Velké naděje

Veľké nádeje

Drama / Romantický

USA, 1998, 111 min

• HoneyBunny

Cuarón možná do Dickense vkládal velké naděje, ale výsledek je spíš velké zklamání. Hlavní představitelé si počínají jako divadelní kašpárci, kterým nezbývá nic jiného, než ztuhle hrát podle nepřehledného scénáře plného nevěrohodných postav. Romantika žádná, příběh nic moc, postavy nejsou divákovi blízké. Nuda. Alfonso, ukaž se ve Vězni v Azkabanu, prosím. Protože nejsvětlejší moment je roztomilý polibek malé Estelly a Finna na začátku příběhu.(25.11.2003)

Nádherný úvod (5*) ale postupom času som sa bavil menej a menej.Až som sa dostal Na toto hodnotenie.(11.4.2003)

Tento film patri mezi me nejoblibenejsi a to nejen diky hereckym predstavitelum, ale take kvuli opravdu vyborne hudbe.(31.7.2002)

Povedený příběh o tom, jak si rajcovní ženská může pohrávat s osudem mladého muže. Ta Gwyneth je fakt k sežrání!!! :-D Velice sympatickou postavu zde sehrál Robert De Niro.(31.12.2007)

• Riddick77

U nazelenalého romantického dramatu jsem bez větších problémů usnul, neboť mě podivně zakomplexované postavy zrovna dvakrát nebavily. Cuarón to samozřejmě má v ruce, leč scénář Mitche Glazera je slaboučký a nenabízí možnost příběhového rozletu či očarování. Zklamání. 4/10!(11.9.2013)

• - Maľby, ktoré sa objavili vo filme, poskytol súčasný talianský umelec Francesco Clemente. Clemente sa predtým objavil aj na filmovom plátne, a to v snímke Dobrý Will Hunting (1997), kde si strihol rolu hypnoterapeuta. (ZOUi)