• Brouk

Auta a soundtrack, to je na tom filmu zajímavé... Jinak zklamání(19.10.2004)

60 sekund je přesně tak blbý film, jak se dá od bezmozkového akčňáku na přelomu milénia očekávat. Spousta testosteronu, nažhavená fára, "hard to get" dámská vsuvka v podobě Angeliny Jolie, která svým živelným zjevem evokuje nespoutanost konce devadesátek a několik skoro mystických scén Nick Cage vs Shelby - aneb auto jako každé jiné. Škoda že se po tomto filmu umlčel na slušnou řádku let Dominic Sena, protože vizuál umí fantasticky, hudebně podbarvuje ještě lépe a jeho filmy mají nejen díky tomu akční spád a spárvně kulervoucí drajv. Tady chyběl smysluplnější scénář a občas by to chtělo i více logiky (viz Memphis a jeho skok na mostě), nicméně jako odreagovačka se to dá ustát. Soundtrack je prďácká záležitost a i díky němu těmhle autům dost neduhů odpustíte.(7.5.2005)

Škoda, že Nicolas Cage má ve filmu jen jeden výraz a Angelina na hlavě něco, co nikdy nemělo spatřit světlo světa. Příběh je předvídatelný, ale pěkný káry, trocha akce a skvělý soundtrack přeci jen vyvažují ostatní zápory. Zakončení ve stylu "nevyšlo to, ale fízlové nám odpustí " mě taky příliš nenadchlo.(1.9.2009)

• bestlama

Ryhlá auta, Nicolas Cage ... dal bych lepší hodnocení o filmu, kde se krade . ... Ale ta Angelina :((20.5.2009)

Zafarbenie všetkých záberov (technicky) je proste tak čarovné, že ma na tom filme niečo fascinuje. Mal som 12, keď som sa pohádal s rodičmi, aby som namiesto divadla ostal doma pozerať tento film. Videl som ho raz, dvakrát, potom som si zohnal dvd atď. Proste bol premňa niečim výnimočný. Kamoši zohnali ruský polooriginálny soundtrack, a použili sme ho pri natáčaní naších prvých debiliniek :) Táto hudba sa pre nás stala večnou spomienkou na tie výborné časi, ktorých duch ešte v nás dodnes žije a núti nás robiť experimentálne filmečky aj s dospelou (o nič múdrejšou) hlavou :)(9.12.2006)