Matka (Nia Long) mladé June (Storm Reid) zmizí na dovolené v Kolumbii se svým novým přítelem. Když dcera začne po nezvěstné matce pátrat, svazuje jí ruce nejen úřednická byrokracie, ale i vzdálenost tisíce kilometrů. Zatímco June zůstává v Los Angeles, využívá při hledání stop nejmodernější technologie, aby se ji pokusila najít dřív než bude příliš pozdě. Čím více proniká do světa digitální detekce, dostává se jí více otázek než odpovědí... A když June odhalí tajemství o své matce, zjistí, že ji vlastně vůbec neznala. (Falcon)

Hellknight12

Skvelé pokračovanie, tgrileru Searching (Pátranie), ktoré rozhodne nezahanbi predchodcu. Téma je podobná a spracovanie je rovnaké ale rozhodne to ničomu neprekáža. Na prvý film to čiastočne nadväzuje ale ak ste prvý film nevideli nič sa nedeje. Nový film, nový prípad. Atmosféra filmu je napätá od začiatku do konca. Je tu síce trochu vtipu ale to len na začiatku a na konci, kde to vlastne aj úplne sedí. Missing vám rovnako zamotá hlavu ako Searching. Máme tu skvelé herecké výkony. Herci sú sympatický. Veľmi dobre spravený scenár a tiež hudba, ktorá pekne podporuje atmosféru. Film môžem odporučiť, každému komu sa páčil prvý film a má rád také spracovanie a podobné témy. Oplatí sa na to ísť do kina? Určite áno. Celkové hodnotenie za mňa je 100%. ()

Mini_X

Snímek Nezvěstná, se velice podobá snímku Host či Odebrat z přátel. Ale konečně jsme dostali, správné provedení těchto snímků. Ale tady opět nevím kde mám začít. Velký problém těchto snímku byl, že všechny postavy vám byl vždy ukradení, ale naštěstí film Nezvěstná mezi ně nepatří. Hlavní postavu a vedlejší postavy, jsem si hned oblíbil a nemohl jsem uvěřit, že u těchto typu snímku jsme měli konečně zajímavé postavy. Také chci pochválit budování atmosféry, která je provedena jenom pomocí zvuk mačkání klávesnice. Také jsem rád, jak do tohohle filmu zpracovali sociální média (viz Tiktok), které byl přesné realitě. Líbilo se mi, jak film pracuje s odhalování nových informacích a podle mě by takové zpracování by měl mít každý thriller či mysteriózní žánr. Ano snímek má pár věcí co by mohl zlepšit, ale nějak produktu neškodí. Kolem a kolmé musím říct, že na to jak snímek prezentuje v trailerech, tak jsem velice spokojený a snímek doporučuji. 7,5/10 ()

Maximilianus

Občas pôsobilo snímanie cez kamery áut, mobilov, notebookov a pod. trochu nasilu, navyše veľakrát bolo očividné, že sa záber natočil profesionálnou kamerou a iba dosadil, napr. do počítača. Väčšinu času však takéto zobrazovanie udalostí pôsobilo prirodzene, a tie malé výnimky sa dali tolerovať, nakoľko nepôsobili príliš rušivo. Celé to pátranie som si užíval a udržiavalo ma to v miernom napätí, len ten záver bol pomerne slabý, čo je škoda. V porovnaní so Searching sa mi ale Missing pozeralo lepšie a asi ma to aj viac bavilo. 7,4/10. ()

Hellierer

Pátrání jsem si díky své přízemnosti užil více. Nicméně Nezvěstná navazuje více než dobře. Vyprávění skrze obrazovky mě stále neskutečně baví, kdy emoční stránka funguje opět na jedničku (je fakt až fascinující, co za pomoci vyhledávače a hudby je možné přenést za emoce). Případ je pak sice trochu vycucaný z prstu a má nějakou tu díru, ale filmu se daří skvěle dávkovat jednotlivé informace, díky čemuž je divák napnut až do konce. Ale teda některé editace a kejkle už jsou přeci jen moc divoké. Stejně jako ten konec. ()

John80

Bol by to zaujímavý Thriller ak by celý film nebol natočený cez Počítač-monitor a web kameru , domotany dej Rozvedená matka dcery odchádza so svojím priateľom na dovolenku, zrazu sa nevratia a dcéra začne po ňej pátrať až kim nezisti skutočnosť kto bol matky priateľ v spleti s jej vlastným otcom + zámena identity Raz stačí pozrieť ale mňa to nenadchlo Film by si zaslužil max 40% viac určite nie  2* ()

Likan7

V roce 2018 přišlo fantastický Pátrání. Svěží, novátorský, funkční. John Cho hledal dceru a fungovalo to celých 100 minut dokonale. I s pořádným twistem na konci. Nezvěstná pokračuje ve stanoveném trendu. Tentokrát se ale nehledá dcera, ale matka v Kolumbii... Pokud jste viděli Pátrání, víte přesně co vás čeká. Thriller pouze z prostředí obrazovek..ať už to je Mac, Iphone, webkamery, Facetime nebo WA...stále se tu překlikává z jedný obrazovky na druhou a Storm Reid nabourává účty, snaží se obejít zabezpečení hesel, mluví s policíí, dokonce si v Kolumbii najme parádního de Almeidu, aby jí pomohl. Pátrání si vystačilo s jedním závěrečným twistem, který vás přikoval k sedačce. Nezvěstná se toho nebojí a celou druhou polovinu tu sází jedno šokující odhalení za druhým. Až jsem měl trochu pocit, jestli toho není příliš. Na první shlédnutí to ale funguje parádně, jen škoda trochu zbytečně akčního finále, který mi moc ke zbytku filmu nepasuje. Lepší jak Pátrání Nezvěstná není. Reid není Cho a je to delší, než by mělo být. Je to stále ale parádní jednohubka, která mě díky tomu "pátrání" baví. I když je to silně vykonstruovaný a vlastně i nelogický. ()

rivah

Děj plný divokých záběrů na počítač a jeho funkce, který nakonec nemá co říci. Pro ty, kteří se dívají na film jako umění zhola zbytečné. ()

Kingjiri

Inspirace Searching je zřetelná (při projekci jsem si několikrát řikal, že už jsem něco takovýho viděl, jen jsem si nemoh vzpomenout kde), ale pojetí je přece jenom trochu jiný, jelikož teď se pátrá “na dálku” a ne u někoho v compu. Různě používaný obyčejný kamery (laptop, chytrý hodinky, telefon, bezpečnostní) byly vcelku efektní, až jsem se divil, že mi absence standardní filmový kamery vůbec nevadila. Příběh byl sice ve výsledku trochu překombinovanej, ale i tak byl slušně vymyšlenej a obsahoval pár sympatickejch twistů. Napětí bylo až překvapivě dost a děj pěkně odsýpal. Sám o sobě hodně slušnej film a opět platí, že za málo peněz (7 mega) dostane člověk hodně muziky. Jenom biják doplácí na to, že je až druhej a chybí tim pádem takovej ten wow efekt z něčeho fakt originálního, čtyři slabší hvězdy. ()

Shanen29

Nic co by mě zvedlo ze židle a naplnilo napětím.Prakticky sledujete celý děj filmu pouze z komplu na sociálních sítích.Mě to tedy strhující v žádném případě nepřišlo a po pravdě řečeno ani nezaujalo.I tak dám tři bodíky. ()

RAFT

Tak ,máme to zkouklé .Vcelku dobrýž film .Sice lepší byl film Pátrání. Takové thriilery mě baví.Dlouho sem film odkládal než se na něj kouknu. 80% ()

RedRose

Trochu jiné, než silně podobné Pátrání. A z mého pohledu i slabší. Hlavně co se pozornosti týče. Většinu času sledovat ne příliš sympatickou hlavní hrdinku přilepenou zblízka na monitor a usledovat vše co se na obrazovce děje, chce soustředění a dobrou angličtinu, protože ty titulky se stihnout nedají a na mnoha místech ani nejsou. Tohle bylo v Pátrání natočeno mnohem lépe, srozumitelněji. Do diskuze zda je někdo schopen, nebo není takto prolézat účty, se netřeba pouštět. Jako ajťák můžu napsat, že to žádné hackerství není a kdo má jen trochu počítačové gramotnosti a umí trochu přemýšlet, by to měl zvládnout. V podstatě jde o to, uhodnout jedno heslo a potom už to jede, protože většina služeb je dnes těsně provázaná... Před 5-ti lety pohoda. Dnes, kdy je na všem dvoufázové ověřování, už to taková legrace není, ale to už nechme být... ()

Solverino

Mladá černá teenagerka v sobě objeví nekonečné hackerské schopnosti, kdy dokáže lusknutím prstu prolamovat hesla na své letitém iPočítači, který je schopen multitaskovat jako serverové pole s neomezeným výkonem a tunou operační paměti, streamovat videa z půlky světa atd. FBI s KGB (GRU) musí zelenat závistí, že jí ještě nenajala. Nejvtipnější je když prolamuje dvoufaktorová ověření uhodnutím hesla během několika vteřin. No koukat na to bylo čiré utrpení. Zápletka děravá jak staré ponožky a výsledek rozpačitost obecná. Nechápu zdejší hype. ()

Dejvecd

Missing je docela predvídateľné klišé a prvých zhruba 50 min. sa trošku tiahne, avšak aj tak sa jedná o slušné pozeranie s fakt dobre spraveným found-footage kedy väčšinu času sledujeme obrazovku laptopu a aj napriek tomu, že veľa zvratov je dosť očakávaných, tak som sa nenudil a pátranie po Grace som si docela užil. 7/10 ()

Vämpiriüs

Začátek vypadal zajímavě, ale jak se příběh postupně rozbaluje, stává se z filmu poměrně slušná kravina. Děj je děravý a z F.B.I. dělají bez pardonu pitomce, kteří nepoužijí údajů získaných z cizího emailu bez svolení majitele emailu. ()