Milagros (Natalia Oreiro) vyrůstala v sirotčinci, protože její matka zemřela během porodu a otce nikdy nepoznala. Nemá nejmenší tušení, kdo by jím mohl být, ale ze srdce jej nesnáší, protože od nich odešel. Milagros už oslavila osmnáctiny, a tak se nemůže nadále schovávat před okolním světem v bezpečí za zdmi sirotčince. Začne pracovat jako služebnice v domě bohaté rodiny Di Carlových, kde se seznamuje s novými přáteli. Ale narazí tam i na nové nepřátele, kteří nemůžou vystát její nezkrotný temperament a přímočarou upřímnost. Seznamuje se i s pohledným Ivem Di Carlo (Facundo Arana), mladým budoucím dědicem rodinného bohatství. Milagros a Ivo jsou jako oheň a voda, dva nezkrotné živly, které nejdou úplně dohromady, ale jeden ke druhému neodmyslitelně patří. Jak to s nimi dopadne, to je jedna z hlavních otázek nejslavnější a nejoblíbenější humorně-romantické telenovely Divoký anděl. Zamilujte si zábavný a napínavý příběh o lásce, rodině, bohatství, chamtivosti a lžích. Divoký anděl je plný plný napínavých zvratů, nečekaných překvapení, humorných situací i vášnivé romantiky. (TV Prima)

FairyTejl

Jediná telenovela, na kterou jsem se ráda dívala. Ano, bylo to předvídatelné. Ano, když jste neviděli 5 dílů, nic převratného se nestalo. Ale budu jí mít ráda i tak, i když jsem za blázna. ()

TerrySane

Tento seriál je naprosto neskutečná záležitost. Na první pohled uječená Argentinská telenovela, ale ve skutečnosti obsahuje jeden díl více vtipu než všechny výplody českých televizí dohromady. Autoři si jsou velmi vědomi, na jaké publikum je seriál cílený a řekla bych, že musel v Argentině strhávat rekordy sledovanosti. Natália Oreiro si hraní neskutečně užívá a v kritických chvílích si seriál dělá srandu i sám ze sebe. Postavy jsou možná schématické, ale vyvedeny tak dokonale, že jim vytknout nemůžu nic. ()

Cecko

Ježiš to je zase negativních komentářů. Já si ale pamatuju co to bylo za horečku, když to TV Nova koupila jako horkou novinku na konci devadesátých let. I tvrdí chlapi seděli potom večer doma s manželkami a hltali každý díl. Dokonce i v Argetině se dozvěděli jaký to má u nás úspěch. A také si pamatuji, že hlavní představitele (Oreiro, Arana) pozvali do pořadu Hogo-Fogo nebo jak? Takže hodnotit to jako "odpad" je dost přehnané. Ano má to téměř 300 dílů, jedna zápletka je roztažená do deseti dílů a v podstatě je to celé o sbližování a rozcházení hlavních představitelů. Ale z pohledu tehdejší doby, to bylo něco, co tu nikdy nebylo a mně se to tehdy moc líbilo. Dneska už by mě to asi nebavilo sledovat a ani na to nemám nervy. A jelikož se každý kinematografický počin musí hodnotit objektivně k době, ve které vznikl, tak dávám 3 hvězdy. ()

Brunetgirl

Divoky andel je jedna z prvnich telenovel, na ktere ujizdela vetsina mych kamaradek a protoze se mnou nechtel jit nikdo ven pocas jejiho trvani, tak jsem byla donucena zacit ji sledovat taktez...obsahuje spousty nudnych casti a hlavni dejova zapletka - tedy vztah Milagros a Iva se stale opakuje, sceny z "diskoteky" jsou natahovani nekonecneho serialu vskutku do nekonecna a nektere veci postradaji logiku, na druhou stranu Divoky andel nabizi take pomerne notnou davku humoru, jehoz stylu divak porozumi az po nekolika dilech...ja si pojim s Divokym andelem obdobi detstvi, kdy mi byla Milagros vzorem, proto k nemu mam bliz a dokazu na nem ocenit prave i vtipne sceny a pozitivni naladeni, ktery serial prinasi..takze kdykoliv mam naladu na trochu nostalgie a relaxace, shlednu nejaky z nekonecne rady dilu:) Samozrejme je snadne dat tomuto serialu hodnoceni ODPAD, ale tak to urcite neni, pokud nehodnotite typ serialu - tedy vsechny telenovely hodnocenim ODPAD.. ()

DavidAAAA

S velkou porcí studu se musím přiznat, že před velkou spoustou let jsem každý den u večeře hltal, co Milagros a Ivo zase budou řešit. A poctivě jsem celej seriál dokoukal až do úplnýho konce. Teď bych to už znova nedal a nevím, proč jsem tenkrát byl pošahanej a koukal, ale tuhle jsem někde v obchodě zaslechl hrát úvodní melodii a tak jsem si vzpomněl.. ()

Somzena

Či to je neskrotnou Natáliou, vášnivou vrrr žiadostivosťou hlavného hrdinu, alebo v tom čase výborným soundtrackom, .. to naozaj neviem, ale nech sa snažím akokoľvek neviem byť v tomto prípade taká prísna a prižmurujem všetky oči. ()

viper65

Príbeh natočený na prelome tisícročí zo sebou priniesol ku podivu takmer identickú zápletku akú sme poznali už x rokov predtým teda zakázanú lásku medzi synom pána domu a slúžkou. Až na posledných pár minút(biologická matka Milli rodinou DiCarlovcov zväčša nenávidená Rosário ďakuje matke predstavenej, že ju po celý ten čas ukrývali v kláštore ako 1 z mníšok, len aby mohla byť nablízku dcére, ktorá o jej existencii ani netuší), neskrýva v sebe žiadne nepredvídané tajomstvo a tak snáď okrem faktu, že hl. predstaviteľka naspievala titulnú pieseň a obletela z dnes už poriadnou "odrhovačkou" Cambio Dolor, snáď každú krajinu bývalého ZSSR + Haiti = ÁNO tam všade to rozpútala doslova OREIROMÁNIU, čo sa veľmi rýchlo ukázalo ako výborný marketingový produkt, ale inak táto telenovela z pera Enriqueho Torresa neprináša nič nové neopozerané, čo by sme nemohli vidieť v jeho predošlých telenovelách napr. s Andreou del Boca(Perla Negra, Anatonella...)v rámci žánru je to na tú dobu dobrá práca hlavne z ohľadom na BOOM, ktorý to vtedy u nás vyvolalo a fanúšikov žánru to nesklame A ešte je tu fakt, že po rokoch môže pri prípadnej x-tej repríze mierne rásť počet divákov z radov naších detí, či len tak z nostalgie, lebo však si isto dobre pamätáme každé druhé decko nosilo vtedy červenú šiltovku naopak! ()

MrAldridge

Kdyz tohle jelo poprve, tak predpokladam, ze vetsina zde diskutujicich jeste chcala do plenek. Ja uz mel trochu rozumu a kdyz to porovnam s ostatnima telenovelama typu Tak jde cas, Mladi a neklidni...tak na tohle slo opravdu koukat. Podle me slo misty spis o komedii, nez o telenovelu, a nadabovano to bylo na tu dobu luxusne, tak proto to me hodboceni. Takze hlavne odpadari, asi videli na Relaxu jeden dil, protoze kdyz se to davalo premierove a kazdy to zral, tak se jeste hrabali na pisecku, nebo davaji odpad jenom proto, ze jde o telenovelu. Je mi to fuk, ja tomu davam dobrych 75%. ()

Kocka.divoka

Moje oblíbená telenovela. Natalia Marisa Oreiro jako Milagros. Jako malá jsem jsem k ní s obdivem vzhlížela a chtěla jsem bejt jako ona.Tato telenovela má nezapomenutelné intro. Romantický příběh který zatím žádná jiná telenovela nepřekonala a já si ho díky TV Relax mohu připomenout i v dnešní době. ()

anicca

Nie nie nie. V tomto počine som Nataliu Oreiro fakt neznášala, vonkoncom som nerozumela o čo vlastne ide. Ale potom som ju videla v Žene na úteku a všetko sa zmenilo, táto rola jej podľa mňa sadla omnoho viac. na Divokom anjelovi neznášam asi úplne všetko, vleklý dej, nesympatický Facundo Arana, neskutočne otravná hlavná hrdinka, ktorá je pre mňa asi najnesympatickejšia hlavná hrdinka telenoviel vôbec ()

angelle

Je to telenovela, takže nemôžeme od toho očakávať nejakú vysokú úroveň, no má to svoje svetlé aj slabšie momenty. ()

722018954

Hvězdička dolů za milión zbytečných scen se služebnictvem a za tančící lidi na diskotéce. Pak ty opakovačky kdy jsou spolu-nejsou spolu. Mít to méně epizod s méně scénami jak jsem říkal tak by to bylo na 5 hvězd. Lidi- na to že je to telenovela je tam plno věcí a nápadů které ani nejsou v seriálech (třeba mluvení mimo kameru a pak komentář přímo k divákovi, taky způsob snímání kamerou, pak třeba scéna kde se všichni po tmě shledají v pracovně a jeden nechápe co tam dělá druhý a Natalia to znamenitě okomentuje, pak milión vyčůraných intrik a nápadů jak si škodit navzájem, drzá holka která svými výstupy dělá nervy všem kolem, mafie, krádeže, lži, vtípky, dialogy které by měly- jak už někdo říkal- být použité v sitcomech, zpětná vazba k tolika situacím ,,které by nenapadly nikoho v žádné telenovele", chtivost po majetku, psychické násilí i fyzické - vše co patří do seriálu) Fakt se mi líbí jak jim Cholito všem leze na nervy, jako by to měla být nudná telenovela a ona se tam ocitla doslova náhodou tím že tam začala pracovat a bortila všechnu tu nudu a rozproudila všem postavám krev. Obsazení skvělé! ()

PrincessM

Najlepšia a najvtipnejšia telenovela. Keď som bola vo veku teen zbožňovala som ju. Trápnosti sa pri počte dielov 270 nedá bohužiaľ vyhnúť. Mili a Ivo boli ale napriek tomu spolu zlatí a taká chémia ako je medzi nimi v tomto seriali sa vidí málokedy. Iba kvôli nim 3* ()

milous11

Jako mladej puberťák jsem tuhle "telenovelu" sledoval moc rád. Hlavně bylo super že se u toho člověk i zasmál, což u ostatních seriálech říct teda vůbec nedá. Pamatuji si do dnes jak jsem pokaždé ze školy spěchal k telce abych tohle sledoval. Palec hore:-) do dnes si také pamatuji jak jsem se vždy těšil na ty tanečnice v tom klubu, na tu dobu, kdy nebylo moc rozšířené porno stránky, dobré pokoukání ?:-D ()

vlcekmirek odpad!

To snad ne. Neříkejte mi, že na tohle ještě dneska někdo čumí. Já to zaregistroval před lety, když to běželo v premiérovém vysílání a nedalo se tomu vyhnout, protože baby v práci o ničem jiném nemluvily a doma byl můj EX přilepený na obrazovce, jen co Natálka Orálka spustila svůj úvodní hit. Už tehdy jsem nedokázal pochopit, jak může vysokoškolsky vzdělaný a v civilu inteligentní člověk dokázat při téhle hovadině deaktivovat šedou kůru mozkovou a se slinou u huby zírat na pohyblivé obrázky, doprovázené dialogy s vypovídající hodnotou NULA!!! A že to byly dialogy. Jak říkám, snažil jsem se tomu sice vyhnout, ale nešlo to vždy, takže občas jsem i něco vyslechl. Jedna scéna ni utkvěla v paměti: Nějaký bohatý pán (asi ten, co u něj Natálka Orálka sloužila) řešil se svojí ženou problém, že nemůže na párty, jelikož nemá vyžehlenou košili a služebnictvo má volno. Tragédie, kterou řešili asi čtvrt hodiny (!!!) Normální člověk by to vyřešil jednoduše tak, že by si to vyžehlil sám a pokud to neumí, vrazil by to do ruky té jeho ,,undě". A nebo, když je to takový boháč, tak proč nezvednul telefon a nezavolal do krámu, aby mu nějakou přivezli??? Místo toho tam řešili takové drama. Tady je vidět, o čem ten seriál je. S prominutím, o hovně. ()