Silná drahá auta, Angelina Jolie obarvená na Blond, a k tomu skvělá hudba s Nicolasem Cagem řídícím v závěrečné scéně Ford Mustang "Eleanor"... ,a šílený zabiják, který dělá ve volných chvílích nábytek = 60 sekund .... Velmi povedená nenáročná zábava, která potěší nejen automobilové fandy 7.5/10.(11.2.2009)

Původní verze je o několik kvalitativních tříd výše. Ovšem ani tato Senova není úplná ztráta času. Je to solidně odvedené průměrné řemeslo, které nenachází oporu ve scénáři a tak stojí vlastně jen na blbinkách herců. 60 sekund sice díky stopáži nejede na "plný plyn", ale ty dvě hodiny v jejich společnosti uběhnou nakonec celkem rychle.(3.7.2007)

„Čím platíš mechanikov? Gumovými medvedíkmi?“ 60 SEKÚND, remake Halickiho béčka (zomrel počas nakrúcania sequelu/1989), ma sklamalo už v kine a odvtedy sa to nezlepšilo. Neviem, kam sa podel povestný Bruckheimerov rozpočet, teda mimo tých parádnych áut, ktoré sa ale na film o autách len hriešne mihnú a zapadnú prachom bez toho, aby sme cítili vôňu benzínu. Začína to úžasnými úvodnými titulkami, lenže nakoniec sa to zvrtne v niečo, čo nie je ani akčné a ani napínavé (hrdinom kvôli čajovému Zlu nehrozí žiadne nebezpečenstvo; stačí pár hodín pred vypršaním limitu utiecť z mesta). Dobre, možno by som chcel priveľa, ale čo tak prepracovať vzťah dvoch rozhnevaných bratov a nešťastnej mamy? Čo tak sa sa ponoriť do vety „ak sa chce človek živiť poctivo, musí makať dvakrát tak viac“? Čo tak prepracovať motív druhých šancí? Aby toho nebolo málo, niekoľko dobrých hercov (Duvall, Patton, Lindo, Jolieová, mĺkvy Vinnie Jones) sťahuje ku dnu mdlý (a prefarbený) Cage, z ktorého necítiť lásku k automobilom, nevraviac o omyloch á la Scott Caan, William Lee Scott a černoch s hadom. Ledva 60%, ak chcete hučanie áut, siahnite po RÝCHLO A ZBESILO. Kino Považan 2000(26.10.2004)

Ten kdo se aspoň trochu zajímá o auta by si tento snímek rozhodně neměl nechat ujít. Nejsem do aut nějak zapálen, ale dostal jsem co jsem očekával a dobře jsem se přitom bavil.....(26.11.2007)

• Lima

Možná, že automobilový fanoušek si na tomhle filmu něco najde, ale i tak nevěřím, že by se nenudil. Je to takové nemastné, neslané. Ani zábavné, ani tak blbé, aby se u toho člověk mohl alespoň zasmát. Prostě nuda, i přes přítomnost dvojice Cage-Jolie.(4.7.2002)

• - 90 milionový snímek se první víkend v USA promítal ve 3006 kinech a vydělal 25 336 048 dolarů. Náklady na reklamu činily 27 milionů dolarů. (HOODY)

• - Filmaři si pro svoje potřeby postavili jedenáct replik vozu Shelby Mustang GT 500 z roku 1967 (Eleanor). (Amplifier)

• - Při "autařském" kvízu, který přes vysílačky spustí Otto (Robert Duvall), padne otázka na auto poručíka Columba. Kip (Giovanni Ribisi) odpoví Peugeot Cabriolet. Ale přesnější odpověď je Peugeot 403 Cabrio. (lskala)