• Marius
  ***

  Nebyť tam Angie....(19.9.2005)

 • TeeAge
  *****

  Zafarbenie všetkých záberov (technicky) je proste tak čarovné, že ma na tom filme niečo fascinuje. Mal som 12, keď som sa pohádal s rodičmi, aby som namiesto divadla ostal doma pozerať tento film. Videl som ho raz, dvakrát, potom som si zohnal dvd atď. Proste bol premňa niečim výnimočný. Kamoši zohnali ruský polooriginálny soundtrack, a použili sme ho pri natáčaní naších prvých debiliniek :) Táto hudba sa pre nás stala večnou spomienkou na tie výborné časi, ktorých duch ešte v nás dodnes žije a núti nás robiť experimentálne filmečky aj s dospelou (o nič múdrejšou) hlavou :)(9.12.2006)

 • Tyler
  ***

  Kdyby v tom nehrál Nick Cage a Angie Jolie, tak to je ještě mnohem horší...Naštěstí oba dva jsou schopní utáhnout film sami o sobě, takže když se dají dohromady je to fajn. Ale Angelině ty blond vlasy sluší mnohem víc než Cageovi :)....Vlastně nesmím zapomenout na skvělého Vinnieho Jonese, jeho figurka je vážně zábavná...Tak to jsme měli plusy. A teď se pustíme do mínusů - takže o čem že má tenhle snímek být? Ano, už vím - o autech. Vezmeme to zkrátka - tolik výjimečných automobilů měli k dispozici, a tak to celé promrhali !!! Žádná akce, žádné erotické záběry plechových krasavců, žádný řev vytáčených motorů - prostě nic. Kde není scénář, aspoň tohle mělo být. Škoda mluvit...A za co že jsou nakonec ty tři hvězdičky? První přece jen za sbírku automobilových skvostů, kdy si člověk uvědomí, co všechno by chtěl mít v garáži, druhá za pár opravdu zábavných momentů + soundtrack a třetí za Angelinu a Nicka...(25.9.2003)

 • Dragoni
  ****

  Silná drahá auta, Angelina Jolie obarvená na Blond, a k tomu skvělá hudba s Nicolasem Cagem řídícím v závěrečné scéně Ford Mustang "Eleanor"... ,a šílený zabiják, který dělá ve volných chvílích nábytek = 60 sekund .... Velmi povedená nenáročná zábava, která potěší nejen automobilové fandy 7.5/10.(11.2.2009)

 • Shit
  *****

  Film nabušenej akcí a rychlejma autama, všechno je ve skvělým tempu, který vás nenechá ani na chvilku vydechnout. Naštěstí to má i děj, kterej má hlavu a patu, což u podobných filmů moc častu neni vidět a taky kvalitní herecký obsazení, tim samozřejmě hlavně myslim Nicolase Cage a Angelinu jolie, takže tam musim bouchnout 5*(20.3.2005)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace