John Brown sní o tom, že se stane slavným bojovníkem proti zločinu v Riverton City. K policii ho ovšem nepřijali a tak se nudí jako ochranka ve výzkumném ústavu Artemuse Bradforda. Objevy tohoto proslulého vědce, který spolupracuje s místní policií na vynálezu policisty-robota, lákají zlotřilého boháče Sanforda Scolexe. Zorganizuje proto noční loupež, při které je doktor Bradford zavražděn. John Brown s maximálním nasazením pronásleduje pachatele, ale jeho vůz vyletí do povětří. Snaživý adept detektivního řemesla leží v nemocnici na hranici mezi životem a smrtí - jeho jedinou nadějí je vynálezcova dcera Brenda, taktéž mimořádně talentovaná vědkyně. Do Brownova polámaného těla voperuje spousty užitečných přístrojů a ze smolařského nekňuby se stává obávaný Inspektor Gadget, lidský stroj na potírání zločinu. Jeho prvním úkolem je záchrana světa před ďábelským Scolexem.

Film z produkce studia Walta Disneye vznikl podle populárního televizního animovaného seriálu. (oficiální text distributora)

Empire

Možná pro malé děti, ale těm bych raději pustil My z Kačerova. Chatrný film s velice stupidním dějem a nijak zvlášt přesvědčivými hereckými výkony. ()

jan008 odpad!

Díval jsem se na ten film na záchodě a po pár minutách jsem byl moc rád, že se dívám právě tam...asi víte proč... :) ()

KillerZeli odpad!

Podle mého předchozího komentáře se to ani mému 14-letému já nelíbilo a pro dnešní já je to prostě absolutní odpad. ()

dogma97

Pane jo, ještě se mi nestalo, abych se při hodnocení filmu tak moc minul s většinovým názorem... Vyložená parodie to samozřejmě není, ale obsahuje takovou míru nadsázky, vtipných narážek a asociací, aby mi vůbec nepřipadal laciný a nudný. U tohoto žánru (řekněme crazy komedie) nemá přece smysl posuzovat logiku a věrohodnost děje. A pokud se přidají (jako v tomto případě) perfektní triky a solidní tempo, vypadnou ze mě - 4* :) ()

Renie42

Průměrný film, ale dalo se na to koukat. Viděla jsem kresleného Gadgeta, tak jsem byla trochu v rozpacích, jak to přetvoří na hraný film. Ale asi bych zvolila znovu kreslenou variantu. ()

Domas88

Ty jo kupodivu velice dobře udělané a dívatelné.. Určitě si nezaslouží tak nízké čislo, proto moje 3* které ničemu nepomůžou, ale alespoň dobrý pocit, že jsem se snažil.. 50% určitě.. ()