• dobytek

Tenhle film je jenom slabej odvar originální verze z roku 74. Zatimco v roce 1974 vzduchem lítaly skutečný auta, který řídili skutečný lidi a při bouračkách se mačkaly skutečný plechy, tak tady Nicolas Cage vesele lítá se svym na počítači vytvořenym Mustangem takovym způsobem, že kdyby to viděli bratři Wrightové, tak zblednou závistí. Eleanor je sice moc pěknej stroj, ale to je na tomhle filmu asi to nejzajímavější, což je dost málo. Navíc mně se stejně víc líbí Mustang z roku 73, kterej můžete vidět právě v originální verzi.(14.9.2006)

• Brouk

Auta a soundtrack, to je na tom filmu zajímavé... Jinak zklamání(19.10.2004)

rozpočet : $90 million tržby celosvetovo : $237,202,299(14.12.2006)

Hodne prumerny filmecek, ktery tezi jen z velkeho mnozstvi super bouraku a tim padem je dokonalou pastvou pro oci vetsiny muzske populace – ale ten scenar!(27.7.2002)

• Sarkastic

Hm, tak tohle fakt ne. Akční film plný...ehm...nudy. Spousta rychlých strojů, plno drsnejch keců a skutek utek. Film může zaujmout snad jen milovníky rychlých aut, mezi které se nějak zvlášť neřadím.(17.12.2007)

• - Auto číslo 34 na seznamu je uvedeno jako Mercedes Benz S600. Potom co jej ukradnou z policejní stanice je vzadu na autě napsáno S500. (Ahurmen)

• - Na tabuli, kde je seznam aut, které musí ukrást je napsán "69 Dodge Superbird". V roce 1969 udělal Dodge jedině speciální NASCAR model nazvaný Charger Daytona. Jediný vůz, který se jmenuje Superbird je od automobilky Plymouth, která tento model vyrobila v roce 1970. (Ahurmen)

• - Ve scéně těsně před tím, než začne honička s Johnnie D, Kipem a Mephisem jsou v Minivanu. Potom jakmile poběží pryč, jsou ve staré Chevelle. (Ahurmen)