• bestlama

Ryhlá auta, Nicolas Cage ... dal bych lepší hodnocení o filmu, kde se krade . ... Ale ta Angelina :((20.5.2009)

• MrHlad

Žádnej scénář, hlavně, že je na co koukat. Hezký káry, hezký ženský a to je všecko. Pokud to někomu stačí, nic proti, ale já bych radši trochu víc toho příběhu.(8.10.2002)

Obsazení by mělo napovědět, jak se bude film vyvíjet, ale bylo to přesně naopak. Cage, Jolie ani Duvall neukázali nic světoborného, a proto se 60 sekund řítí do modré!(25.6.2006)

• sud

Podobně jako "Rychle a zběsile", "60 sekund" mě nezasáhlo. Koukal jsem na to vlastně kvůli Nicolasu Cageovi, Angeline a autům. Nicolas Cage nic extra, Angelina má málo prostoru (sice není bůhvíjaká herečka, ale slušelo jí to), ale ty auta za to stály. I když ty celý film nedokážou utáhnout, protože scénář je hloupý až praští. Ale jo, dá se to.(8.12.2007)

• Boogeyman

Recenze BD na Filmserver.cz(17.3.2011)

• - Snímek se stal celosvětově jedním z největších filmových hitů roku a k tomu do té doby 7. nejlépe prodávajícím titulem na DVD vůbec. (Edgerton)

• - Nicolas Cage za film obdržel honorář přesahující 20 mil. amerických dolarů a zařadil se tak spolu s Tomem Hanksem nebo Tomem Cruisem mezi tehdejší nejlépe placené herce v Hollywoodu. (Edgerton)

• - V jedné ze scén Memphis (Nicolas Cage) při couvání urazí na Eleanor zrcátko. V následujících scénách je však nepoškozené, opět chybí až na konci filmu. (KucC)