• Brouk
  **

  Auta a soundtrack, to je na tom filmu zajímavé... Jinak zklamání(19.10.2004)

 • Kaka
  ***

  60 sekund je přesně tak blbý film, jak se dá od bezmozkového akčňáku na přelomu milénia očekávat. Spousta testosteronu, nažhavená fára, "hard to get" dámská vsuvka v podobě Angeliny Jolie, která svým živelným zjevem evokuje nespoutanost konce devadesátek a několik skoro mystických scén Nick Cage vs Shelby - aneb auto jako každé jiné. Škoda že se po tomto filmu umlčel na slušnou řádku let Dominic Sena, protože vizuál umí fantasticky, hudebně podbarvuje ještě lépe a jeho filmy mají nejen díky tomu akční spád a spárvně kulervoucí drajv. Tady chyběl smysluplnější scénář a občas by to chtělo i více logiky (viz Memphis a jeho skok na mostě), nicméně jako odreagovačka se to dá ustát. Soundtrack je prďácká záležitost a i díky němu těmhle autům dost neduhů odpustíte.(7.5.2005)

 • Djoker
  ***

  Škoda, že Nicolas Cage má ve filmu jen jeden výraz a Angelina na hlavě něco, co nikdy nemělo spatřit světlo světa. Příběh je předvídatelný, ale pěkný káry, trocha akce a skvělý soundtrack přeci jen vyvažují ostatní zápory. Zakončení ve stylu "nevyšlo to, ale fízlové nám odpustí " mě taky příliš nenadchlo.(1.9.2009)

 • bestlama
  **

  Ryhlá auta, Nicolas Cage ... dal bych lepší hodnocení o filmu, kde se krade . ... Ale ta Angelina :((20.5.2009)

 • TeeAge
  *****

  Zafarbenie všetkých záberov (technicky) je proste tak čarovné, že ma na tom filme niečo fascinuje. Mal som 12, keď som sa pohádal s rodičmi, aby som namiesto divadla ostal doma pozerať tento film. Videl som ho raz, dvakrát, potom som si zohnal dvd atď. Proste bol premňa niečim výnimočný. Kamoši zohnali ruský polooriginálny soundtrack, a použili sme ho pri natáčaní naších prvých debiliniek :) Táto hudba sa pre nás stala večnou spomienkou na tie výborné časi, ktorých duch ešte v nás dodnes žije a núti nás robiť experimentálne filmečky aj s dospelou (o nič múdrejšou) hlavou :)(9.12.2006)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace