poster

Indiana Jones a Poslední křížová výprava

 • USA

  Indiana Jones and the Last Crusade

 • slovenský

  Indiana Jones a posledná krížová výprava

 • slovenský

  Indiana Jones: Posledná krížová výprava

Dobrodružný / Akční

USA, 1989, 127 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Matty
  *****

  Díl nejvíce založený na vztazích mezi postavami je překvapivě také dílem nejvtipnějším. 90% Zajímavé komentáře: berg.12, ShaQuan, cheyene, Indy(12.3.2005)

 • Enšpígl
  *****

  Úplně jsem s Indym soucítil, tyhle rodiný vztahy co musel celej film řešit jsou přímo peklo. Je mě jasný, že kdybych s mou maminkou utíkal před nacisty probíhalo by to asi takhle. My v horách pod těžkou palbou nacistů a maminka "Můžeš mě říci proč na sobě nemáš tu teplejší mikinu co jsem ti koupila k ježíšku ? A jak dlouho ti ještě budu říkat, aby si mě pověsil záclony ? Budeš tak hodnej a zneškdníš ty nacisty, co po nás střílej nebo mám za tebe vážně všechno dělat já." Jo, jo, to je tak, když sebou frajeři berou na poslední křížové výparvy své rodiče, ale zase bez toho by to dobdružství nebylo tak napínavé a tak strašně moc zábavné.(29.5.2008)

 • Dever
  ****

  Soundtrack John Williams: 1. Indy's Very First Adventure ,2. X Marks The Spot ,3. Scherzo For Motorcycle & Orchestra ,4. Ah, Rats!!! ,5. Escape From Venice ,6. No Ticket ,7. The Keeper Of The Grail ,8. Keeping Up With The Joneses ,9. Brother Of The Cruciform Sword ,10. Belly Of The Steel Beast ,11. The Canyon Of The Crescent Moon ,12. The Penitent Man Will Pass ,13. End Credits (Raiders March) ,(27.5.2011)

 • Gemini
  *****

  Jak říkám už u Dobyvatelů Ztracené Archy - tohle je nejlepší Indy, ale jen kvůli perfektnímu stíracímu "staříkovi" Connerymu.(21.2.2003)

 • Morien
  *****

  Další z nepravděpodobných filmů, u kterých jsem ronila opravdické slzy, a to u scény, kdy si Dr. Henry Jones, Sr. uvědomí, že ptáci na obloze můžou být jeho armádou. Při tom se mi vždycky sevře srdíčko.(30.11.2014)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace