talent Dominica Seny a potenciál Nicolase Cage. Smutná záležitost se zatraceně nevýraznou Angelinou (příště jiný účes, prosím).(30.6.2002)

• monolog

Děj spíš o ničem a na ty auta taky moc vidět není. A zápletka mi přijde tak přitažená za vlasy, že jinde než v Tibetu by se to stát nemohlo. Vlastně ani nevím, proč jsem se na to díval, protože nic dobrýho tam nebylo. Jen jedna velká nablýskaná nuda.(12.2.2006)

• - Když Mephis po uražení zrcádka chce znovu nastartovat Eleanor, tak Eleanor nastartuje dříve, než otočí klíčkem. (Ahurmen)

• - Při "autařském" kvízu, který přes vysílačky spustí Otto (Robert Duvall), padne otázka na auto poručíka Columba. Kip (Giovanni Ribisi) odpoví Peugeot Cabriolet. Ale přesnější odpověď je Peugeot 403 Cabrio. (lskala)

• - Eleanor měla obě dvě zrcádka kulaté, ale na konci filmu je na straně řidiče zrcádko obdélníkové. (Ahurmen)