• Tosim
  **

  S autíčkama jsem si hrál naposledy ve školce a ten zbytek žádný (tím méně filmový) orgasmus nevyvolá (i když se o to blonďatá Angelina svými hláškami, z nichž nejlepší je ta o souloži na kapotě, docela snaží.) Leč marně. 50%.(31.1.2006)

 • Davies182
  ***

  Vůbec to není tak špatné, jak by se na první pohled mohlo zdát. Je to celé zahaleno do pěkného vizuálního filtrovaného hávu, a dost pomáhá i nabušený soundtrack. Cage je dostatečně cool a Angelina zase odpovídajícně sexy, takže slabší scénky bych v tomto případě tolik neřešil.(10.1.2008)

 • Hal_Moore
  ****

  Po shlédnutí snímku v kině jsme domů jeli neuvěřitelnou rychlostí. Kamarád si myslel, že je Memphis Raines. 60 Sekund má v sobě tolik adrenalinu... Krásný snímek. Výborné dílo ve všech směrech. Navíc k tomu všemu hraje vynikající soundtrack, jak písničkový, tak hudební. Honičky jsou působivé a udělané profesionálně. Má ale i zápor. Nemám ani páru, proč je tady Angelina Jolie (ještě k tomu blondýnka). Do tohohle se nehodí. Její charakter v celém příběhu nic neznamená, tudíž je zcela zbytečný. Nic to nemění na tom, že 60 Sekund je pekelná jízda od začátku až do konce. Shelby Mustang GT 500? Už vím co chci k narozeninám.(21.7.2005)

 • Djkoma
  ***

  Dobra jizda, ale lepší pocit by byl,kdybych na konci cítil, že trvala 60 sekund než 117minut ;-)(3.6.2004)

 • Sarkastic
  **

  Hm, tak tohle fakt ne. Akční film plný...ehm...nudy. Spousta rychlých strojů, plno drsnejch keců a skutek utek. Film může zaujmout snad jen milovníky rychlých aut, mezi které se nějak zvlášť neřadím.(17.12.2007)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace