Milagros (Natalia Oreiro) vyrůstala v sirotčinci, protože její matka zemřela během porodu a otce nikdy nepoznala. Nemá nejmenší tušení, kdo by jím mohl být, ale ze srdce jej nesnáší, protože od nich odešel. Milagros už oslavila osmnáctiny, a tak se nemůže nadále schovávat před okolním světem v bezpečí za zdmi sirotčince. Začne pracovat jako služebnice v domě bohaté rodiny Di Carlových, kde se seznamuje s novými přáteli. Ale narazí tam i na nové nepřátele, kteří nemůžou vystát její nezkrotný temperament a přímočarou upřímnost. Seznamuje se i s pohledným Ivem Di Carlo (Facundo Arana), mladým budoucím dědicem rodinného bohatství. Milagros a Ivo jsou jako oheň a voda, dva nezkrotné živly, které nejdou úplně dohromady, ale jeden ke druhému neodmyslitelně patří. Jak to s nimi dopadne, to je jedna z hlavních otázek nejslavnější a nejoblíbenější humorně-romantické telenovely Divoký anděl. Zamilujte si zábavný a napínavý příběh o lásce, rodině, bohatství, chamtivosti a lžích. Divoký anděl je plný plný napínavých zvratů, nečekaných překvapení, humorných situací i vášnivé romantiky. (TV Prima)

Akitenshi

Možná to není seriál na čtyři hvězdičky, ale zatraceně, když si vzpomenu, jak u nás letěli všechny možné telenovely a já neměl šanci dostat se k televizi, tak jsem děkoval všem Bohům, o kterých jsem kdy slyšel, že mimo jiné běží Divoký anděl... Nikdy se tam nic moc nestane, o herecké výkony se stará jenom Natalia Oreiro, ale má to vtip, mluví se tam i o něčem jiném než o vztazích a celkově v porovnání s jinými telenovelami je to mistrovské dílo... ()

BuchtiCZ

Pro mě první, ukázková a jediná telenovela, které jsem viděl víc než 2 díly . Za iniciační funkci dávám 2**. ()

mObscene odpad!

Samu seba nechápem ako som to mohla voľakedy žrať keď som mala 11..:D trápny dej...milión častí ktorá je každá o tom istom, priblblich xichtou od Oreiro a plne nechutných chlapov... ()

johhny007

Dnes sem to přepnul omylem na Slovenskou televizi a překvapilo mě to konečně telenovela v které je alespon kapka humoru !a ikdyž to na hodnocení nad 50% nemá tak či ták dávám 4 hvězdy a to hlavně kvůli tomu , že alespon 50% co hodnotili tento serial nevideli! 45% ()

Allka

Baví mě umístění v žebříčcích - jak v nejhorších seriálech, tak v nejoblíbenějších :)) No nic... Ušlo to, díky docela prďáckýmu pojetí hlavní hrdinky a srandovním postavám zahradníka, Bernarda a řidiče. Ale ten počet dílů je na oběšení. ()

topi80

Pokud si dobře pamatuji, tak šlo o jakousi telenovelu s komickými prvky. Děj nelze očekávat, to bychom přecejenom od tohoto žánru chtěli moc, ale jestli mě neobestírá jakási sklerotická mlha, byly zde i náznaky jakéhosi herectví. Anebo tím, že se toto dílo nebralo vážně, nelezly křečovité výkony všech těch zvrásnělých matron s pysky havajských domovnic méně na nervy. I přes nesnesitelně nesympatickou představitelku hlavní role nedám odpad, což je pro tento žánr něco podobného, jako bych jej obdařil Oscarem. ()

Megynka

Kdo telenovely nemá rád, neměl by je vůbec hodnotit ... protože je jasné, že takového člověka nikdy nenadchnou. Tato telenovela byla ta nejlepší, kterou jsem kdy viděla a v době mého mládí, kdy frčela, jsem si nemohla dovolit nechat si ujít ani jeden jediný díl :) dokonce mám doma i CD a knihy. A upřímně řeknu, že bych se na ní podívala znovu ... takže ti, kdo tu srší odpadem by si měli uvědomit, že pokud telenovely nejsou jejich šálkem kávy, neměli by je ani hodnotit ... ()

altaica odpad!

Stejná kategorie jako Esmeralda, jen hlavní hrdinka není slepá a tupá, ale jen tupá a švihlá a původně zpěvačka. Díky tomu seriál nevymýval mozek jen nebohým stařenkám a cigošům ve vězení, ale také části pomatených dětí těsně před pubertou. Když jsem viděl nelíčené nadšení i u vlastní dcery, začal přemýšlet jestli peníze za její budoucí vzdělání nebudou vyhozené oknem. Neskutečná sr*čka, i když o pár stupňů výš než Esmeralda, i tak stále odpad!!! ()

himor

Haha, len 35%? To je nespravodlive! Sice je to jedna neskonale tupa kravina, ale je to ako Jednoducho Maria, proste kult. Kto nepozna Nataliu Oreiro a tu dementnu pesnicku z uvodu (a mnohokrat aj v priebehu) dielu? Po mnohych utrzoch telenoviel, musim naozaj zhodnotit, ze je to jedna z najlepsich a asi najmenej nelogickych telenoviel. Bonus su (pri poziti alkoholickych latok) aj vtipne jednotlive diely a stara ropucha, ktoru Milagros "opatruje". Proste sranda. 80% ()

maty1

Pro mě je to nejzábavnější telenovela co sem videl,určite i zustane páč už žádnou nechci vidět...Ale vážně mě to v tech 13 nebo kolik mi přesně bylo fakt bavilo. ()

LaValse

Telenovelám nesluší ani jedna hvězdička. Prvoplánové, přehrané, zkrátka škoda hodnotit. Ale přeci jenom jsem nakonec hvězdičku dala. To proto, že jako malá jsem tuhle telenovelu sjížděla každý den a tak by bylo nefér jí teď hodit do odpadu. Byla moje jediná, tak na ní asi něco bude.. ()

vanityfair

Všem co tady pohorším se omlouvám. Ale...já na tom vyrostla a líbilo se mi to!Navíc mi ty telenovely co dávaj v telce ted jsou tak tisíckrát horší!Něco do sebe to mělo a na tom si trvám, už kvůli tomu jakou popularitu to přineslo ústřední dvojičce!Prostě pro malý holky je to dost dobrý(rozhodně lepší než high school...) ()

Mire

Môj obľúbený seriál z detstva. V rámci telenoviel nadpriemer a jedna z tých lepších, respektíve zmyselnejších. 270 častí je fakt sila aj na telenovelu. Natalia Oreiro je skutočne čaja, hoci som neznášal keď si na hlavu dávala šiltovku obrátenú vzad a vyzerala ako chalan :)) ()

LuNaj odpad!

Aneb jak hezká herečka ke štěstí přišla způsobem značně originálním- rolí v neskutečné sračce. ()

Muzaffer

Byl jsem malej, blbej, pravděpodobně jsem měl nějakej problém s uvolňováním testosteronu, ale mě se to tehdá fakt líbilo...když nic jinýho, tak Natalia Oreiro je definitivně nejvíc "hot" hlavní hrdinka ze včech telenovel. ()