Takže - Cage jako zloděj-sympaťák, Duvall jako charakterní milovník koní pod kapotou ze staré školy, Angelina jako obvykle;), Vinnie Jones jako ne zrovna ukecaný ranař ve stylu Velkého Chrise ze Sbal Prachy A Vypadni, výborná hudba a hlavně a především bryndák v povinné výbavě pro všechny milovníky, nadšence a / nebo znalce těch krasavců nebo krásek na čtyř kolech, bez rozdílu pohlaví, vyznání, barvy pleti nebo čehokoliv jiného. Ale jinak je to hrozný béčko:) 70%(31.1.2003)

Vůbec to není tak špatné, jak by se na první pohled mohlo zdát. Je to celé zahaleno do pěkného vizuálního filtrovaného hávu, a dost pomáhá i nabušený soundtrack. Cage je dostatečně cool a Angelina zase odpovídajícně sexy, takže slabší scénky bych v tomto případě tolik neřešil.(10.1.2008)

Film o zlodějích aut a jejich nekonečných fintách, jak ukrást auto. Jejich úkolem je za jednu noc zmocnit se domluveného počtu aut. Tu omáčku kolem toho jsem už zapomněl. Asi mě to příliš nazaujalo. To se radši mrkněte na Rychle a zběsile. 55%(11.1.2008)

• Sarkastic

Hm, tak tohle fakt ne. Akční film plný...ehm...nudy. Spousta rychlých strojů, plno drsnejch keců a skutek utek. Film může zaujmout snad jen milovníky rychlých aut, mezi které se nějak zvlášť neřadím.(17.12.2007)

Když se někomu líbí celý film jen proto že v něm jednu z hlavních rolí hraje auto, tak by stálo za to popřemýšlet zda-li by nebylo vhodné vyhledat příslušného lékaře. Například docent Chocholoušek, by po takovém pacientovi sáhnul s obrovskou chutí.... Hodnotit příběh by nemělo cenu, Bruckenheimer se z toho snaží udělat podívanou ve stylu Skály. To usilí vypadá hodně směšně. Přemýšlím zda existuje něco lehčího než krást v LA auta. Docela rád jsem si tuhle "podívanou" po letech připomněl a zjistil že mě vlastně chybět nebude. 50%(8.6.2015)