mogul01

Pro mě srdeční záležitost. Terminátora 2 jsem viděl dříve než jedničku na vhs kazetě dabovaného jedním hlasem. T2 je prostě jeden z nejlepších filmů, které jsem měl možnost shlédnout a rád bych přidal bonusovou hvězdicku navíc, protože si to opravdu zaslouží! ()

waska

Skvělá akční jízda od začátku do konce s do té doby neobjevenými triky. Jednoznačně nejlepší Arnoldův film a jeden z nejlepších akčňáků všech dob! ...."Hasta la vista baby"..... ()

marusaj

Stoprocentní akční klenot, který funguje v celé délce, je narvaný smrští originálních nápadů, opravdu "mrazivě chladných" hlášek a spoustou nekonvenční brutality. A je tu BOŽÍ Arnold, opravdu charismatická Linda Hamilton a opravdu chladnokrevný Robert Patrick. Snová sekvence, rotační kulomet, tekutý kov, hasta la vista.., tohle je prostě něco neopakovatelného.., zářící démant ukazující, kdo na to má koule (Cameron) a kdo jsou Ti, válející se v prachu daleko za ním (ostatní). ()

Joski

Ani po toľkých rokoch legendárny Terminátor 2 nestratil svoje akčné a filmové kvality. Na tu dobu celkom originálne zvládnuté a slušne poriešene vizuálne efekty:-) V tomto repette ma zaujali a hlavne prijemne prekvapili zvukové efekty a niektoré hudobné motívy:-) Za čo dávam filmu piatu hviezdičku* ()

BLADER

Suverénych päť *, ak existuje nejaký film, ktorý si takéto hodnotenie zaslúži, je to tento. Dokonalé akčné scény, dokonalá réžia, jednoducho genialita. ()

PetrH.

Skvělé pokračování prvního dílu.Když jsem tento film viděl poprvé jásal jsem blahem. Arnie ve skvělé kondici jako T-800 musí nakopat novějšímu modelu kybernetického orgranismu T-1000 a ochránit Johna Connora, který hraje velkou roli ve válce se stroji, která ještě ale nazačala. ()

Jenislávek

podle mě možná nejlepší film svyho žánru. v něčem dokonce překonává svůj předchozí díl, ale řekl bych, že bohužel v mnohém i ten následující. ()

jda23

pan TerminAtor s hviezdou na čele, s mašinkovým koníkom a to všetko primaľované z budúcnosti. Pretáčané, pozerané, rozprávané, everybody can ! Či sa to niekomu páči, alebo nie ... ()

Alexandre

Naprosto geniální záležitost! Jedna vychytanost za druhou skóruje v tomhle nářezu od začátku až do konce. Termitátor je film, kterému nepřestane patřit můj obrovský obdiv. Tímhle Cameron přebíjí všechny sci-fi akčňáky. Dokonalé! ()

Colour

T1 bol natočený v 1984, T2 v 1991. To nie je až taká dlhá doba a predsa sú efekty v pokračovaní na neskutočne lepšej úrovni. Efekty sú uveriteľné, terminátor T-1000 bol vymakaný. Film síce pokrivkáva na deji (ako skoro každý Cameronov film), ale akcia to ako-tak vynahrádza. Pri porovnávaní s jednotkou musím podotknúť, že okrem efektov má dvojka ďalší plus - a to viac napätia a zábavy. Pri jednotke som sa miestami nudila a čakala som koniec, tu sa to dalo. Rovnako som bola dosť napätá - ako sa dá zničiť niečo ohňo-vodo-guľko-vzdorné? Nemám rada apokalyptické filmy, no tento ma bavil. Herci boli v pohode, Arnie ma milo prekvapil. 88 % ()

HoR

Ten nápad je proste skvelý. James Cameron sa mi vryl do pamäti práve týmto dielom a to ešte v období, keď som poriadne nevedel ani malú násobilku. S týmto filmom som vyrastal. Ani nedokážem povedať, koľkokrát som ho v tom období videl. V istom období sa ulicami preháňali deti, vypúšťajúce z úst známu hlášku "Hasta la vista, Baby" tváriac sa ako neohrozené kovové indivíduá s plastovou atrapou zbrane v ruke. Takýto dopad mal Arnold a jeho kladná postava na vtedajšiu mládež, ktorej i ja som bol súčasťou. ()

Withree

A ja jaj, tak tohle je klasika. Dokonalý Arnold v nejlepší formě. Cameron svými triky zase předčil svou dobu a nastavil směr. ()

Henry Morgan

Rozhodně úchvatné dílo navazující na skvělou jedničku, i když se zde původní stěžejní hutná a dramatická myšlenka trochu naředila akcí, tak stejně šlo o perfektní námět, provedení a nápad, který rozhodně není překonán, naopak se z jeho tématu snaží rejžovat ještě dnes. I na dnešní dobu velmi nadčasové. ()

Rudyamon

Zcela souhlasím s názorem, který již byl vysloven v několika komentářích, že Terminátor 2 je opravdu zdařilým pokračováním "jedničky", což je u pokračování úspěšných filmů spíš výjimka než pravidlo. Po trikové stránce je na daleko vyšší úrovni, je vidět, že když Cameron dostal do rukou nejnovější vymoženosti techniky, využil je v nejvyšší možné míře. Pokud bych něco vytknul, tak jenom to, co u prvního dílu - pokulhávání děje za knižním zpracováním, ale jak jsem již psal v "jedničce", to jinak asi ani nejde. Jinak ale ve mně naprosto převládá ten nejlepší dojem a úcta k Jamesu Cameronovi za tento úžasný příběh. Terminátor, a to oba dva díly mají u mě navždycky ty nejvyšší příčky v hodnocení, jako jedno z nejlepších sci-fi všech dob. ()

Rozpočet pokračování Avatara přesáhl miliardu

Rozpočet pokračování Avatara přesáhl miliardu