Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Drogová válka přivede mladého pilota bojových vrtulníků do pouští Jižní Ameriky. Zde je napaden velmi dobře vyzbrojenou helikoptérou Škorpion, kterou pilotuje známí terorista a zabiják. Pilot jeho zběsilý útok přežije jen díky svým bojovým schopnostem. O něco později je sestavena speciální bojová eskadra, tvořená bojovými vrtulníky Apač a těmi nejlepšími piloty, kteří mají tuto drogovou válku zastavit. Mezi tuto elitu se dostává i zkušený pilot, který již má s tímto bojem zkušenosti. Po tvrdém výcviku se vrací zpět do pouště, aby odvrátil drogovou hrozbu a zničil hledaného teroristu i s jeho smrtícím strojem. (Chupacabre)

(více)

Recenze (40)

harfuska 

všechny recenze uživatele

Bojové filmy môžem, ale v tejto púšti skapal pes. Mala som pocit, že sledujem dokument o trénovaní pilotov, bez nejakého veľkého príbehu, emócií a napätia. A čo zo srdca neznášam, keď do akčného bojového filmu pchajú romantiku. Tak buď sa bojuje o život, alebo sa flirtuje a cicmá. Keby tá ženská aspoň stála za hriech.. Nakoniec predsa len dojde k rýchlej prestrelke a rozprávkový romantický happy end je na svete! Nad vodou to udržal len typicky sebavedomý Nicolas a dobrák Tommy. ()

aLPaC odpad!

všechny recenze uživatele

Tady se někdo chtěl očividně přiživit na úspěchu Top Gunu. Je to vlastně až na malé výjimky to samé, akorát stíhačky tentokrát vystřídaly helikoptéry (takže to nemá takový drive a akční scény jsou o poznání horší), jelikož skončila studená válka tak "zlé Rusy vystřídaly zlé drogové kartely", nesympatického Cruise nahradil zde také nesympatický Cage (v jiných filmech ho mám rád) a skvělý osmdesátkový soundtrack z Top Gunu tentokrát neuslyšíme. Patriotismus, trapné dialogy, ženská, závěrečná málo akční sekvence, to nemůže chybět. Rozdíl je ale v tom, že i přes svou podobnost mě Top Gun baví, ale tohle bylo vysloveně utrpení. ()

Reklama

VanTom 

všechny recenze uživatele

Takový osekaný, "vykleštěný" Top Gun s vrtulníky hrozně povrchně mechanicky provede tréninkem (air-to-air kombat) a naparováním nesnesitelně namachrovaného frajírka / esa před emancipovanou (a převelice šik - Sean Young) pilotkou, jen aby schematicky vlétl do bezvýznamné akce. Prostě na konci někde v poušti něco bouchá (prý drogoví bossové). Nicméně musím uznat, že vzdušné manévry bojových helikoptér byly natočené dobře. ()

Blondy. 

všechny recenze uživatele

Nechápu co přesně me na tomto snímku zaujalo, ale celkem dobře jsem se bavil asi to bylo Cagem a hlavne T.L. Jonesem. Jinak se skoro celej film nic nedělo, nějaka ta připrava na boj a ztracená láska a amici si nahonily ego vlastenectvím. Zachranily to vtipné části a hlavní herci bez nich by to stalo za prd takle je to pekný průměr. ()

Hungry Ant 

všechny recenze uživatele

Zápletka naprostá ptákovina, závěr totéž, nic co by se snadno nedalo předvídat, přesto ten film zbožňuju. Cage a Jones tradičně skvělí, scény s AH 64 také skvělé. No a přesto že jinak film nestojí vůbec za nic, rád se na něj vždy kouknu znovu :) A v obsahu maj hrubku - "...kterou pilotuje známí terorista..." to "í" místo "ý" mě tam drásá :). ()

Galerie (20)

Reklama

Reklama