"Týden Elvise Presleyho" je v plném proudu a ulice Las Vegas jsou zaplaveny dvojníky krále rokenrolu. Pět Elvisů, má ovšem v pouzdrech místo kytar zbraně. Michael (Kurt Russell) se svým někdejším spoluvězněm Murphym (Kevin Costner) dokonale naplánovali vyloupení casina, ale když nakonec se 3 miliony dolarů opouštějí v helikoptéře město, zůstává za nimi zničený hotel a hromada mrtvol. Díky Murphyho brutalitě se chytrá loupež změnila ve zběsilou přestřelku. Navíc se Murphy rozhodne zradit své komplice a veškerý zisk shrábnou pro sebe. Michael se však zabít nenechá, zmocní se lupu a společně se svou náhodnou společnicí Cybil (Courteney Cox) i jejím desetiletým synem se vydává napříč Spojenými státy, aby u překupníka ukradené miliony vypral. V jeho stopách se vydává nejen policie, ale i Murphy toužící po svých penězích a hlavně po pomstě. (oficiální text distributora)

Jordan

prekvapivo hviezdne obsadený film nijak originálny prinášajúci zopár pôsobivých záberov a zopár drsných elvisov, podivný guláš žánrov, pričom ani jeden z nich nie je dotiahnutý, tak vzniklo nijak veľmi zlé ale nevýrazné a absolutne priemerné akčné-komediálne-rodinné a ešte navyše roadmovie béčko. necelé tri ()

swamp

Příšerný začátek s digitálními škorpióny ("důmyslná" metafora ústřední soupeřící dvojice), příšerná závěrečná přestřelka a "nečekané" rozuzlení. Russell celkem ucházející, Cox to sluší a 'Kosťovi' jsem toho záporáka neuvěřil ani sekundu - vážně neskutečně přehrával. Navíc si přičtěte otřesnou kameru a máte tu film, který opravdu nepotřebujete vidět. ()

Slarque

Už úvodní titulková sekvence mě měla varovat. Chápu, že autor je schopný natočit slušný videoklip, ale tady nevím, zda selhal víc jako scénárista nebo jako režisér. I přestřelky jsou spíš nezajímavé, herecká sestava je hvězdná, ale většinou nemá co hrát. Že Russell i po 22 letech vklouzl do elvisovského kostýmu divák ocení až při závěrečných titulcích. ()

klerik

Zábavný experiment. Prevdenie veľmi podobné terajšej DOMINO, ale ototo je oveľa vyrovnanejšie a zábavnejšie... ()

SeBig

,,proč vlastně hlavička, když jsem s tim kriplem fotbal nehrál?" Natural born killers v trochu lepší verzi. Pět týpku jdou vybrakovat kasíno v Las vegas, kde ženský letěj na hajzly a na prachy. Za ty dvě hodky jsem se bavil, sice mě občas fakt sral střih a kamera, ale závěrem je mi to fakt fuck. Russell byl parádní týpek, ale nejvíc mě zaujal šílenej Costner, kterej tasil kvéry za doprovodu skvělýho metalu a rocknrollu. Courteney Cox je kost a ostatní taky spokojenost.. všivák Slater, nasraná držka Ice-T aka ,,taky si chci dát sendvič", Arquette a jeho úsery, Woodbine a jeho mezera mezi zubama a hláškující fízl Pollak ,,nechceš něco svařit?". Béčkovej akčnák a atmosférou jak ze zlatých akčních 90tek a ten feel žeru. ()

mat.ilda

Neoriginální a nudná gangsterka. Costnerovi jsem nevěřila ani na okamžik gaunera a už vůbec ne Elvise (nebo opačně?), vím jen, že vypadal děsně v obou případech a role mu nesedla. Kdyby se mě jednou někdo zeptal, o čem film byl, vzpomenu si asi jen na to, že tam hrál Costner s Russellem, možná ještě na to, že Coxové to tam slušelo, ale jinak jsem si jistá, že moje paměť zůstane děravá jako sám scénář. ()

eraserhead666

Film y sklesající kvalitou. od začátku to s ním jde z kopce. Ale naštěstí ne natolik, aby to skončilo v úplných sračkách. Russell s Costnerem a Cox to dokáží utáhnout i navzdory slabšímu scénáři a zbytečně dlouhé stopáži. Obsazení sympatické. Škoda, že si Costner nezahrál více záporáků, docela mu to sedlo a užíval si to. Ze všech těch Preslyů ve filmu byl Russel nejlepší a nejpřirozenější. V ničem jiném, kde jsem ji viděl, nebyla Courteney Cox tak sexy jako tady. ()

claudel

Docela povedená akční komedie, místy zábavná v čele s výborným psychopatem Kevinem Costnerem. Herecké obsazení je opravdu bohaté, i když jsem byl před začátkem skeptický, nakonec jsem se dobře pobavil. ()

Bauer

Průměrnej film do kterýho se mi nehodí ani Kurt Russel a už vůbec né Kevin Costner.Ale scénář je doclela dobrej. ()

Mgb21

Film plný nepochopitelného násilí. Kostner tu hraje šílence, který na potkání oddělá každýho, kdo mu zkříží cestu. Vše zajímavé se odbylo v první čtvrtině filmu a dál to byto jedno klišé za druhým. Jedna hvězdička ja za film a ta druhá za Courteney Cox. Nebýt jí, tan film by se stal nekoukatelným už od začátku. ()

JASON_X

Nerozumím, nechápu... Tahle oldschoolová "elvisovská" pecka v modrých číslech?! Viděl jsem ji už několikrát a vždycky mi sedne jak prdel na hrnec. Alfou i omegou filmu je nadupaný, skvostně béčkový scénář, který jako by v návalu inspiračního přetlaku vyejakuloval mladý nadržený Tarantino. A taky ústřední dvojice Russell - Costner je excelentní. Kotlety jako hokejky, šmrncovní vohoz, chlapácký hlášky... Hlavně Costnerův Murphy, psychopatický syn samotného Krále, je fantastická postava... "Jsem rád, že se nevzdal..." Chtěl jsem dát čtyři, protože nějaké ty mouchy bych na filmu přece jen našel (třeba nepřesvědčivou C. Cox, nebo jistého raperského opičáka), ale závěrečný Elvisův song "Such a Night" od Russella s Costnerovým "Dances with Guns", mě (jako vždycky) dostal do povznesené až euforické nálady. ()

Gary

Dali tam hodně střílení, hodně střihu, hodně muziky, Elvisů, filtrů, pouště, cool záběrů,zpomalovačky,zrychlovačky, kotlety, dali to na hodně minut, vytáhli zestárlé kdysyhvězdy, Tak proč to sakra nevyšlo ? Ale dívat se na to dá. ()

Lacike

Na to že je to taká nepodarená sračka, je zaujímavé, že som to videl minimálne trikrát. Jednak kvôli skvelému traileru a zároveň hereckému obsadeniu. Proste som strašne chcel, aby sa mi to páčilo. Ale pokus o Tarantinovskú/Ritchieovskú šialenosť vôbec nevyšiel. Všetci sa tvária drsne, ale pôsobia skôr trápne. Nemá to poriadny drajv a akčné scény vyzerajú genericky. Žiadna scéna ničím poriadne nezaujme. Proste nepodarok po každej stránke, ktorý nezachránia ani titulky z kvalitného zdroja. 2/10. ()

Kryton

Ehm co to bylo? Na pořádnou akci člověk čeka do konce filmu. No a tam je to akce horší než Walker Texas Ranger. Chucku zab je! ()

YURAyura

5/10 Uz druha predelavka (1. byl Utek do Mexika) od strycka Peckinpaha. Zpocatku o nicem, pak se to trochu zasmodrcha a rozjede no a konec je uz jakoby arnostovu Komandu z kulometu vypadl - takze pro me nula bodu. Ale Kelvin si roli levobocka rozhodne uziva, Monika z pratel s naodulovanyma vlasama hraje maminu slusne, stejne jako jeji synek, Kurt je kapku jalovy o Slaterovi s Icem radsi ani nemluve. Jako vymyvacka tezce bezproblemove - misty podarene hlasky a humor, ktery nemusi kazdemu sednout. Ale ty masakry me jaksi oprudily ;[[ ()

vegetol.mp

Tenhle film miluju a viděl jsem ho snad už stokrát. Může snad bejt nějakej film, ve kterým Russell s Costnerem hrajou lupiče, převlečený za Elvise, špatnej? Nebo šlo o Elvise převlečený za lupiče. Už nevím... ()

Martin741

Hollywoodsky brak urceny najsirsiemu mainstreamovemu divakovi. Krasny dokaz toho, ze samotny Christian Slater /Jmeno Ruze/ sa definitivne zosupol z A -ckovych vod do B- vod. A pekne nasledoval Kilmera, MacLachlana a Carlosa esteveza - vsetci uz v sucasnosti /po roku 2010/ ziju len zo slavnej minulosti a v depresivnej pritomnosti. Hroza tak za 5 % ()

Lucas vs Elvis

Lucas vs Elvis

12.08.2008

Není to ani týden, co George Lucas začal mluvit o pátém dobrodružství Indiana Jonese, a už teď si chystá náhradní program, kdyby mu to nevyšlo. Slavného archeologa ale úplně opustit nehodlá. Shia… (více)

Kanibalové ve 3D

Kanibalové ve 3D

02.05.2008

Demian Lichtenstein, režisér právem zapomenutého elvisovského krváku 3000 mil na útěku, strávil nějaký čas na placu Cameronova Avataru a cvičil se tam v zacházení s nejmodernějšími 3D technologiemi.… (více)