Takešiho hrad

• Japonsko Takeshi's Castle
všechny plakáty
Soutěžní / Komedie / Rodinný / Akční
Japonsko / Velká Británie, 2002, 30 min

Tato bláznivá japonská televizní zábavná show je o tom, jak se pokaždé jiný dav Japonců snaží dobýt Takešiho hrad. Cesta k úspěchu je velice dlouhá a všechny zúčastněné čeká mnoho a mnoho překážek, které se občas, po pár dílech mění. Závěr ale vždy zůstává stejný: přímý boj s Takešim a jeho bojovníky. (ČSFD)

RajCZitko

Sice stará, ale pořád dokonalá hra :D Tydle lidi si ze sebe a ostatních opravdu umí udělat srandu :) Vždycky hooodně fandím ()

AjfelCZE

Před odletem do Japonska si to všichni povinně puste! Japonci jsou šílení lidé a jejich humor neméně =) Za časté pobavení nástrahami jednotlivých překážek a nešikovností soutěžících dávám 4 hvězdičky =) ()

Snathoras

Japonci dokazující svoji "speciálnost" xD jako né že by se to dalo sledovat nějak často, ale pokud nemáte co dělat a chcete se podívat na něco fakt podivného, tak je Takešiho hrad ta správná volba xD ()

Landier

nevím, jestli je něco tak děsně hloupého, pitomého a absurdního a přitom tak vtipného ... :) ono je to vážně přitažené za vlasy, ale snad při každém spadnutí japonky v bílém úborku do čehosi hnědého (snad bahno na semeno), jsem pukal smíchy - korunu tomu všemu dodávala němčina, kterou neumím, a která tlumočila hlásky roztomilých ukřičených japonců ... prostě klasika pro každého vyšinutého :) ()

DjsVorel

Tak tohle je po dlouhý době hodně jízdní záležitost. Je to tak debilní až je to vtipný. Tuhle "show" hodnotím jednoznačně celými sty procenty 100 100 100!!!! Já vím, že to může někomu připadat jako neuvěřitelná stupidita, a ona to možná stupidita je, ale takhle jsem se v životě nezasmála u televize. Tak jako u každého dílu Takešiho hradu. Kombinace Japončíků a Britské produkce je odrzbrojující. ()

sidcom

Totální úlet, japonské televizní soutěže jsou opravdu jako z jiného světa (do doby než ČT napadne uvést na obrazovky soutěz, kde chlapík v akváriu zápasí s chobotnicí).. tohle zdaleka není to nejšílenější co japonci vyplodili, ale hlavně díky chybějícímu pudu sebezáchovy většiny soutěžících (efekt hejna lumíků) a na první pohled velice bolestivých "překážek" je to neuvěřitelná bžunda.. doporučuji anglickou verzi s dabingem Craiga "Listera" Charlese ()

Lajty

Výborná zábava a úkoly, při kterých soutěžící lítají jako kaskadéři :D Doporučuji všem, co se rádi zasmějí. ()

Reiner

Výborné nápady, skvělá realizace a ještě lepší zábava! Tohle by mělo být u popisu této záležitosti :) ()

lisma

Japonci jsou zvrácený národ a tohle je důkaz. Ale v porovnání s ostatním humorem co je tento ostrovní národ schopen vyprodukovat, je Takešiho hrad ještě více než v rozumné míře stravitelný. ()

method1

Když jsme se chtěli dívat na nějaký pořad, ale on ještě nebyl a v televizi zrovna byl Takešiho hrad, tak jsem se s nadšením koukal. Ačkoliv české komentáře a překlady nebylo zrovna vtipné, nad některými věcmi jsem se opravdu trhal smíchy. ()

HakitoCZ

V porovnání s jinými šílenými japonskými soutěžemi je Takešiho hrad hodně suchou alternativou pro západní svět. ()