Nick dokáže okouzlit každou ženu a dostat ji právě tam, kde ji chce mít. Jednoho dne se mu ale stane nehoda, po které začne slyšet, co si ženy opravdu myslí. S úspěchem začne tuto schopnost používat k vlastnímu prospěchu. Prvním terčem se stane nová ambiciózní kolegyně, která dostala jeho vysněné pracovní místo. Nick hodlá vydávat její nápady za vlastní, ale plány mu zkříží láska... (TV Prima)

pjotr76

Hollywooské klišé stále znova a pořád dokola. Velmi, velmi oddychová komedie na vyčerpané téma, řekl bych. Jestli někoho ohromil Mel Gibson v punčochách atd, ze záplavy jenom připomenu klasiku Někdo to rád horké s Lemmonem a Curtisem a jsme opět úplně jinde. Film typu, že pět minut po opuštění kina si jen stěží vzpomenete o čem, že to vlastně bylo. ()

Greny

opilý mel gibson ve vaně s fénem punčochama a oholenejma nohama mě dostal od kolen :-) a ještě k tomu královsky rozesmátý Aland Alda i když celkem v nepodstatné roli. ()

Prochy38

Výborný Mel Gibson. I když je to film dost chycený za vlasy, mně se to moc líbilo. Jak H. Hunt nemusím, tady jí to moc slušelo. Celkově na takové typy filmů nejsem, o to větší mám radost, když mě mile překvapí! ()

Schuldiner

Takhle nikdo nepřemýšlí. Ani ženy. Myšlenky jsou daleko složitější, obsáhlejší, zmatenější... Kdyby ten námět uchopil někdo schopnější, někdo, kdo by to víc propracoval, možná by to mohla být fakt pecka. Ale je fakt, že udělat to realisticky, by bylo dost obtížné, víceméně nemožné. Ale jako romantická komedie je to vcelku povedené.. ()

Hanes88

Ale jo, proč ne? Sympatická romantická komedie včele s Melem Gibsonem a Helen Hunt :-). Určitě zajímavý nápad :-) Mi se to líbilo a určitě na to znovu rád kouknu. 65%. ()

Rozjimatel

4,5 Jedna z top romantických komédií. V tomto žánri je podobná kvalita pomerne zriedkavá. Má to výborný a hlavne originálny scenár a perfektné herecké výkony, najmä Mela Gibsona a Helen Hunt. ()

Disease

Škoda, že ten rozjezd je dost pomalý a nepříliš vtipný a závěr takový klišovitý. Prostřední část je hodně vtipná. ()

willis

Firma Nike natočila slušnou komedii, při které jsem se celkem dobře bavil. To ovšem neznamená že je bez chyb. ()

janistr

Poměrně vtipné, jen ten závěr mírně pokulhává, což se ovšem dalo čekat. Nezapomenutelná scéna s Melem Gibsonem v dámských punčochách. ()

AIMÉE

Gibson v romantických komediích mi moc nesedí, přesto ve spojení s Helen Hunt to funguje docela dobře. K tomu zajímavá zápletka v podobě čtení ženských myšlenek. ()

Yardie

Na tento snímek se vždy velice rád podívám znovu a znovu. Není to vyloženě komedie, u které se budete válet smíchy, ale je zde spousta inteligentního humoru, kterým se pousmějete a naladí vás na takovou pozitivní vlnu. Melovi role sedla a parádně si ji užíval. Celkově film působi dosti uvolněně a potom jsem byl i já velice uvolněný. Je to takové příjemné pohlazení. Howgh! ()

Ukko

Já na romanťáky nejsem, i uznávaná Láska nebeská mě ničila, ale tenhle film mě opravdu potěšil. Helen Hunt hraje standartně příjemně, srovnatelná role jako u filmu Prokletí žlutozeleného škorpiona a Mel Gibson je šovinista jak má být. Kdyby všechny romanťáky měly takovou úroveň, nema problema! ()

Cement73

Excelentna komedia o rozdieloch medzi muzmi a zenami. Vyborne zahrane, ale pocita sa hlavne ten napad... Chlap cita myslienky zenam ... ha.ha.ha Na tom by sa fakt dal vytrieskat kapital... ()

Po čem (asijské) ženy touží

Po čem (asijské) ženy touží

04.06.2010

Čínský scénárista a režisér Chen Daming se rozhodl vrátit Hollywoodu „remakový úder“. Už tento týden začne s rozpočtem 5 miliónů dolarů natáčet předělávku romantické komedie Nancy Meyers Po čem ženy… (více)