Pravda může člověka osvobodit - ale také ho může dostat do spousty problémů. Génius komiků Jim Carrey tentokrát pobaví jako úspěšný advokát, ale i velký lhář, když je donucen kouzelným narozeninovým přáním svého syna přestat na 24 hodin lhát. Brzy zjišťuje, že jeho nejsilnější zbraň - nabroušený jazyk - se obrátila proti němu. (Magic Box)

IronRocky

Tahle komedie mi přišla docela zábávna a Carrey je zde hodně zábavnej. Na filmu mi nejvíc asi vadil dabing, protože Carreyho nedaboval skvělej Bohdan Tůma, ale Martin dejdar a ten mi k němu moc nesedí, ale nakonec jsem si zvyk a překousl jsem to. ()

LukH

Rozhodně z vkusnějších "mimických" komedií s Carreym a zrovna tak z natočených Tomem Shadyacem. 70 %. ()

Knor

Hodně dobrý nápad, který byl dostatečně využit. Do role ,,pravdomluvného'' právníka si nedokážu představit nikoho lepšího. Skvělá komedie a Jim Carrey pořád válí. Ten by mě dokázal rozesmát i kdyby jen stál ve frontě na poště. ()

Milda003 odpad!

Neumět lhát, to je dobrej nápad, Jim Carrey je i dobrej herec, ale proč to udělali tak trapně? Strašně uřvanej film... Carrey tam běha jak vymrdanej pošuk a mele sračky, maj odpornýho syna a jestli se na to chcete dívat v češtině a mluví tam Dejdar tak to radši přepněte na Ordinačku. ()

topi80 odpad!

Ten nápad mohl být velmi vtipný. Tím klady končí. Místo toho sledujeme poskakujícího a pitvořícího se Carreyho za doprovodu pištivého dabingu Martina Dejdara, který si to zřejmě spletl s dabováním Barta Simpsona. Co mohlo být vtipné, to se mění v otravnou nesnesitelnou torturu. Přitom námět je takový, že by to bez problémů mohl odehrát herec typu Rudolfa Hrušínského a vypjaté scény vyřešit pozvednutím obočí... ()

papadoce

Pre mňa v TOP trojke komédií Džima Keryho. Viem naspamäť toľko replík a Martin Dejdar ho nadaboval ukrutne. Videl som snáď tisíckrát a ešte tisíckrát uvidím. Námitka ctihodnosti, žádám napomenutí !!! ()

milwaukee

Máš pěkný kozy, hezký dudy. Rád bych si s nima pohrál. Mamíííí. Bože, to je kravina, ale bavil jsem se. Ale už jsem měl (viděl) lepší :-) 70% ()

Cortesz

Pro komedie Jima Carrey mám slabost, i zde jsem se pobavil, ale to neustálé mluvení pravdy a především Carreyho přehánění a to hlavně v soudní síni mě po nějaké době přestalo bavit a po delší době i otravovat, jinak samozřejmě nutný happy end nakonec, kterej ovšem potěší, jinak jde ale o Jimův průměr. ()

Katte

Tento film mám zafixovaný s dabingem od Bohdana Tůmy a proto když jsem jej slyšela s Dejdarem... děs a hrůza! No ale film je to vynikající, bavila jsem se u něj opravdu hodně. ()

xxlch

Tohle je hodně slabá komedie, postavená pouze na Carreyovských ksichtech,ale představa takovéhoto splněného přání - to by byl fičáák ( hádejte kde) ! ()

nula87

Neuvěřitelně trapná, exhibující a pitvořící se rádoby komedie. Při každé natahované scéně, ve které se Jim začne šklebit, prskat a předvádět, jsem se modlil, kdy už to konečně skončí. Proč se tak dobrý herec (Truman Show, Muž na Měsíci, Věčný svit...) musí snižovat k takovým filmům jenom proto, že umí předvádět srandovní obličeje... 15% ()

im Carrey souhlasí se vším

im Carrey souhlasí se vším