Možno je to tým, že mám tak Nicolasa rád, alebo tým, že mám rád akciu, ale mne sa tento film bohovo páčil. Nadupané, nádherné stroje, myslím, že režisér výberom tých správnych áut ozaj trafil do čierneho. Torzo scenáru je síce postavené na ohranom príbehu, no aj cez to všetko, znova a znova, tento film ozaj môžem! 80%.(9.5.2006)

• Lima

Možná, že automobilový fanoušek si na tomhle filmu něco najde, ale i tak nevěřím, že by se nenudil. Je to takové nemastné, neslané. Ani zábavné, ani tak blbé, aby se u toho člověk mohl alespoň zasmát. Prostě nuda, i přes přítomnost dvojice Cage-Jolie.(4.7.2002)

Ten kdo se aspoň trochu zajímá o auta by si tento snímek rozhodně neměl nechat ujít. Nejsem do aut nějak zapálen, ale dostal jsem co jsem očekával a dobře jsem se přitom bavil.....(26.11.2007)

S odstupem let a na podruhé velmi solidní žánrovka přesně na pomezí milénia. Staromódní a dynamická zároveň. Vlastně velmi fajn..(14.4.2014)

Cage je torporný jako vždy, Jolie je kočka jako vždy,auta jsou rychlá a policajti tupí, co čekat, že? Celkem nuda, za krásu žena rychlost koní dávám 3*(15.8.2006)