Hodne prumerny filmecek, ktery tezi jen z velkeho mnozstvi super bouraku a tim padem je dokonalou pastvou pro oci vetsiny muzske populace – ale ten scenar!(27.7.2002)

Když má člověk během tohoto filmu nutkání jít na hajzl tak prostě vstane, dojde na hajzl, vysere se, vrátí se zpátky a jestli chce stihnout tenhle film v celku a v té nejlepší kvalitě, bude ho to trvat nanejvýš šedesát sekund. Být to akčnější, možná by to měl za míň, ale tady to za míň určitě nestihne.(2.3.2005)

Špatný zmražený scénář co se nikdy neroztaje, za to akce, která se nikdy nezastaví.(14.2.2012)

Nejlepší film s Cagem !!!!(23.11.2007)

• monolog

Děj spíš o ničem a na ty auta taky moc vidět není. A zápletka mi přijde tak přitažená za vlasy, že jinde než v Tibetu by se to stát nemohlo. Vlastně ani nevím, proč jsem se na to díval, protože nic dobrýho tam nebylo. Jen jedna velká nablýskaná nuda.(12.2.2006)