• Sarkastic

Hm, tak tohle fakt ne. Akční film plný...ehm...nudy. Spousta rychlých strojů, plno drsnejch keců a skutek utek. Film může zaujmout snad jen milovníky rychlých aut, mezi které se nějak zvlášť neřadím.(17.12.2007)

• Cival

... aneb jak dokáže otravný scénář mrzké kvality zhatit talent Dominica Seny a potenciál Nicolase Cage. Smutná záležitost se zatraceně nevýraznou Angelinou (příště jiný účes, prosím).(30.6.2002)

Vůbec to není tak špatné, jak by se na první pohled mohlo zdát. Je to celé zahaleno do pěkného vizuálního filtrovaného hávu, a dost pomáhá i nabušený soundtrack. Cage je dostatečně cool a Angelina zase odpovídajícně sexy, takže slabší scénky bych v tomto případě tolik neřešil.(10.1.2008)

Nielen, že Sena film miesto akcie hlúpo zakecáva, ale ešte aj nadržuje tým starým krámom. Na neakčný akčný film pri dvojhodinovej stopáži, trochu blbá vizitka. 50%(27.5.2004)

Čim je ten film starší, tim víc se mi líbí. Nadupanej soundtrack, pěkný káry a skvělý herecký obsazení.(27.9.2005)

• - Při prvním záběru na sepsaný seznam aut je u auta "Porsche Boxster" chyba v názvu - je napsáno jako "Porsche Boxter". V pozdějších záběrech je tato chyba opravena. (Ahurmen)

• - Filmaři si pro svoje potřeby postavili jedenáct replik vozu Shelby Mustang GT 500 z roku 1967 (Eleanor). (Amplifier)

• - Rampa, za jejiž pomocí Memphis (Nicolas Cage) přeskakuje kolonu v Eleanor, prvotně nebyla vůbec spuštěna. Hned ale v dalším záběru se však objevila na zemi. (KucC)