andydufrsn

Jeden z nejlepších Arnieho filmů. Skvělé triky až bych řekl úžasné triky, a na poměry akčního sci-fi solidní příběh. Herci se taky celkem snaží a Arnie se tváří přesně tak jak se na správnýho terminátora sluší a patří. Viděno v režisérském „cuttu“ - doplní příběh o spoustu detailů! ()

SeeSaw

T2 nakopal pr*** T1 na plné čáře, stejně jako celému filmařskému průmyslu. Asi by se zde celkem hodilo to slovíčko... "kultovní".10/10 ()

Michal.Mader

Terminátor 2 mě posadil na zadek na rozdíl od T1 byl tento 2díl nabušený tak že střih zvukových efektu a vyzuálních efektů sem nečekal jakou tento film bude mít nečekatelný obrat + masky bylo vše superr na jedničku ,podlemě mě je nejlepší T2 PROTOŽE MÁ ŠTÁVU a je moc dobře propracovaná na tích 91% hodnocení, Režie James cameron jeden z nejlepších filmu co sem vyděl :) ()

BranuliQ

Asi najlepší akčný film, aký som kedy videl. Stále nemôžem uveriť, že som T2 videl prvýkrát až teraz, a tak dlho odďaľoval niečo tak výnimočné. Veď také filmy nevznikajú ani teraz. T-1000 je asi najoriginálnejšia "postava" akú som mal možnosť vo filmoch vidieť, a tie triky....fúúú, tak to som nečakal! Klobúk dole James, určite tvoj najlepší film. ()

redhorse

Miluju scifi a zbožňuji Terminátora, který je jako jedná z mála dvojek lepší než ten první film. Cameron věděl, že z Arnieho se stane hvězda. A Arnie dobře věděl, kdo mu k tomuhle cíli pomůže... Právě James Cameron, jeden z největších režisérů všech dob. ()

prasecak_cz

Terminátor 2 je příjemné překvapení, příjemné v tom, že zbytek filmových pokračování trpí syndromem "druhého dílu". Pokračování většiny filmů se snaží být víc výbušné, víc akční, víc všechno, ale nakonec to selže, je těžký udělat kvalitní pokračování a je ještě těžší udělat pokračování, které překoná první díl. U Terminátora beru jedničku jako takovej předkrm, to hlavní přichází právě ve dvojce a ten zbytek je jenom takovej zákusek. T2 je dle mě nejlepší díl z celé série, obsahuje střílení, mlácení, drandění, emoce a legendární hlášky. Arnoldův Terminator v tomto díle "dospěje" a získá emoce, člověk si tu postavu zamiluje. Samotný záporák byl taky neskutečně cool a efekty na rok 1991 byly echt kvalitní. Je to film, který stojí za to! ()

doom.cz

Když se řekne Terminátor 2, vybavím si Patrickovy uši. To mi v paměti utkvělo nejvíc. Jinak lepší a vtipnější než vynikající jednička, Arnoldovi ten klaďas sedí a Patrick je jako záporák taky výborný. ()

J.Trinity

James Cameron je mistrem svého oboru. S akčňáky to prostě umí a spolupráce s Arnoldem naprosto vychází. Rozhodně jeden z nejlepších filmů akčního žánru. ()

StarFsh

Doslova vykalkulované a politicky korektné pokračovanie, postavené hlavne na vizuálnych efektoch. Dodatok: Odkedy motorizovanú policajnú hliadku tvorí iba jeden muž? Tento kiks sa tam objaví viac krát. Dodatok 2: A nafta vybuchuje! ()

adelfilm

druhý díl naprostého fenoménu. ne zadarmo má své 13. místo mezi nejlepšími filmy. boj proti mnohem vyspělejšímu terminátor je trochu nevyrovnaný, ale to nevadí. má to tak asi být. co, dodat je to prostě super :D ()

iggy_pop

Film, ktorý stanovil nový štandard vo svojom žánri. Triky, masky, vizuálne efekty atď., všetko dokonale ukočírované fantastickou réžiou Jamesa Camerona. Do príchodu Matrixu revolúcia v kinematografii. ()

Simon.Gal

Tohle je film, který si můžu pustit kdykoliv a vždycky se u něj bavím pořád stejně jako když jsem to viděl poprvé. Nejlepší díl Terminatora a IMO nejlepší akční film vůbec. Tolik úžasných, nezapamatovatelných scén, od honičky po dálnici po scénu v psychiatrické léčebně po scénu kdy Arnold (T-800) rozstřílí policejní auta Minigunem a granátometem (bez toho aby kohokoliv zabil) až po finální scénu v ocelárně. Robert Patrick a jeho T-1000 pro mě navždy bude jeden z nejoblíbenějších filmových padouchů. ()

hoverlord

Série měla skončit v tom nejlepším, tedy tímto dílem. Dál se už jen opakuje vše, co zavedla jednička a dvojka, bez valného úspěchu. ()

gagun

Jak může dvojka překonat skvělou jedničku? No zaprvé nevidíme Arnoldova bimbase. Ale hlavně je Arnie, ten good guy- nebo lépe good machine. Hlášky létají jako kulky, a příběh utíká rychleji než John Connor. TOP všech sci-fi. A tímto veřejně vyhrožuji budoucím filmařům- nedělejte remake!!! NEBO..... ()

Zikfryd

Z celé série Terminátorů mám tento nejraději. Opět je postaven na dobrém příběhu perfektně režijně uchopeném a vyváženě doplněném humornými prvky. Co je ale asi nejlepší jsou triky - robot nové generace, který se protlačí přes mříž, to je pecka. ()

Wiceman

Můj vůbec první scifi film, který si pamatuji. Ne, žádné Hvězdné války, dokonce ani první díl, ale tohle. Kdo by zapomněl za tekutýho a věčně drsně a zle tvářícího se terminátora, kterej jde po krku kultovnímu hranatýmu ksichtu Arnieho Schwarzeneggara, kterej tu místo zabíjení (narozdíl od prvního dílu) má za úkol chránit Johna Connora, kterej ho sám vyslal z budoucnosti. Biják nabitej akcí od začátku až do konce. Jen těžko by si tu člověk našel nějaké chyby. Na tu dobu perfektní efekty, skvělá hudba a super obsazení. Obvzlášť z Roberta Patricka jde po celou dobu hrůza a fakt bych nechtěl, aby šel po mně :D Linda Hamilton se posunula od nevinný, přitroublý ženský z předměstí k drsňačce, která se za každou cenu snaží zabránit blížící se apokalypse strojů. Zřejmě poslední dobrá role Edwarda Furlonga :D Arnie od nemluvné jedničky konečně začal i pořádně mlít pantem (asi už uměl líp anglicky) a v prodloužených verzí filmu jsou vidět i pár komediálních scén, který filmu dodají ten odlehčují nádech od soustavného vybuchování a zabíjení. Doporočuji shlídnout. Není divu, že se film celosvětově umístil na prvních místech v žebříčkách best off. Svoje místo si zaslouží právem. Pět hvězd. ()

ffiikkyy

((93%)) Terminátor je prostě KLASIKA! Pokračování dle mého názoru ještě daleko předčilo už tak skvělou JEDNIČKU. Neskutečné SCI-FI co i přes své stáří stále zůstává TOP. Nesmrtelný Arnold Schwarzenegger bojuje ještě dodnes, ale DVOJKA pro mě prostě navždy zůstane nepřekonaná! Můžu jí vidět i po 30té a stále mi proběhne mráz po zádech při některých písničkách ve filmu. Hezký výkon od Edwarda Furlonga a buchví kde mu je nyní konec.. ()

Duffman 97

Jestli byl T1 skvělý,tenhle byl mimořádný.Arnošt byl ještě lepší než minule a na Edwarda Furlonga(nehledě na jeho drogové eskapády)byla role Johna Connora jako ušitá.Tento díl je sice akčnější než hororová jednička ale to vůbec nevadí. ()

Rozpočet pokračování Avatara přesáhl miliardu

Rozpočet pokračování Avatara přesáhl miliardu