Milagros (Natalia Oreiro) vyrůstala v sirotčinci, protože její matka zemřela během porodu a otce nikdy nepoznala. Nemá nejmenší tušení, kdo by jím mohl být, ale ze srdce jej nesnáší, protože od nich odešel. Milagros už oslavila osmnáctiny, a tak se nemůže nadále schovávat před okolním světem v bezpečí za zdmi sirotčince. Začne pracovat jako služebnice v domě bohaté rodiny Di Carlových, kde se seznamuje s novými přáteli. Ale narazí tam i na nové nepřátele, kteří nemůžou vystát její nezkrotný temperament a přímočarou upřímnost. Seznamuje se i s pohledným Ivem Di Carlo (Facundo Arana), mladým budoucím dědicem rodinného bohatství. Milagros a Ivo jsou jako oheň a voda, dva nezkrotné živly, které nejdou úplně dohromady, ale jeden ke druhému neodmyslitelně patří. Jak to s nimi dopadne, to je jedna z hlavních otázek nejslavnější a nejoblíbenější humorně-romantické telenovely Divoký anděl. Zamilujte si zábavný a napínavý příběh o lásce, rodině, bohatství, chamtivosti a lžích. Divoký anděl je plný plný napínavých zvratů, nečekaných překvapení, humorných situací i vášnivé romantiky. (TV Prima)

Brady

Musím přiznat, že v té všudypřítomné mánii tehdejší doby, jsem to i já nevydržel a asi dvacet dílů viděl. ()

closed.eye odpad!

Dodneška je mi tato hrůza připomínána díky e-mailové adrese jedné mé kamarádky, která onu bezduchost nevím proč milovala, a tak si vymyslela uživatelský jméno se serošem související :-D. Horší je fakt, že se tenkrát rodilo nápadně hodně Natálií. Některý ženský mají opravdu vymytej mozek. Mmchd, zajímalo by mě, kdo hlavní představitelce nakukal, že umí zpívat...? ()

haWranka odpad!

Na popud kamarádek jsem se koukla na pár dílů. A stačilo. Hlavní hrdinka byla snat ta nejprotivnější postava, jakou jsem kdy v televizi viděla. ()

Melvej

Kdysi jsem se na to díval, když mi bylo tak 10 nebo možná ještě míň a hrozně se mi to líbilo, i když nejvíc se mi na tom asi líbila Natalia Oreiro :), která tehdy byla ve svých nejlepších letech. ()

Menno

Svého času v televizi docela populární (úvodní titulková skladba posloužila i coby materiál do hodiny španělštiny - pozn. 8. třída ZŠ). Ale čím déle to člověk sleduje, tím více to mozek vymívá. Takže malá rada, 3 epizody jsou až až... pak je to asi nejkoukatelnější telenovela. ()

dodona

Telenovela pre ženy a dievčatá, čo k tomu viac dodať. Ale zas nebola to až taká katastrofa. Netrúfam si povedať, že nie je, bo keby som to pozerala dnes (a nie keď som ešte drala lavice), tak to asi zle dopadne. ()

renoarko

Muńeca brava je jednou z tých najlepších vecí, ktorú nám taký odpadkový žáner akým je telenovela mohol priniesť. Pripočítajme k tomu krásnu hlavnú hrdinku Milagros a charaktery, ktoré si divák dokonca mohol aj trochu zamilovať. Príbeh nebol vyložene trápne telenovelovský, ale bol doň zakomponovaný aj humorný prvok. Navyše úvodný song bol pecka. Svojho času ma to bavilo, odpad mu preto dávať isto nebudem :) ()

10Domik10

Ja viem, že je to primitívne ale napriek tomu zábavné. Keď to mám porovnať s ostatnými telenovelami tohto druhu tak je to jednoznačne najlepšie. 95% Telenoviel je odpadových ale toto mi tak rozhodne nepríde. ()

Zetwenka

Divoký anděl jsem občas ráda sledovala, úvodní píseň byla skvělá. Milagros a Ivo byli fajn, Houf dalších služek a ostatní postavy dodávali energii příběhu - co mi vadilo byla však délka " kdyby na nějaké extra zápletky a množství děje, tak neřeknu" ale posléze se mi z toho stal jen kolotoč scházení a rozcházení představitelů - pak mi už šlo docela na nervy. Ale zase bouře jejich emocí a napravení Iva nebylo od věci i docela slušně to hráli. Byla to jedna z prvních telenovel co jsem zkoukla, tak budu milá a dám 2 hvězdičky. Počet dílů 270 Viděno: 148 V rámci znovu vysílání po dvaceti letech(dopsáno 12/2020) dáno opáčko a dokoukáno vše 270. V originále je jich 285 dílů, názor v rámci hodnocení lavíruje mezi 2 až 3 hvězdami, (za ten humor, písně jedině ++ ) ale bohužel délka, ta to zabíjí. Nejlepší vykreslen byl vztah mezi babičkou (mimochodem její představitelka ji hrála opravdu skvěle) a Milágros, byl tam posun, děj i charakteristika, humor.... Ostatní si prošli od lobotomického chování po otočky v pravdě absurdní jako třeba Pablo. Další viz. slova před lety, opakovala bych se. Oblíbené postavy :Mili, Glorie madam Angelika, Ivo, Boby. ()

Aleix

Nejlepší na této telenovele byla úvodní znělka kdy Natalia Oreiro pěje tu odhovačku "Cambio dolor y felicidad ... " přitom nesměle přehodí v sedě nožku přes nožku a na milisekundu odhalí co má pod sukní . Potom jsem to vždycky přepl :-) ()

D.awi.d

Pohleďte, dvě hvězdy! Tohle totiž rozhodně o třídu převyšuje ostatní výplody z Kolumbie..teda kromě kokainu,ale na čsfd drogy nejsou ... a všimňete, intelektuálové, že dvě hvězdy jsem udělil Lesním jahodám od Ingmara.. ()

KdG

Tohle je nejlepší telenovela kterou sem kdy viděl. Je v ní humor (zahradník a šofér), pěkný baby. Nic víc od toho člověk chtít nemůže. ;-) ()

xladojx

Hmm, kdyby Natalia Oreiro v slušivých šatech uklízečky radši točila porno, mohla by se stát celosvětovou celebritou. (Scénář z Divokého anděla by mohl zůstat ponechán, k pornu se "více-než-méně" hodí)... :-) ()

_aandyy_

Náhodou, moje nejlepší telenovela! :D Klidně bych byla pro, aby to dávali znovu, dneska už jediná, na kterou bych se znovu dívala. Jednoduše proto, že mě to bavilo. Občas tam byly dobré hlášky, dobrá hudba Natalie... Sice to bylo celé tak trochu naivní, ale nevadí... Mně se to líbilo. ()

Petus

Upřímně z toho, co sem Nova z Jižní Ameriky naimportova je tohle asi to zdaleka nejmíň debilní a nejvíc "dívatelné". Kromě toho by mi dědeček (zavilý to ctitel Milagros) nižší hodnocení zřejmě s gustem omlátil o hlavu. ()

Chuppa

Úvodní píseň od Natalie Oreiro je vcelku povedená, pár dílu vcelku taky ale jinak je to pouze další jihoamerická slátanina. ()