Milagros (Natalia Oreiro) vyrůstala v sirotčinci, protože její matka zemřela během porodu a otce nikdy nepoznala. Nemá nejmenší tušení, kdo by jím mohl být, ale ze srdce jej nesnáší, protože od nich odešel. Milagros už oslavila osmnáctiny, a tak se nemůže nadále schovávat před okolním světem v bezpečí za zdmi sirotčince. Začne pracovat jako služebnice v domě bohaté rodiny Di Carlových, kde se seznamuje s novými přáteli. Ale narazí tam i na nové nepřátele, kteří nemůžou vystát její nezkrotný temperament a přímočarou upřímnost. Seznamuje se i s pohledným Ivem Di Carlo (Facundo Arana), mladým budoucím dědicem rodinného bohatství. Milagros a Ivo jsou jako oheň a voda, dva nezkrotné živly, které nejdou úplně dohromady, ale jeden ke druhému neodmyslitelně patří. Jak to s nimi dopadne, to je jedna z hlavních otázek nejslavnější a nejoblíbenější humorně-romantické telenovely Divoký anděl. Zamilujte si zábavný a napínavý příběh o lásce, rodině, bohatství, chamtivosti a lžích. Divoký anděl je plný plný napínavých zvratů, nečekaných překvapení, humorných situací i vášnivé romantiky. (TV Prima)

maoc

Třeba mne kamenujte, ale neustoupím. Jedna hvězda je za úvodní lechtivé titulky, které byly prostě senza a Natálka se do nich krásně položila. A druhá hvězda je za to, že ve srovnání s mnoha jinými telenovelami tady ti herci alespoň občas něco malounko zahráli. ()

Eilem

Aby som zdovodnil moje hodnotenie piatich hviezdiciek hodnotim v ramci telenoviel. Takze pre mna jedina pozeratelna telenovela a zaroven zabavna. ()

MaxForValue

Jediná telenovela, ktorá ma dokázala udržať pri obrazovke televízora. Dnes, o asi sedem rokov neskôr by tomu síce tak asi nebolo, každopádne Natalia Oreiro a jej Milagros bola v tom čase mojim ideálom ženskej dokonalosti. ()

DjsVorel odpad!

Moje první telenovela. Lituji, že ne poslední. S odstupem let je to na chlup stejná tragédie jako ty dnešní slátaniny. ()

mishule90

Měla jsem radost, že Divokýho Anděla začali znova dávat. Za mého mládí jsem ráda sledovala vášeň a intriky v celé rodině Di Carlových. ()

Petra321

Ono by to aj mohlo byť dobré, keby sa dej zbytočne nenaťahoval. Po štvrtom raze, keď boli dve hlavné postavy presvedčené, že sa idú vziať a zrazu im do toho niečo/niekto skočilo, som to prestala počítať a v istých momentoch som dokonca fandila tým, ktorí chceli zničiť vzťah Milagros a Iva, pretože oni aspoň vedeli, čo od života chceli. Koniec bol príliš uponáhľaný. Tým nechcem povedať, že 270 epizód bolo málo a že to mohli natiahnuť na 300, pretože ta kto určite nie je, ale v posledných dvoch epizódach sa toho stalo viac ako niekedy v desiatich a nebolo to úplne doladené. Nechce sa mi veriť, že by si Rocky a Viki nechali ujsť svadbu Mili a Iva. Pokiaľ herci už nemohli stvárniť tieto postavy, mohol si na nich aspoň niekto spomenúť a povedať, prečo sa z Paríža nemohli vrátiť. Čo sa to stalo s Angelikou? Zlatá starenka a jedna z mála racionálne uvažujúcich postáv zrazu dostala druhú pubertu. A jedna z posledných scén, kde sa otec Manuel rozprával s mníškou? Čo to akože malo byť??? ()

PROTIVETRU

To len za to že je to jediná telenovela ktorú som nejaký čas sledoval ...ale po nejakej 100 časti už aj namňa bolo veľa. ()

yueh

Občas jsem to sledoval a bylo to o třídu lepší než Esmeraldy, Kassandry a podobně, takže jednu hvezdičku si to ode mě zaslouží.:-) ()

TerP

Řekla bych, že to byla moje první shlédnutá telenovela... ¨Pak přišla ještě Esmeralda, Rosalinda a Ošklivka Betty... a pak adios :D ()