Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Mimozemšťané Dan Aykroyd a Jane Curtin mají za úkol připravit půdu pro budoucí invazi na Zemi. Při přistání se ale zřítí. Musí zapomenout na své poslání a začít žít jako lidé. (oficiální text distributora)

Videa (1)

Trailer

Recenze (79)

Luqi 

všechny recenze uživatele

"Hej, predstav si mimozemšťanov so šišatými hlavami, to bude sranda. Ostáva už len uplácať nejaký ten scenár na vyplnenie zbytku filmu." Asi tak mi to pripadalo že vznikol tento film. Pár dobrých vtipov v súvislosti s ich šišatými hlavami, ale zbytok filmu o ničom................. A ten nezmysel, že polícia nemôže nájsť šišatých, ktorý si len tak behajú po meste bez maskovania, to už je hádam moc aj na komédiu. ()

wosho 

všechny recenze uživatele

Mě se náhodou Šišouni líbili. Film je ze začátkuparodií Ameriky z pohledu emigrantů (byť hodně šišatých). Tvůrci si dělají legraci z americké nevzdělanosti a tuposti (Francouzi jsou doopravdy takto šišatí?). Bohužel časem, film ztrácí dech a stává se zněj typický americký produkt- Amerika je super. Opravdová škoda. Ale i tak se na tuto zapadnutou komedii, vždy rád podívam a u první třetiny se skvělě bavím. ()

Reklama

kingik 

všechny recenze uživatele

Šišaté hlavy a placatý humor. Když si na Zemi zaletí mimozemští obyvatelé s nápadně neobvyklým tvarem hlavy je třeba zpozornět. Jsme v komedii a není se třeba obávat jejich nepřátelských úmyslů. Připraví si u nás živnou půdu pro případnou invazi a v nejhorším odtáhnou zase tam odkud přišli. V mém případě si klidně mohli odtáhnout co nejrychleji, protože tak nevtipně, jsem si jejich návštěvu rozhodně nepředstavoval. Dan Aykroyd a spol. asi spoléhal na to, jak budou vzhledově odlišní, a dál jim bude stačit, když budou jen a pouze trapní. Na jeden film se vytrapnili až dost a můžu si odkšrtnout další nepovedenou komedii, která v zárodku vypadala nadějně. 20% ()

dr.horrible 

všechny recenze uživatele

Táto komédia obsahuje dva druhy humoru: Ten trápny, ktorý vychádza z rozdielnosti medzi nimi a nami, a ten vtipný, vyplývajúci z ich schopnosti nazývať veci pravými menami. Práve ten, z dnešného pohľadu dosť pripomína BBT a síce neviem, či by bol natoľko vtipný aj bez znalosti doktora Sheldona Coopera, ale každopádne .. smial som sa. Na priemer to ale nestačilo. Teda samozrejme, nič extra som nečakal (už len ten cover), ale prečítajte si obsadenie; Akroyd, Farley, Spade, Griffin, Arnold, Lovitz, Sandler ... toľko komikov pohromade a ani jednému sa neušli žiadne vtipy. Ale dobre, pozeral som to aj tak kvôli niečomu inému. Kamarátky dcéry Coneheadovcov totiž hrali - wait for it - Parker Posey a Joey Lauren Adams (vtedy iba Joey Adams). No a ani jedna z nich, nedostala jedinú zmysľuplnú vetu. Škoda. Keby som to vedel, tak by som tú lobotómiu neabsolvoval. ()

Pitryx 

všechny recenze uživatele

Občas zábavné, občas spíše trapné. Postavy se časem ohledí a tak jsem se začal nudit. Snímek vlastně zachraňuje a v hodnocení povyšuje až samotný závěr na cizí planetě. Jen škoda té loutky. Pokud mám snímek hodnotit jako komedii, tak průměr, ovšem jako SF bohužel také. Lét. talíř je udělán hezky. Nova 090411 7909/8310 ()

Galerie (11)

Zajímavosti (11)

  • Dan Aykroyd (Beldar) vzal na natáčanie svoju dcéru Danielle a tej sa kostýmy tak zapáčili, že si zahrala postavu Connie vo veku 3 rokov. (beso74)
  • Ohňostroj na futbalovom štadióne sa natáčal na futbalovom ihrisku Paramus High School. (beso74)

Reklama

Reklama