Když se někomu líbí celý film jen proto že v něm jednu z hlavních rolí hraje auto, tak by stálo za to popřemýšlet zda-li by nebylo vhodné vyhledat příslušného lékaře. Například docent Chocholoušek, by po takovém pacientovi sáhnul s obrovskou chutí.... Hodnotit příběh by nemělo cenu, Bruckenheimer se z toho snaží udělat podívanou ve stylu Skály. To usilí vypadá hodně směšně. Přemýšlím zda existuje něco lehčího než krást v LA auta. Docela rád jsem si tuhle "podívanou" po letech připomněl a zjistil že mě vlastně chybět nebude. 50%(8.6.2015)

V podstate po vsech strankach prumernej akcni film. Mame tu sice nejaky honicky, ale poradna je az zaverecna. Obcas se tu sice vystreli, ale jen malokdy. Herci jsou dobry, celkem pekna sestava lupicu a Cage je v pohode, Angelina sexy, ale nejaky extra vykony nepodavaj a ani to neni potreba. Za zminku jeste stoji paradni Eccleston jako zaporak. No a pribehove dostacujici, ale nijak komplikovanej dej se nekona, navic ma film dve hodiny, z toho prvni se jen dava dohromady parta a konec je protahovanej. A nejlepsi cast filmu, loupeze aut, jsou udelany jen v takovym rychlym sestrihu a clovek si to neuzije. Aspon, ze nektery auta jsou fakt paradni. Celkove proste kdyby se nekdo zeptal, proc se na film podivat, tak nevim, ale nejak se to vsechno stastne dalo dohromady, je to pekne a svizne natoceny a me se film libil.(20.2.2005)

Ten kdo se aspoň trochu zajímá o auta by si tento snímek rozhodně neměl nechat ujít. Nejsem do aut nějak zapálen, ale dostal jsem co jsem očekával a dobře jsem se přitom bavil.....(26.11.2007)

• sud

Podobně jako "Rychle a zběsile", "60 sekund" mě nezasáhlo. Koukal jsem na to vlastně kvůli Nicolasu Cageovi, Angeline a autům. Nicolas Cage nic extra, Angelina má málo prostoru (sice není bůhvíjaká herečka, ale slušelo jí to), ale ty auta za to stály. I když ty celý film nedokážou utáhnout, protože scénář je hloupý až praští. Ale jo, dá se to.(8.12.2007)

Nebyť tam Angie....(19.9.2005)